Úvod - Hezké domy

Web Name: Úvod - Hezké domy

WebSite: http://www.hezkedomy.cz

ID:262796

Keywords:

vod,Hezk,domy

Description:


Přeskočit na obsah
Loading...

Pečujete o blízké?

Myslete včas na sebe!

ÚvodStartOnline2022-06-17T17:00:52+02:00

Aktuálně – KORONAVIRUS

komunikační tablet – pozdravte své blízké

Naplánujte pro svého blízkého krátkodobý pobyt v Hezkých domech!

Odlehčovací služby nabízejí pomocnou ruku pro ty z vás, kdo pečujete o své blízké v domácím prostředí. Naším posláním je zastoupit vás v péči o seniora nebo osobu se zdravotním postižením a vytvořit vám tak čas pro vlastní odpočinek, regeneraci sil nebo vyřízení si osobních záležitostí.

Provozujeme zařízení určené pro krátkodobé pobyty s kompletní péčí. Podporujeme jak pečující rodiny, tak naše klienty, kteří u nás nacházejí podnětné prostředí a příležitost k rozšíření svých sociálních kontaktů.

Chcete naplánovat krátkodobý pobyt pro svého blízkého?

Kontaktujte nás

Kdy vám odlehčovací služby mohou pomoci

Pečujete a chcete dále pečovat

Nastala ale situace, kdy potřebujete péči přerušit. Potřebujete se dočasně věnovat svým vlastním záležitostem, odjíždíte na dovolenou, rekonstruujete bydlení nebo potřebujete věnovat prostor svému vlastnímu zdraví či jiným rodinným záležitostem.

Pečujete a už nemůžete pečovat

Pečujete o svého blízkého dlouhodobě a došly vám fyzické síly, jste emočně vyčerpaní, ztrácíte sociální kontakty a nic vás nebaví? Potřebujete si dočasně odpočinout, získat čas pro umístění vašeho blízkého v zařízení s trvalým pobytem.

Chcete pečovat, ale potřebujete poradit

Zdravotní či psychický stav vašeho blízkého se zhoršuje a vy se chcete o něj postarat a nabídnout mu co nejlepší péči v domácím prostředí, ale nevíte jak? Pokud potřebujete poradit jak na správnou péči, můžete se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme. Až  si budete chtít odpočinout a načerpat síly, pak je možné využít i našich odlehčovacích služeb.

Nepečujete a ani nemůžete pečovat

Přichází to náhle, úraz, nemoc, zhoršení zdravotního stavu. Prvotní péči zajistí zdravotnické zařízení, případně oddělení následné péče, ale i zde je pobyt dočasný. A co pak? Jestliže o své blízké nemůžete pečovat doma, poskytneme vám dočasné řešení a také podporu s hledáním zařízení s trvalým pobytem.

Naše služby

Pobytové služby

Postaráme se o pohodlné ubytování, výživnou stravu i o sociální péči. Díky krátkodobému pobytu si odpočinou obě strany.

Aktivizační program

Vaši blízcí jsou u nás aktivizováni a vedení k soběstačnosti. Obohatí je náš společenský, kulturní a vzdělávací program.

Zdravotní péče

Kvalitní zdravotní péče je pro nás samozřejmostí. O všechny potřebné úkony se postará kvalifikovaný personál.

Více o našich službách

Co se u nás chystá

POZVÁNKA NA AKCI

Chtěla bych Vám poděkovat za péči. S maminkou jsme s Vámi strávili 11 měsíců a rádi vzpomeneme, evidovali jsme novinky i v maličkostech ve službách a vybavení, což svědčí o Vašem zájmu nabízet kvalitní služby. Ať se do budoucna daří.

Za rodinu, dcera paní Marie S.

