Kasetony, panele elewacyjne, stalowe, blaszane i aluminiowe, płyty kompozytowe - Nowoczesne Elewacje

Web Name: Kasetony, panele elewacyjne, stalowe, blaszane i aluminiowe, płyty kompozytowe - Nowoczesne Elewacje

WebSite: http://www.nowoczesneelewacje.com

ID:361856

Keywords:

stalowe,blaszane,elewacyjne,Kasetony

Description:


PRODUCENT
ELEWACJI
WENTYLOWANYCH

SPRAWDŹ OFERTĘKasetony elewacyjne z płyt kompozytowychAluminiowe kasetony elewacyjne pozwalają tworzyć solidne konstrukcje zaskakująco dobrze łączące w sobie sztywność, twardość i lekkość. Dzięki temu, cieszymy się szerokim uznaniem na rynku i wciąż pozyskujemy coraz większe grono klientów. Wykazują one wysoką odporność zarówno na zniszczenia mechaniczne, jak i na wpływ warunków atmosferycznych.Nowoczesne elewacje wentylowaneNowoczesne elewacje wentylowane cieszą się dużą popularnością, jako że są niezwykle estetyczne, a przy tym w pełni funkcjonalne. Dzięki nim, para wodna zebrana wewnątrz budynku może przeniknąć na zewnątrz i odparować. Panele zapewniają również efektywną izolację i świetnie chronią przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.Kasetony elewacyjne staloweNasze panele elewacyjne blaszane (stalowe) zostały wyposażone w specjalny zamek, dzięki któremu można zamaskować ich mocowania, a także zapewnić kasetom w pionie właściwą sztywność. Ponadto, mają one u góry otwory montażowe, znacząco ułatwiające instalację, a także niewidoczne po przykryciu kolejnym górnym panelem.

NOWOCZESNE ELEWACJE

Kasetony elewacyjne (aluminiowe lub stalowe), z których można tworzyć nowoczesne konstrukcje, cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ łączą w sobie wiele różnych zalet. Są wyjątkowo praktyczne, a przy tym atrakcyjne wizualnie. Nowoczesne elewacje zostaną perfekcyjnie dopasowane do konkretnej konstrukcji, aby pasowały do niej zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i wyglądu. Warto wziąć pod uwagę takie czynniki, jak krzywizny ścian i materiał, z którego zostały wykonane, a także w przypadku obiektów docieplanych – grubość izolacji.

ZOBACZ WIĘCEJ

NASZE REALIZACJE

Realizacja Krak-Marfish

Realizacja Artdruk

Realizacja Sierpc Autohandel

Realizacja Schlackl

Realizacja Premioserwis

Realizacja Kostrzyn

Realizacja Kamelia

Realizacja Kaja – Chorzów

Realizacja Dagenhardt

Realizacja Comvest

NOWOCZESNE ELEWACJE - SYSTEM ELEWACJI WENTYLOWYCH

01.

Nowoczesny wygląd

Szukasz rozwiązania aby odnowić elewacje swojego budynku. Zastąp tradycyjny system tynków nowoczesnym systemem elewacji wentylowanych. Kasetony elewacyjne zapewniają nowoczesny i estetyczny wygląd obiektu.

02.

Budowa kasetonowa

Nowoczesne elewacje stalowe jak i kompozytowe składają się z prostokątnych kasetonów elewacyjnych dopasowanych indywidualnie do każdego obiektu. Konstrukcja nośna zależna jest od rodzaju ścian budynku, krzywizny ścian, materiału z jakiego jest wykonana.

03.

Właściwa wentylacja i docieplenie

Bardzo ważną zaletą fasad wentylowanych jest swobodny przepływ powietrza, zapewniający prawidłową wentylację po między ścianą a elewacją. Kasetony elewacyjne zapewniają również możliwość docieplenia ścian budynku wełną mineralną o różnych grubościach.

04.

