WATS – Konfekcjonowanie i produkcja aerozoli

Web Name: WATS – Konfekcjonowanie i produkcja aerozoli

WebSite: http://www.aerozol.pl

ID:366506

Keywords:

Konfekcjonowanie,WATS,aerozoli,produkcja

Description:


Masz pytanie? Dzwoń: 32 222-60-57 wew. 106; 101

Za nami targi Private Label PLMA AMSTERDAM. Dziękujemy za odwiedzenie stoiska WATS!

Kolejne branżowe spotkania PRIVATE LABEL za nami! Dziękujemy za fantastyczną frekwencję naszych Gości!


31 maja i 1 czerwca gościliśmy Was na stoisku firmowym podczas Targów Marek Własnych PLMA Amsterdam, które uchodzą za największe wydarzenie branżowe w Europie. Rzeczywiście imponująco duże targi, profesjonalnie przygotowanie z ogromnymi stoiskami, gdzie blisko 3,5 tys. firm prezentowało ofertę produkcji pod marką własną.

WATS jako producent aerozoli dla branż chemicznych, kosmetycznych, farmaceutycznych, samochodowych, obuwniczych przygotował szeroką i bardzo konkretną propozycję szybkich do wdrożenia rozwiązań, które rozwijają biznes a które jak się okazało zainteresowały bardzo wielu kontrahentów.

Stoisko, profesjonalnie zabudowane przez firmę ProArte z Piekar Śląskich, budziło ogromne zainteresowanie i wyróżniało się na targach swoją niebanalną konstrukcją, industrialnym wyglądem, wysokością i świetnym usytuowaniem. Pachnące kawą, za sprawą odświeżacza powietrza w aerozolu typu MAX SHOT, przygotowanego przez dział R&D specjalnie na targi, serwujące w firmowych kubeczkach aromatyczną kawkę było chętnie odwiedzane przez uczestników targów.

Zespół handlowy gospodarze stoiska mieli rzeczywiście niezliczoną ilość spotkań, rozmów, wymiany informacji, nowych kontaktów. Omawiali z naszymi Gośćmi pełną ofertę, prezentowali przygotowane specjalnie na targi próbki produktów w aerozolach, doradzali i konsultowali rozwój marek własnych oraz możliwości wspólnego poszerzania portfolio produktowego.


Czas targowy już za nami niezwykle serdecznie i z prawdziwą radością spotykaliśmy się z Wami w miniony weekend! Dziękujemy za każdy kontakt, uścisk dłoni, rozmowę, plany, wspólne tematy. Otwieraliśmy głowy, twórczo i kreatywnie planowaliśmy... wszystkie podjęte rozmowy będą kontynuowane w najbliższych dniach! To był fantastyczny czas! Dziękujemy!

Ania, Marcin, Jacek, Ola
Producent aerozoli i kosmetyków – WATS

Firma WATS, czyli Wytwórnia Artykułów Tworzyw Sztucznych powstała w 1982 roku w Mysłowicach. Jesteśmy producentem aerozoli o ugruntowanej pozycji w europejskiej branży chemiczno-kosmetycznej. Dzięki stałemu rozwojowi i wprowadzaniu nowoczesnych technologii wypracowaliśmy pozycję lidera wśród producentów aerozoli. Nasza firma postrzegana jest jako wiarygodny partner biznesowy, czego dowodzą m.in. przyznawane nam od wielu lat nagrody: Firma Fair Play. Jesteśmy również dumni z tytułów: Gazela Biznesu i Diamenty Forbesa. Współpracujemy z markami rynków zagranicznych. Produkujemy kosmetyki i atomizery. Zajmujemy się usługowym napełnianiem aerozoli oraz napełnianiem puszek pod ciśnieniem. W naszej ofercie znajduje się także produkcja autokosmetyków, chemii gospodarczej oraz środków biobójczych. Produkujemy aerozole dla marek własnych w ramach współpracy Private Label i White Label.

