OŚRODEK PRAKTYK CHOREOGRAFICZNYCH

Physical ArtHouse

wcześniej Pracownia Teatru Tańca. Od 2010 roku funkcjonuje i rozwija się w Zielonej Górze pod kierunkiem artystycznym Marka Zadłużnego – choreografa, dyplomowanego artysty tancerza, pedagoga, teoretyka tańca.

Czytaj więcej O NAS

move festival

Physical ArtHouse (wcześniej Pracownia Teatru Tańca) jest organizatorem festiwalu move festival. Każda odsłona festiwalu przynosiła zmiany wynikające z przeobrażającej się rzeczywistości polskiej kultury tańca. W latach 2010-2014 inicjatywa nosiła nazwę SPACE. W latach 2015-2020 nawiązanie współpracy z Gabrielą Keller-Janus i jej Teatrem Tańca Enza ze Słupska oraz Joanną Miś-Fudali i Teatrem Tańca Akro z Torunia zaowocowało powołaniem sieci festiwali pod wspólną marką SFERA RUCHU.
Obecnie postanowiliśmy wrócić do idei odrębnej inicjatywy pod nową nazwą move festival Zielona Góra.

Czytaj więcej O MOVE FESTIVAL

Wydarzenia

Ośrodek Praktyk Choreograficznych

01

TEKSTY

02

PTT_ON TOUR

03

Wydarzenia

04

Polecamy

physical_arthouse

@experymentfestval w Zbąszyniu trwa !!!We wtore @experymentfestval w Zbąszyniu trwa !!!We wtore @experymentfestval w Zbąszyniu trwa !!!We wtore Do rozpoczęcia @experymentfestval pozostało kilk Do rozpoczęcia @experymentfestval pozostało kilk Śledź nasz Instagram

02

Festiwal
Sfera Ruchu

Zespół PTT jest organizatorem festiwalu SFERA RUCHU_ZG, który jest częścią sieci festiwali realizowanych obecnie w trzech ośrodkach: Słupsku, Toruniu i w Zielonej Górze. Inicjatywa zielonogórska ma swój początek w Festiwalu „SPACE”, który od 2010 roku był realizowany przez Annę Piotrowską oraz Marka Zadłużnego.

Czytaj więcej O FESTIWALU SFERA RUCHU