Tvorba webových stránek na míru | Profiwebik.cz

Web Name: Tvorba webových stránek na míru | Profiwebik.cz

WebSite: http://www.profiwebik.cz

ID:299549

Keywords:

ch,str,Tvorba,webov

Description:


Děláme úspěšné
weby na míru

se 100% garancí kvality a vaši spokojenosti.

Více informací

Tvorba webových stránek

firemní prezentaceproduktové prezentaceosobní blogymalá eshopová řešeníVíce informací

Tvorba webových aplikací

redakční systém Carmeointranety a CRM systémyinternetové aplikace na mírukalkulátory na míruVíce informací

Komplexní grafické služby

loga a vizitkyletákyproduktové katalogybannery a reklamní plachtyVíce informací

Pár slov o nás

Jsme internetové studio Profiwebik.cz - malý tým profesionálů. Specializujeme se na tvorbu webových stránek a aplikací na míru. Webové stránky tvoříme tak, aby opravdu fungovaly a v internetovém prostředí se neztratily. Zhodnocujeme při tom mnohaleté zkušenosti a know-how. Najdete nás v naší kanceláři v Opavě.

Více o nás

15+ let zkušeností 200+ realizovaných webů 20+ realizovaných aplikací 100% spokojených zákazníků

5 důvodů

Proč si nechat
vytvořit web u nás

Prohlédnout reference

Originální grafika

Nepoužíváme žádné šablony zakoupené na internetu. Každému projektu tvoříme originální, moderní design na míru přesně podle vašich představ.

Kvalitní zpracování

Responzivní web, šifrované zabezpečení, rychlost načítání, nejlepší hosting jsou dnes nutností a pro nás samozřejmostí. Používáme nejnovější technologie.

Redakční systém Carmeo

Všechny naše weby pohání náš vlastní redakční systém Carmeo. Správa obsahu webu je velmi snadná a intuitivní. Díky tomu je vysoce oceňován našimi zákazníky.

Technická podpora

I po spuštění vašeho projektu do ostrého provozu vám budeme k dispozici na telefonu, emailu či skype.

Garance spokojenosti

Za nás mluví bohaté reference, recenze a pozitivní ohlasy všech naších zákazníků, kteří nás doporučují dále. Vyzkoušejte nás i vy a přesvědčte se!

Co o nás říkají zákazníci

S profiwebik.cz velká spokojenost. Náš web funguje nad míru našeho očekávání. Poptávky po produktech se nám zvýšili o 120% už v prvním měsíci. Pan Šrom nám vyhověl ve všech požadavcích. Komunikace je perfektní a na velmi přátelské úrovni. Redakční systém Carmeo, který máme pro editaci webu, je velmi intuitivní a není k němu potřeba žádný manuál. Řešení našich dalších požadavků probíhá prakticky obratem, což jsem u žádné firmy předtím nezažil. Oceňuji i to, že se kdykoliv dovolám a dostanu odpověď na můj dotaz. Technická podpora funguje špičkově. Tímto Vám děkuji a doporučuji!

Michal Krajča
www.bazenykrajca.cz

Firmám spravuji weby prostřednictvím různých redakčních systémů a mám možnost srovnání. Se spoluprací s panem Šromem jsem maximálně spokojená. Váš redakční systém Carmeo jsem zvolila pro vlastní projekt pro jeho logičnost a srozumitelnost. Jednoduché ovládání, snadno pochopitelná nápověda včetně chytrých tipů pro seo standard. Cením si také promptních odpovědí a úprav webu. Nesnažíte se leckdy praštěné nápady šmahem zavrhnout, ale srozumitelným jazykem navrhujete řešení. Naprostá spokojenost.

Lydie Nevřelová
www.navodyzdarma.cz

Chtěli bychom velice poděkovat spol. Profiwebík.cz, zejména panu Šromovi, za skvělý průběh vytváření webových stránek pro společnost. Požadavky z naší strany byly náročné, pan Šrom vše vždy urychleně a špičkově vyřešil. Veškeré schůzky probíhaly v pohodové atmosféře, jedná se o velkého profesionála s přátelským přístupem ke klientovi. Velice rád služby společnosti Profiwebík.cz doporučíme známým. Hodně profesních a osobních úspěchů přeje realitní kancelář Aldatoni Volná Reality s.r.o.

Alex Volný, MBA
www.aldatoni.cz

S profiwebik.cz jsme maximálně spokojení. Oceňujeme profesionální přístup, odbornost a ochotu trpělivě odpovídat na laické dotazy. Navíc výsledný web dalece předčil naše očekávání. S klidným srdcem doporučuji.

Jan Grohmann
www.armadninoviny.cz

Vždy seriózní a profesionální přístup. Dostanete rychle přesně co požadujete. Celkový návrh webových stránek předčil má očekávání. Web přilákal velké množství zákazníků a několikrát se mi zaplatil. Následné dotatečné úpravy webu v průběhu užívání nebyly nikdy žádný problém, opět vše jednoduše, zřetelně, rychle. Tímto děkuji, jsem spokojen.

Tomáš Chvátal, CEO
pořadatel prestižní konference

Stouto společností jsem navázala kontakt již vroce 2010 na doporučení známého a jsem maximálně spokojená. Osobně se obklopuji různými společnostmi, ale zdaleka žádná na mě nezapůsobila tak „PROFI“ jako Profiwebík. Sčistým svědomím mohu tuto společnost doporučit.Splňují na 150% všech pět důvodů, které uvádějí na svém webu, proč zvolit zrovna je. Tímto chci ještě jednou poděkovat panu Mgr. Pavlu Šromovi za absolutní profi přístup, trpělivost a vstřícnost.

