ConVision - online docházkový systém pro stavebnictví - ConVision

Web Name: ConVision - online docházkový systém pro stavebnictví - ConVision

WebSite: http://www.convision.cz

ID:304248

Keywords:

doch,online,ConVision,zkov

Description:


Titulní strana | Aktuální | O firmě | Nezapomeňte | Časté dotazy | Systém | Historie | Kontakt | Přihlásit Leták | Obchodní rejstřík | | Bezpečnostní Agentury | ConVision | Ivar | Callida

ConVision - online docházkový systém pro stavebnictví

Preambule

Jsme přesvědčení, že všichni řídící pracovníci stojí o to vědět, kdy jejich podřízení pracovníci nastoupí do práce a kdy práci opustí.
K tomu jim napomáhej náš systém elektronické evidence pracovníků na stavbách.

Nastává doba biometrická

Klikněte zde pro spuštění videa v plné kvalitě.

Naši zákazníci

Bezpečnostní agentury

Euro guard s. r. o. G4S Security Solutions INDUS, spol. s r.o. Primm bezpečnostní služba s.r.o.

Investoři

Wrigley Confections ČR, kom.spol.

Inženýringové společnosti

RUBY Project Management

Stabilní provozovny

Academic Hotel & CongressCentre a.s. Monínec a.s.

Stavební firmy

BAK Stavební společnosta.s. Casta a.s. DIRIGERE servis s.r.o. EMEXKON s.r.o. EUROGEMA CZ a.s. GEMO a.s. GEOSAN GROUP a.s. Hinton a.s. Hochtief a.s. HSF System a.s. Imos Brno a.s. KONSTRUKTIS, a.s. Metrostav a.s. POLANSKÝ s.r.o. PP53 a.s. PRŮMSTAV a.s. PSP-GDS s.r.o. Skanska a.s. Skanska SK a.s. SLÁDEK GROUP a.s. SMP CZ a.s. STEP, spol. s r.o STRABAG a.s. SWIETELSKY stavební s.r.o. SYNER, s.r.o. Trigema a.s. VCES a.s. a další se připravují jste mezi nimi?

Společnost ConVision Vám zajistí spolehlivou evidenci pracovníků na stavbě v souladu s GDPR (General Data Protection Regulation), obecným nařízením o ochraně osobních údajů, které vstoupilo v platnost v květnu 2018.

Alkohol testery automaticky zablokují přístupy pracovníkům pod vlivem alkoholu.

Meteo stanice se záznamem automaticky kontroluje počasí a uchovává záznamy po celou dobu stavby.

Vedení elektronického stavebního deníku umožňuje nová aplikace Stavebnídeník buildary.online od našeho partnera firmy FirstInformationSystems.

Firma Convision, s. r. o. pomocí nejmodernější techniky získává, zpracovává a poskytuje informace o docházce pracovníků staveb. Využívá k tomu mobilních docházkových terminálů. Získané informace poskytuje online bez nutnosti instalace doplňkových produktů a bez nutnosti vytvářet složitá síťová řešení v místě stavby.

Systém ConVision umožňuje sychnronizaci s aplikací stavebního deníku Buildary.online. Elektronický stavební deník zcela nahrazuje papírovou podobu deníku, včetně celé řady rozšířených funkcí. Aplikace Buildary.online umožní zvýšit efektivitu vaší práce na stavbě, snadněji plánovat a kontrolovat průběh zakázky.

Srpen 2020 přinese rozšíření pracovní doby

Pro ještě efektivnější podporu systému při zadávání nových pracovníků jsme rozšířili pracovní dobu tak, aby naši operátoři byli dostupní po celý den od 7:00do17:00. Zpracování objednávek a odpovědi na Vaše dotazy se tak urychlí zejména v ranních hodinách.

Dokončené stavby v roce 2020

Společnost Metrostav dokončila na Václavském náměstí stavbu multifunkčního objektu TheFlowBuilding. Mohutná stavba byla u vchodu strážena systémem ConVision s plnoprostorovým turniketem.

