Řeznictví, uzenářství Slaný, Kladno, Louny - rozvoz, prodej masa, masných výrobků, uzenin, polotovar

Web Name: Řeznictví, uzenářství Slaný, Kladno, Louny - rozvoz, prodej masa, masných výrobků, uzenin, polotovar

WebSite: http://www.masnekramyslany.cz

ID:281471

Keywords:

Kladno,Louny,rozvoz,Slan

Description:


O nás AktualityAkceNabídka produktůMasoSyrové sádlo a výřezyHovězí výřezy a kostiHovězí výsekové masoVepřové výsekové masoKuřecí maso a drobyKrůtí maso a drobyHovězí drobyVepřové droby a kůžeVepřové kosti a krevVepřové maso – plátky, kostkyHovězí syrové maso – plátky, kostkyUzeninaDrobné masné výrobkyMěkké salámySpecialityVařené výrobkyPečené masné výrobkyUzená masaUzená slaninaVařené a uzené šunkyTepelně neopracované výrobkyHotová jídla a polévkySmažené výrobkyŠkvařené sádloPolotovaryObalovanéSpecialitySyrové masové směsiSyrové marinované maso na grilKrámySlanýKladnoFotogalerieKontaktyZásady ochrany osobních údajů Pražská 1934, Slaný312 524 105 / 734 853 524 kramy_masne@post.cz Nabídka produktůMaso, uzenina, polotovaryKrámyFotogalerieKontakty312 524 105 / 734 853 524 Facebook

Řeznictví, uzenářství Slaný, Kladno, Louny

Vlastní výroba uzeniny a polotovarů

Ocenění PRVOREPUBLIKOVÉHO BOKU!!!

V tomto týdnu naše společnost získala dvě významná ocenění v potravinářství pro PRVOREPUBLIKOVÝ BOK - značku KLASA a ČESKOU CECHOVNÍ NORMU!!!

Fotogalerie

Vážení zákazníci,
vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy.

Společnost MASNÉ KRÁMY s.r.o. byla založena 6.srpna 2003. Výroba a prodej masa, masných výrobků a polotovarů v rekonstruovaných prostorech ve Slaném začala v říjnu 2003, kdy došlo i k otevření nového vlastního obchodu. Ten byl v roce 2007 přemístěn do centra Slaného. V současné době má společnost také obchod na Kladně a v Lounech.

Společnost disponuje chladírenskými auty, které zajišťují denní rozvoz vlastní výroby nejen na Slánsku, ale i v Praze, Kladensku, Rakovnicku a v severních Čechách. Naše výrobky je možno zakoupit i v ostatních částech Čech.
Na zvýšení poptávky výrobna ve středu města již kapacitně nestačila a proto společnost v prosinci 2009 otevřela v průmyslové zóně na okraji města Slaný kompletní novou moderní masnou výrobnu, která splňuje všechny požadavky pro vývoz masa, masných výrobků, polotovarů a hotových jídel do zemí Evropské unie. Zároveň jí bylo přiděleno nové veterinární schvalovací číslo CZ 21930016 pro bourání vepřového, hovězího, drůbežího masa a masa ovcí, koz a koní, dále výrobnu masných výrobků, polotovarů a hotových jídel.

Společnost tak mohla v tomto roce začít s kompletním bouráním a prodejem českého vepřového, hovězího, kuřecího a krůtího masa a výrobou všech druhů tepelně opracovaných masných výrobků (kromě výroby trvanlivých výrobků), výrobou polotovarů a hotových jídel.

Vyrábíme různé netradiční kvalitní speciality, mezi které patří např. prvorepublikový bok, staročeská klobása z komína, farmářská klobása z komína, slánské ESO párky, farmářská šunka z komína, gothajský zauzený salám, medvědí paštika, pečené kuře s nádivkou, výpečky, masová tlačenka, kvalitní šunky nejvyšší jakosti atd.

Krédem společnosti je, že veškeré masné výrobky se vyrábí z kvalitní české suroviny dle starých tradičních českých receptur a zároveň klademe důraz na kvalitní opracování masa. Bourání vepřového, hovězího a drůbežího masa probíhá denně, aby u odběratelů byla zajištěna každodenní čerstvost opracovaného masa. Při výrobě masných výrobků společnost nepoužívá žádných masových náhražek (soja, rostlinné bílkoviny, kuřecí separáty, tukové emulze atd.). Uvedené důvody jsou typickým znakem pro prodej vlastních výrobků nejen na farmářských trzích, ale i ve větších městech republiky.

Naši odběratelé jsou převážně různé lázně, hotely a restaurace, podniky závodního stravování, školní jídelny, ústavy, menší velkosklady, Jednota Kladno a v neposlední řadě větší či menší obchody. V roce 2018 jsme se stali regionálním dodavatelem do společnosti MAKRO (Stodůlky, Průhonice a Černý Most).

Důležitým úkolem společnosti je také neustálá kontrola hygieny a bezpečnosti práce spolu s dodržením všech veterinárních předpisů a systému HACCP (centrálně řízené chlazení, vzduchotechnika, sběr a evidence dat tepelného opracování).

Společnost disponuje certifikátem systému HACCP.

Slaný, 1.11.2019

Ing.Tomáš Drholec - jednatel

Nabídka produktů

MasoUzeninaPolotovarySpecialityKontaktujte násO nás AktualityAkceNabídka produktůKrámyFotogalerieKontakty Pražská 1934, Slaný312 524 105 / 734 853 524 kramy_masne@post.czCopyright © 2022Řeznictví, uzenářství Slaný, Kladno, Louny | Administrace webu | GDPR ready

TAGS:Kladno Louny rozvoz Slan

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Rekonstrukce bytů, domů, rodin

  Úvod Novinky SlužbyPoptávkaReferenceKontakty Rekonstrukce bytů, domů, rodinné domy, stavby na klíč Kla

Autoservis, pneuservis Kladno -

  O nás AktualityFotogalerieKontaktZásady ochrany osobních údajů Milady Horákové 2769, Kladno603 517 561martin.lev@email

Kristen Coates Gallery | Art Gal

  "); } else { win._boomrl = function() { bootstrap(); }; if (win.addEventListener) { win.addEventListener("load", win._

Amusement Park in Mason, Ohio |

  Kings Island Amusement Park and Soak City Water Park in Mason, Ohio

Welcome to Westport Island, Main

   Westport Island Toggle navigation HomeNewsCalendarI Want To... Register to VoteRegister My Car or TrailerRe

Deine #1 für Auslandsaufenthalt

  go to contentJavascript must be enabled for the correct page displayTripfinderAktuelle ReisemöglichkeitenProgrammeProgramme zurück zum Hauptmenü Ü

Nabiał: mleko, masło, twarogi,

   Spółdzielnia Mleczarska BIELUCH wChełmie

Inns on the Island | Venice

  Welcome to Inns on the Island Click to listen highlighted text! Welcome to Inns on the Island Due to the age and design of our Property, we are unabl

gomera-island.com - 

  

Frieslandvaart.nl &#8211; Nederl

  Skip to contentFrieslandvaart.nlNederland Op open water Ben je een weekendje vrij en heb je zijn om er even tussenuit te gaan? Kom dan na

ads

Hot Websites