Lucie Sabelová
www.lurox.cz

Firmu Profiwebik jsem vybral na základě výběrového řízení. Rozhodující kritéria byly: příznivá cena a především kvalitně vytvořit profesionální web. Po celou dobu tvorby webu jsem cítil silnou podporu a především důraz na kvalitu vytvořit co nej web. Drobné problémy se řešily vco nejkratší době. Scelkovým výsledkem jsem nadšený a mohu jen doporučit.

Roman Dufek
www.dentalstyl.cz

U profiwebík jsem si nechával vytvořit dva weby a vždy jsem byl naprosto spokojen. V porovnání s jinými nabídkami, které jsem měl byla cena velice dobrá. Všem mohu jen doporučit.

Ing. Libor Kuděla
www.pelig.cz

Profiwebik byl osloven na základě líbivých referencí, nicméně jsme již vpočátku věděli, že design naší stránky bude specifický. Cílem bylo tedy najít partnera, kterého neodradí hledání nových cest. Nutno říci, že profiwebik splnil naše požadavky nad míru očekávání. Děkujeme.

Ing. Michal Heinrich
www.udrzujemezahrady.cz

U profiwebik.cz jsem byl naprosto spokojen s profesionálním přístupem, okamžitou reakcí na požadavky a rychlostí vytvoření nového webu. Líbil se mi přístup při realizaci mých požadavků. Šlo o řešení šité na míru a naprosto nemám co dodat.

Jiří Kolář
www.fn-konstrukce.cz

Vždy skvělá komunikace i domluva, návrhy lepších než mnou navrhovaných řešení (viz můj web betterminds.cz, který vytvářeli), avizované ceny i termíny vždy dodrženy, k administraci stránek využívají velice intuitivní systém Carmeo, který si osvojí každý i podprůměrně zdatný uživatel bez nutnosti znalosti jakéhokoliv programovacího jazyka. Celkově velká spokojenost.

Ondřej Šmída

Byl jsem velmi spokojen a rád za to že jsem si vybral právě vás. Vaše práce předčila moje očekávání a měli jste spoustu dobrých nápadů, které by mě nikdy nenapadly. Jednání a rychlost dodělání stránek byla velmi dobrá. Jsem spokojen a doporučuji práci s vámi i mým přátelům.

Lukáš Šembera
Motocyklový závodník Grand Prix

Jsem velice rád, že jsem dostal kontakt právě na vás. Chci vám poděkovat za váš přístup a rychlost vytvoření mých nových stránek. Vzhledem k mým minulým zkušenostem můžu říct, že design zvolený pro můj web je perfektní a nemám žádných výhrad. Jsem s vaší prací spokojen. Proto vás budu dále doporučovat.

Michal Kukelka
www.automichal.cz

Stále váháte?

Zastavte se do naši kanceláře na Hradecké ulici v Opavě. U dobrého nápoje probereme vaše požadavky a nezávazně navrhneme možná řešení. Zavolejte nebo napište, obratem se vám ozveme.

Mám zájem
Hradecká 3, Opava 777 890 080 info@profiwebik.cz ÚvodO násSlužbyReferenceKontakt

Mám zájem o...

TAGS:ch str Tvorba webov

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
https://www.esbooks.co.jp/webarc

  https://www.esbooks.co.jp/webarchives/archive2/https://www.esbooks.co.jp/webarchives/archive2/https://www.esbooks.co.jp/webarchives/archive2/MENUhttps

Landkreis Mittelsachsen

  SucheImpressum

Tension Fabric Buildings, Fabric

   EnglishFrançaisالعربيةEspañolContact Us1-800-528-9899North American Toll Free Sprung Adv

IFB Mainz – Ingenieurbüro für

  IFB MainzIngenieurbüro für Bauabrechnung, Vermessung, Wirtschafts- und Baumediation im GaLaBau und TiefbauHerzlich Willkommen beim Ingenieurbüro f

Willkommen - Schilling Bedachung

  Unsere Internetpr&auml;senz wird gerade &uuml;berarbeitet.Sie erreichen uns jedoch weiterhin unter:Schilling in WeinheimSchilling
Bedachungen- und Ge

12tka Biuro Rachunkowe Katowice:

  HomeO nasUsługi księgoweZasięg działaniaOfertaMałe i średnie firmyWiększe firmy i instytucjeKsięgowość branży medycznejKadry, Płace, ZUSRo

Stadt mit Weitsicht › Stadt Aug

  +4937291 39550info@augustusburg.de0-ArtikelStartVeranstaltungenShopShop&#8211; Bücher&#8211; eBikes mieten&#8211; Urlaubsangebote&#8211; SouvenirsMei

Home - Schema31

   Chi siamoCosa facciamoAmbiti e soluzioniLavora con noiStorie di successoManagementconta

Atlass Insurance | Yacht & Boat,

  Skip to contentAbout Atlass Insurance GroupNews & HighlightsContact AtlassHome the atlass insurance group
PORTFOLIO OF INSURANCE SERVICES
insurance ri

Fabryka powietrza | sklep intern

   ProduktyWarto wiedziećF.A.Q.Do pobrania zł 0,00

ads

Hot Websites