Chtěla bych poděkovat celému týmu Hezké domy za profesionální a lidský přístup. Málokdo si uvědomuje, jaká je situace v České Republice ohledně domovů pro seniory, pro seniory s Alzheimrem apod. a hlavně na jaké úrovní tato zařízení jsou. Myslím, že každý by si zasloužil zažít ve svém stáří, nemoci tu péči, služby a různé aktivity, které nabízíte vy.

Ivana Rajtová

Moc děkuji za péči o tatínka. Přesto, že už se nám nějak z našeho světa vzdaluje, mám pocit, že důstojné a pohodové prostředí, které u vás má, je pro něj cosi stabilního a vlídného v jeho světě.

Ivana B.

Velice vám tímto děkuji jménem mým i jménem manžela, že jste nám pomohli v těžkých chvílích a manžela vzorně opečovávali až do jeho odchodu do Roudnice. Musím pochválit všechny sestřičky za úžasnou práci, která není vůbec jednoduchá, i přes těžkosti si u vás vždy všichni udržují veselou mysl a pozitivní přístup. Vydržte a pokračujte ve vašem krásném poslání.

A. Č.

Mimo pozitivních konsultací o chování a spolupráci s ošetřujícím personálem si dovolujeme poděkovat za zajištění snad až mimořádně pozitivních výsledků v péči o Alenu. Hodnotíme nanejvýš kladně zejména čistotu a ošetření těla, oblečení, manikůry, holení, vlasů i vnější vizáže. Alena se projevuje vyrovnaně a spokojeně. Ještě jednou děkujeme ošetřujícímu personálu.

Karel a Vendula Šťastný

Otázky a odpovědi

Jak se odlehčovací služba liší od domova pro seniory?

Pobyt v odlehčovacím zařízení je zpravidla krátkodobý a na dobu určitou. Klient nemění trvalé bydliště. Slouží primárně k odpočinku pečujících. Hlavní náplní odlehčovacích služeb je aktivizace klientů a udržení jejich soběstačnosti…

Pro koho jsou určené odlehčovací služby?

Odlehčovací služba pomáhá především rodinám pečujícím o blízkou osobu, kterým krátkodobé povinnosti či okolnosti brání v této péči. Klienty odlehčovacích služeb jsou převážně senioři, a to buď v pokročilém věku, kteří již nezvládají celodenní péči o svoji osobu, s rizikem pádů nebo s rozvíjející se demencí…

Více o odlehčovacích službách
© Copyright  Hezké domy | Všechna práva vyhrazena. | Vytvořilo studio StartOnline | Ochrana osobních údajů | Cookies policyFacebook
Page load linkPřejít nahoru

TAGS:vod Hezk domy

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Original ART - Úvod

  Úvod Naša ponuka Online aukcia Kontakt

Úvod - Badminton na Výstavišt

  Badminton na VýstavištiBadmintonová hala pro veřejnost v Českých BudějovicíchMenuÚvodNovinkyHalaCeník kurtůOtvírací dobaVýplety a omotá

Úvod » ALCOMA

  jump to content jump to main menu ALCOMA worldwide

Úvodní stránka - REACON

  Pro domácnosti a firmyPro partnery

Úvod - Obec Meziříčí

  Skoč na obsah Skoč na navigaci cz - Úvod

Úvod - Obec Římov

  Skoč na obsah Skoč na navigaci Obec ŘÍMOV oficiální stránky obce

Úvodní strana | Horský klub F

  ÚvodInfoGalerieKontaktKroužekFórumnovinkyNové termíny na rok 2022 - Tatranka + blatiny12. 1. 2022kalendář akcíČervenec 2022poútstčtpasone

Úvod - Základní škola a mate

  Skip to content Základní škola a mateřská škola Meclov Přís

FOTOATELIÉR KUKRÁLOVÁ Tábor

  FacebookInstagramMenuÚvodO mněSlužbyTěhotenská fotografieDětiNewborn fotoMiminkaDětiNáctiletíRodinné fotoŽenyPortrétyBoudoirGlamourAktProf

OtaznikyZivota.sk - povod a zmys

  

ads

Hot Websites