Tvorba a správa webových stránek - komplexní služby

Web Name: Tvorba a správa webových stránek - komplexní služby

WebSite: http://www.spravawebovek.cz

ID:304767

Keywords:

webov,ch,va,Tvorba

Description:


Spravawebovek.cz Zajišťuji komplexní služby
tvorby webových stránek
a jejich následné správy

Tvorba webových stránek a jejich správa

Poskytuji profesionální a komplexní služby pro webové stránky. Již nepotřebujete hledat více lidí, kteří by Vám zajistili tvorbu webových stránek a následně jejich optimalizaci nebo správu obsahu. Veškeré služby související s tvorbou a správou webových stránek máte na jednom místě.

Pokud potřebujete vytvořit a následně spravovat jednostránkovou webovou prezentaci nebo komplexní webové stránky čítající stovky stránek, neváhejte, řešení mám pro všechny druhy projektů. Nabízím kvalitní a prověřené služby na míru, které jsou aplikovány na desítkách webových stránek, sloužících ke spokojenosti jejich majitelů.

Při tvorbě a správě webových stránek jsou dodržovány standardy stanovené pro tvorbu webu a zároveň jsou aplikovány nové technologie, aby byly weby aktuální nejen po stránce obsahu, ale hlavně po stránce zdrojových kódů. Zdrojové kódy jsou často ze strany zadavatelů přehlíženy, ale správně strukturovaný HTML kód je nedílnou součástí úspěšných webových stránek a předpokladem k dobrému umístění ve výsledcích vyhledávání.

Chcete aby Vaše stránky byly připraveny pro vyhledávače (např. Google.cz nebo Seznam.cz) v nejlepší možné kvalitě a měly již v základu provedenu on-page optimalizaci? Přesně taková řešení Vám nabízím a poskytuji.

Všechny služby jsou poskytovány od malých (microsites) přes střední (řádově jednotky až desítky stránek) po velké webové stránky.

Tvorba webových stránek

Při tvorbě webových stránek se převážně zaměřuji na malé až střední webové stránky. Nezáleží na tom, zda potřebujete vytvořit osobní web, firemní prezentaci nebo stránky pro školu. Prioritně nabízím tvorbu stránek bez uživatelské administrace nebo sčástečnou administrací. Pokud se stránka aktualizuje párkrát ročně (pokud vůbec), tak si ušetřené finanční prostředky můžete užít daleko lépe a při komplexní optimalizaci nedochází k nevhodným zásahům ze strany uživatele. Samozřejmě pokud má vytvoření administrace smysl nebo pokud si to zákazník výslovně přeje, jsou webové stránky vytvořeny s částečnou nebo súplnou administrací.

Pro nové weby je samozřejmostí, že Vám pomohu s výběrem a registrací domény azajištěním webhostingu, pokud ho již nemáte. Opět pro úplnost uvádím, že pro tvorbu stránek používám výhradně XHTML (HTML5), CSS(CSS3), JavaScript a PHP.

Po vytvoření webových stránek zajišťuji následnou správu a údržbu, tím budete mít postaráno o bezproblémový chod nového webu.

Správa webových stránek

V rámci správy webových stránek zajišťuji širokou paletu služeb. Jedná se převážně o aktualizace obsahu webových stránek, programové úpravy, úpravy designu, rozšiřování stránek nebo doplnění administrace ke stávajícím stránkám.

Jsem schopen spravovat weby, které jsou psány v různých jazycích. Ač ze zkušenosti vím, že většina zákazníků neví, jaké jazyky byly použity pro tvorbu jejich stávající prezentace, tak pro úplnost uvedu, žesejedná o jazyky HTML, XHTML nebo HTML5, CSS (CSS3), JavaScript, PHP a okrajově i ASP. Samozřejmostí jeispráva a podpora pro internetové stránky, které jsem vytvořil.

