Web Name: Klub Sportowy Grom Miedźno - strona oficjalna

ID:147367

Keywords:

Grom,Sportowy,Klub,KlubSportowyGromMiedźno,Miedźno,kłobucki,0A-klasa»Często

Description:

Z większymi bądź też mniejszymi trudnościami zakończyła się runda jesienna w Klasie Okręgowej. Tym samym znamy skład grupy mistrzowskiej, w kt rej 8 zespoł w powalczy o awans do IV ligi a także skład grupy spadkowej w kt rej to walka o utrzymanie zapewne będzie toczyć się do ostatniej kolejki.komentarzy: [17] czytano: [412] więcej Niezwykle cenne trzy punkty zdobył wczoraj na wyjeździe seniorski zesp ł Gromu, pokonując ostatni w tabeli zesp ł ligi Spartę Nowa Wieś 3:2 (0:1). Bramki dla gospodarzy strzelili Dawid Turek i Dawid Małota, a nasz zesp ł odpowiedział trafieniami Marcina Szewczyka, Martina Giericha oraz... samob jczym golem Piotra Warchoła.komentarzy: [4] czytano: [243] więcej W spotkaniu XII kolejki A - klasy gr. I Grom Miedźno zremisował na włąsnym boisku z zespołem Błękitnych Libidza 1:1 (0:1). W pierwszej połowie Piotra Kotta samob jczym trafieniem pokonał Martin Gierich, a po przerwie... Martin Gierich wyr wnał wynik zawod w. W 39 minucie Paweł Gala nie wykorzystał rzutu karnego.komentarzy: [0] czytano: [103] więcej Po serii trzech kolejnych porażek smak zwycięstwa zaznał wreszcie nasz zesp ł, kt ry w dzisiejszym spotkaniu pokonał Sok ł Wręczyca 3:0 (1:0). W pierwszej połowie bramkę zdobył Paweł Gala, a po przerwie dwie dołożyli Jakub Chwist i Kacper Kozioł.komentarzy: [5] czytano: [374] więcej Bez udziału publiczności został rozegrany mecz IX kolejki A - klasy pomiędzy drużynami Gromu i Liswarty Pop w. Jedyną bramkę spotkania strzelił w 47 minucie Paweł Piotrowski i goście zainkasowali komplet punkt w.komentarzy: [3] czytano: [240] więcej W spotkaniu VIII kolejki A - klasy gr. I Grom Miedźno przegrał na wyjeździe z Ajaksem Częstochowa 0:2 (0:0). Nasz bramkarz został pokonany w 50 minucie przez Mateusz Dziewońskiego i cztery minuty p źniej przez grającego trener gospodarzy Grzegorza Kuziorowicza.komentarzy: [4] czytano: [279] więcej Po mozolnych zajęciach treningowych najmłodszy zesp ł Gromu rozpoczął ligowe zmagania będąc gospodarzem turnieju w kategorii żak w. Z kronikarskiego obowiązku należy odnotować, że turniej wygrali młodzi zawodnicy Naprzodu Ostrowy a zesp ł Gromu uplasował się na trzecim miejscu.komentarzy: [0] czytano: [105] więcej Archiwum aktualności 2020-07-25 19:46:01Przygotowania zakończone zwycięstwem komentarzy: [0] Ładujemy akumulatory !!!

TAGS:Grom Sportowy Klub KlubSportowyGromMiedźno Miedźno kłobucki 0A-klasa»Cz

<<< Thank you for your visit >>>

Strona klubowa Klub Sportowy Grom Miedźno dla piłkarzy i kibiców. Aktualności z klubu, wyniki meczów, tabele i statystyki.

Websites to related :
Handzlowski Klub Sportowy - GROM

Dostęp do mini-chatu zabroniony.Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu. Aktualności NOWA STRONA WWW autor: Kamar24, 2015-08-14 10:43

Grom Osie - oficjalny serwis klu

Ostatnie spotkanie Grom Osie Gwiazda Bukowiec

Strona internetowa klubu Grom Mo

Aktualności:2015-04-21 Dzisiaj trening wyjątkowo o 18:30 w Mogielnicy2015-04-21 Jak na morzu (Załęże-Mogielnica 2:3)2015-04-01 W czwartek ORLIK w