Oprócz fabryki mamy także własne laboratorium, dział badawczy R&D, nowoczesny park maszynowy oraz magazyny. W laboratorium przeprowadzamy również badania potwierdzające skuteczność działania różnych produktów, deklarowaną przez producentów. Dzięki inwestycji w wydajną i bezpieczną produkcję, wyprzedzamy trendy w dziedzinie produkcji aerozoli. W trosce o środowisko dbamy o to, aby nasza produkcja była w każdym aspekcie ekologiczna. Stosujemy energooszczędne technologie, używamy eko-certyfikowanych surowców. Maszyny i urządzenia produkcyjne są regularnie czyszczone w certyfikowanych myjniach. Nasz zespół tworzą specjaliści i technolodzy, którzy reagują na potrzeby rynku i dostarczają innowacyjne rozwiązania z zakresu konfekcjonowania kosmetyków, tworzenia opakowań aerozolowych i produkcji atomizerów. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie procesu produkcyjnego: od pomysłu, poprzez precyzyjne opracowanie receptury produktu i dobór odpowiedniego opakowania, aż po samą produkcję i dostawę gotowego wyrobu.

Konfekcjonowanie i produkcja pod marką własną

Zajmujemy się napełnianiem sprayów i pojemników aerozolowych pod własną marką. Jesteśmy producentem Private Label. Napełniamy pojemniki ciśnieniowe i puszki aerozolowe na indywidualne zlecenia firm z różnych branż: fryzjerskiej, kosmetycznej, medycznej, rolnej, motoryzacyjnej.

Specjalizujemy się również w konfekcjonowaniu produktów. Oferujemy zamknięcia dopasowane do ich rodzaju i konsystencji. Proces pakowania produktów odbywa się w warunkach sterylnych, dzięki czemu nie zmieniamy cech fizycznych i chemicznych poszczególnych towarów. Co ważne, robimy to z zachowaniem najwyższych standardów, a więc nasi Klienci zyskują pewność, że sprzedawane przez nich atomizery z kosmetykami czy chemią gospodarczą albo domową w pełni zadowolą konsumentów. Dodatkowo, na indywidualne życzenie możemy również sprawić, że ich produkty będą atrakcyjne pod względem wizualnym, a tym samym przyciągną wzrok kupujących. Na puszkach mogą pojawić się bowiem właściwe grafiki, wybrane przez Klienta. Warto dodać, że pod własną marką produkujemy dla naszych Klientów kosmetyki w aerozolu lub w opakowaniach z tworzyw sztucznych, takich jak: PET, PET-G czy HDPE. Nasze produkty trafiają do dystrybutorów, grup zakupowych oraz sieci handlowych. Gwarantujemy zatem w pełni kompleksową obsługę, z czego chętnie korzystają nasi partnerzy biznesowi.

Wykwalifikowana kadra pracownicza

Na sukces WATS składają się przede wszystkim nasi wykwalifikowani pracownicy. Są to specjaliści w swoich dziedzinach, którzy nie osiadają na laurach, za to nieustannie stawiają na ciągły rozwój. W tej branży to bardzo ważne, ponieważ wciąż proponują nowe, unikalne receptury, które później stają się podstawą dla działalności konkretnej firmy.

Dbamy o to, żeby spełnić oczekiwania naszych Klientów, dlatego zawsze uważnie ich słuchamy i proponujemy im rozwiązania, które są odpowiedzią na ich potrzeby. Wyróżnia nas to, że nasi eksperci są stale do dyspozycji Klientów i dzielą się swoją wiedzą. Zapewniamy doradztwo w zakresie laboratoryjnym, chemicznym, technologicznym. Co ważne, nasi pracownicy dbają również o to, żeby poszczególne produkty zachowywały odpowiednie właściwości fizyczne i chemiczne, a więc korzystają podczas pakowania z odpowiednich rozwiązań technologicznych.

Fabryka aerozoli i produkcja
aerozoli dla Klientów z kraju
i zagranicy

Wśród Klientów cieszymy się opinią elastycznej i nastawionej na cel firmy. Samodzielną produkcję aerozoli rozpoczęliśmy w 1986 roku. Umiejscowienie naszej fabryki aerozoli w Mysłowicach – w pobliżu autostrady A4 oraz węzła S1 – pozwala na dogodną komunikację z miastami w Polsce i na świecie. Poza Polską współpracujemy również ze sektorem B2B i B2C m.in. w takich krajach jak: Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Włochy czy Francja. Jednym z naszych wyróżników jest to, że zapewniamy wsparcie specjalistów na każdym etapie procesu produkcyjnego: od pomysłu, poprzez precyzyjne opracowanie receptury produktu i dobór odpowiedniego opakowania do aerozolu oraz jego zamknięcia, aż po dostawę gotowego do dystrybucji wyrobu marki własnej Klienta. Do naszych zadań należy m.in. opracowanie receptury i karty charakterystyki, dobór opakowania i propelentu, czyli odpowiedniego gazu wytłaczającego.