Copywriting

Poslední z hlavních poskytovaných služeb je copywriting. Ač je uváděna jako poslední, neznamená to, že by byla nejméně důležitá. Jedná se o psaní obsahu pro webové stránky. Copywriting je hlavní součástí prováděnou při komplexní optimalizaci, aleposkytuji hoisamostatně. Vždy záleží na oboru, kterým se webové stránky zabývají.

Pro všechny obory nejsem schopen tuto službu poskytnou resp. bez alespoň částečného zasvěcení. Bezproblémové obory jsou: webové technologie, software, hardware, automobilový průmysl, prodej produktů. Pokud potřebujete vytvořit obsah pro web z jiného odvětví, je nutné vše důkladně probrat azáleží také napodkladech, které můžete poskytnout.

Geografická působnost

Všechny nabízené služby poskytuji po celé České republice.

Výhody poskytovaných služeb

komplexní služby proweb rychlé odbavení zakázek profesionální přístup dlouholetá praxe dodržuji standardy W3C
Výběr z tutoriálů

Níže naleznete výběr ze zveřejněných tutoriálů, které naleznete v sekci Tutoriály.

Moje IP adresa

Druhy webových stránek

Webové stránky předdokončením

Profi-doučování.cz - profesionální doučování

Weby ve výstavbě

MathematicsExams.com - mathematics tutoring

Webdeveloping.cz - tvorba webových stránek

Weby v přípravě

E-shop s náhradními díly pro okna a dveře

Omyly v mamární diagnostice

Kalkulus.cz - matematika on-line

AdaptWeb.cz - webové stránky jako produkt

Veteranium.cz - webovky o veteránech

Programovací-jazyky.cz - návody, syntaxe, atd.

Náhodný výběr realizací:
pekapps.cz
Nabízené služby:
Tvorba webových prezentací Tvorba webových stránek Tvorba webových stránek sadministrací Firemní web Responzivní designVývoj webových aplikací E-learningXML feedy Copywriting Reklamní bannery Logo design Správa webových stránek
Kontakt:

Petr Kulich

Tel.: +420 702 36 44 38

Nabízím komletní služby pro celou ČR a osobní schůzky pro následující služby a města:

© 2010 až 2022 - Petr Kulich - Správa a tvorba webových stránek

Tento web používá pouze technické cookies pro zajištění správné funkce webu.

Rozumím×

TAGS:webov ch va Tvorba

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Farsi Prossimo Onlus - cooperati

  homechi siamoCosa facciamoSostieniciDona ora5xmilleSei un&#8217;aziendaSei un privatoNewsVideoContattiSeleziona una pagina Le nostre storieScopri di

EPAP - Area Riservata

  

burgerme franchise | Open een bu

  HomeMarkt en ideeFormule en cijfersPotentieel en kansenProfiel ondernemerOver burgermePandenSupport en backofficeGeschiedenisFAQJouw burgerme storeNie

Bienvenue à Bernex - Dent d'Och

  étéhiver RechercherAccueilDécou

IMPROMEDIFORM &ndash; Mischinfus

  Skip to contentIMPROMEDIFORMMischinfusionslösungen im geschlossenen SystemPrimary MenuProdukteCompoundingNeonatologieOnkologieInfusionsbeutelÜber un

Espace saisonnier Hautes-Pyr&eac

  GIPE sur FacebookGIPE sur LinkedInGIPE sur InstagramAccueilNous contacterNous trouverActualitésGIPE sur FacebookGIPE sur LinkedInGIPE sur Instagram05

Silver Cross UK | Prams, Pushcha

   |

Debouchage des Canalisations

   MENU Debouchage des Canalisations Debouchage Canalisation Debouchage Canalisation Oise Debouchage Canalisation Beauvais 60000 Debouchage Canalisat

Le Grand Bivouac | Festival du f

  

SVD - Vidéo et Film motion desi

  AccueilVos objectifsCommunication interneCommunication externeCommunication corporateRéseaux sociauxNos solutionsAffichage dynamiqueCréations vidéo

ads

Hot Websites