Test na alkohol

V roce 2016 jsme do systému zařadili testovací zařízení na alkohol. Řídící pracovníci již nemusí namátkově kontrolovat pracovníky na stavbě, kontrolu za ně provede automatické zařízení, které jim výsledek zobrazí až na pracovní stůl. V případě pozitivního nálezu je vedoucí pracovník informován emailem.
Krátké video o produktu


3 různé způsoby sběru dat o docházce

Levná varianta pro malé stavby (do 30 pracovníků) : mobilní telefon + kartičky cca 1.500,-Kč měsíčně + kartičky Středně nákladná varianta (100 -1000 pracovníků): docházkový terminál + kartičky cca 4.900,-Kč ­– 6.900,- Kč měsíčně + kartičky Nákladnější, neošiditelná varianta (200 -1400 pracovníků) Face ID (rozpoznávač obličejů) cca 10.000,- Kč měsíčně, bez nutnosti kartiček.

Zabránění neoprávněného vstupu na staveniště

Systém ConVision hlídá nejen seznam povolených pracovníků na stavbě, ale u zahraničních pracovníků hlídá i vypršení platnosti pracovního povolení. Terminály mohou být doplněny mechanickou zábranou proti vstupu v několika variantách. Kartičkový terminál doplněný turniketem pro venkovní použití. FaceID terminály s turniketem v průchozí buňce s místem pro vrátného.

Docházkové terminály
Nové mobilní telefony použitelné v systému ConVision

Pokud chcete zjistit, jestli je právě pro Vás náš systém přínosný, pokračujte na stránku s popisem systému

Potřebujete docházkový systém, ale nevíte, jestli je systém elektronické evidence na stavbě ConVision pro Vás vhodný? Zkuste se podívat na odpovědi na často kladené dotazy.

Informace o aktuální aktualizaci jsou v sekci Aktuality

Základní schema systému:

Správce
Veškeré služby od instalace terminálu, po vystavování identifikačních kartiček a vkládání potřebných informací do systému zajišťuje firma ConVision.
Porada
Informace o odpracovaných hodinách, vycházející ze systému ConVision, vytvářejí užitečné podklady pro řízení podzhotovitelů.
Manažer
I z kanceláře nebo z domova může manažer sledovat docházku pracovníků na stavbu nebo získávat souhrnné přehledy o nasazení firem a profesí na stavbě.
Mistr a Stavbyvedoucí
Mistr nebo stavbyvedoucí může kdykoli a odkudkoli získat informaci o osobách pracujících na stavbě. Stačí mu notebook s mobilním připojením k Internetu.
Mistr a Stavbyvedoucí
Mistr nebo stavbyvedoucí může kdykoli a odkudkoli získat informaci o osobách pracujících na stavbě. Stačí mu notebook s mobilním připojením k Internetu.
Další způsoby odečtu docházkových dat nastavbě:

Docházkové terminály sturniketem

Docházkový systém vmobilu


Přihlásit k docházkovému systému se můžete zde

firma ConVision | systém ConVision | kontakt | obchodní rejstřík
ConVision © 2018

TAGS:doch online ConVision zkov

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Kino Radotín - program a vstupe

   MČ Praha 16kinoradotin@email.cz602 969 710

Strategický online marketing na

   Přeskočit na obsahPravidla cookies se od 1. ledna 2022 mění. Pomůžeme vám splnit nové povinnosti a vyhnout se pokutě. DomůSlužbyO násBl

Přístupové a docházkové s

  

Andělské karty OnLine

  Andělské karty, andělé, to je osud a vaše budoucnost, která je pro vás doposud pravděpodobně zcela neznámá.Andělská SMS Věštba. Poprvé

Venkovní hliníkové rolety, on

  Předokenní rolety Home O násSlužbyKontaktNapište nám
Tel: +420 602 550 542
obchod@e-venkovni-rolety.cz
Přihlásit - RegistraceKošík je

Bortolomiol Shop &#8211; Il Pros

  INSIDE BORTOLOMIOLLogin / RegisterCarrelloCentoannidisguardoalfuturoLeggiTour del Fondatore&euro;42,00Aggiungi al carrelloTour Arte &#038; Natura&euro

STOP letišti Vodochody

  Skip to content

Sportska kladionica MaxBet - Kla

   div.loading-screen { position: fixed ; } div.loading-screen div.animated-container { /*backgro

Nemzetközi lottó szelvények |

   This website needs javascript to be enabled
Kattintson ide több információért a problé

films-online.su

  

ads

Hot Websites