Jako lider produkcji aerozoli i produkcji kosmetykówdziałamy według standardów opartych o normę ISO 22716 GMP (Good Manufacturing Practises). Oznacza to, że przestrzegamy wszelkich wytycznych dotyczących zarówno procesu produkcji, sprzętu, surowców i opakowań, jak i fachowego personelu, odpowiednio wyposażonego laboratorium kontroli jakości czy specjalistycznej dokumentacji.


Napełnianie kontraktowe
i produkcja dezodorantów

Zajmujemy się także produkcją dezodorantów. Oferujemy dezodoranty damskie, męskie i unisex – w różnych kompozycjach zapachowych do wyboru. Na życzenie Klienta wzbogacamy recepturę dezodorantu o wybrane składniki aktywne czy dodatki pielęgnacyjne. Ponadto świadczymy usługi w zakresie napełniania różnych rodzajów kosmetyków, wód perfumowanych i toaletowych oraz płynnych preparatów w opakowaniach z atomizerem. Zajmujemy się produkcją atomizerówz tworzyw sztucznych, których zastosowanie znacznie wykracza dziś poza rozpylanie perfum. Produkujemy kosmetyki w tym artykuły w pojemnikach nieaerozolowanych: szampony, odżywki i olejki do włosów, wody po goleniu. Do grona naszych stałych Klientów należą firmy, dla których produkujemy kosmetyki fryzjerskie. W tym sektorze również gwarantujemy fachowe wsparcie podczas całego procesu: od pomysłu do pakowania końcowego produktu.


Oferta Produkcyjna Private Label & White Label

Sprawdź przykładowe porftolio produktów, które możesz wdrożyć w krótkim terminie pod Twoją marką. Private Label & White Label oferta współpracy obejmuje zarejestrowane receptury, z których możesz skorzystać lub Twoje własne formulacje (mieszaniny składników), które nasz dział R&D przygotuje wg Twoich oczekiwań.

Wszystkie branże Dowolne rodzaje opakowań Specjalistyczne doradztwo Bogate doświadczenie Nowoczesny park maszynowy

Private_Label_Offer_ENG.pdfPL_produkty_2022.pdfPL_oferta_WATS_photos_2022.pdf

BOK B2B:32 222-60-57 wew. 106


Project manager: Marcin Słyk
tel. 785-229-733 mslyk@wats.pl

Project manager: Jacek Szostak
tel. 607-811-350 jszostak@wats.pl

Project manager: Anna Kruczek
tel. 601-329-964 akruczek@wats.pl

Google MapsFacebook

TAGS:Konfekcjonowanie WATS aerozoli produkcja

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Betronika - Produkcja materiał

  O firmieOfertaLaboratoriumRealizacjeGaleriaKontaktCentrala Betronika Zbiroża
tel. +48 723 05 05 05
e-mail: biuro@betronika.plFilia Betronika Skiernie

ATEST - Produkcja rur spiro (Pro

   ATEST WentylacjaProducent rur spiralnie zwijanych typu spiroSzybki kontakt: 502 784 693 GłównaInformacje ogólneOfertaInformacj

CMR Weather - Watson, LA - Home

   CMR Weather - Watson, LA 64&deg;F Watson, Louisiana, USA [Enable JavaScript fo

Personal Injury Law Firm - Horns

  Skip to contentFREE CONSULTATION 256-650-5500 FREE CONSULTATION 256-650-5500 TOLL FREE 866-315-4317 Main MenuAboutMenu ToggleFirm FoundersFirm Overv

Watson Design Group

  Watson Design Group is an independent, digital creative boutique founded in 2005 | A digital agency with a human touch | Watson is led by strategy, in

Newborn Plastic - Kolbuszowa - U

  Skip to content+48605170703|&#98;&#105;&#117;&#114;&#111;&#64;n&#101;&#119;&#98;&#111;&#114;np&#108;&#97;&#115;&#116;&#105;c&#46;p&#108;facebooklinked

Scuola di Psicoterapia Cognitivo

   Terapia Online

Surf shop online - Venta de tabl

   100% Garant&iacute;a de devoluci&oacute;n

Producent medali - produkcja med

   +48 690 006 458 | mcc@mccmedale.pl MedaleMedaleMedale sportoweMedale na zamówienieAkcesoria do med

Old Twats

   English ΕλληνικάGalegoייִדישภาษาไทยУкраїнськийສ​ປ​ປ​ລາວ中国的Esperanto한국의Македонскиবাংল

ads

Hot Websites