Montaż o każdej porze roku

Kasetony elewacyjne oraz konstrukcja elewacji wentylowanych mogą być montowane o każdej porze roku. Dlatego można zaplanować sobie inwestycję w najlepszym momencie dla siebie bądź firmy.

05.

Dostosowana konstrukcja

Rodzaj konstrukcji oraz wielkość kasetonów elewacyjnych zależna jest od projektu elewacji czyli upodobań klienta, materiału z jakiego wykonany jest budynek (ściany murowane, betonowe, ściany z płyty warstwowej).

06.

Kasetony wysokiej jakości

Wykonujemy nowoczesne elewacje z materiałów wysokiej jakości. Oferujemy kasetony z ukrytym zamkiem skośnym, zamkiem prostym, który zapewnia niewidoczne łączenia kasetonów w pionie. Kolory dostępne w palecie kolorów RAL.

DLACZEGO MY

Jako renomowany producent kasetonów elewacyjnych Nowoczesne Elewacje, nie pozwalamy sobie na żadne niedociągnięcia. Dbamy o to, aby każdy produkt przedstawiał najwyższą jakość wykonania i spełniał wymagania wszystkich klientów.

Doświadczenie i nowoczesność

Działamy w swojej branży już od wielu lat, dlatego doskonale ją znamy i potrafimy przystosowywać się pod zmieniające się trendy. Wdrażamy również coraz nowsze technologie, aby nasza oferta zawsze spełniała bieżące standardy.

Elastyczne podejście

Rozumiemy, że każdy klient może mieć inne potrzeby i możliwości, dlatego dostosowujemy swoją ofertę do indywidualnych potrzeb. U nas mają Państwo duży wpływ na wiele różnych cech zamawianych paneli elewacyjnych.

ZOBACZ WIĘCEJ

MÓWIĄ O NAS

Firma Nowoczesne Elewacje S.C. ul. Szamotulska 48, 64-710 Połajewo, otrzymała zlecenie na wykonanie elewacji wentylowanej nowo wybudowanego biurowca. Szybko otrzymaliśmy atrakcyjną ofertę, którą mogliśmy rozbudować i dopasować do własnych potrzeb. Prace montażowe zostały wykonane punktualnie i fachowo, zastosowano materiały najwyższej jakości. Elewacja został wykonana zgodnie z projektem, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Sprawny przepływ informacji pozwolił na profesjonalną i bezproblemową realizacje inwestycji. Nie mamy żadnych zasrzeżeń co do jakości wykonania zlecenia. Wykonawca wykazał się również dużym zaangażowaniem i dyspozycyjnością oraz brdzo dobrą współpracą z inwestorem, co pozwala nam rekomendować firmę Nowoczesne Elewacje S.C. wszystkim potencjalnym inwestorom.

Dyrektor zarządzający firmy ArtDruk Adam PlichtaFirma Nowoczesne Elewacje S.C. od kilku lat świadczy dla nas usługi związane z produkcją i montażem elewacji stalowych na obiektach z płyt warstwowych, które produkujemy. Dotychczasowa współpraca układa się w sposób wzorowy.
Warto podkreślić wysoką jakość oferowanych przez Nowoczesne Elewacje materiałów jak i usług, które wykonują. komunikacja przebiega bardzo sprawnie, a firma wykazuje się dużą elastycznością i wrażliwością na nasze potrzeby.
Firma Nowoczesne Elewacje wywiązuje się bardzo dobrze z powierzonych zleceń i w całości spełnia nasze oczekiwania, dzięki czemu możemy polecić firmę jako solidnego i godnego zaufania producenta nowoczesnych elewacji wentylowanych.

Sebastian Wardęga. PW EFEKTZ firmą Nowoczesne Elewacje S.C. mamy przyjemność współpracować od 2016 roku. W tym czasie udało nam się z powodzeniem wybudować i zmodernizować kilkadziesiąt obiektów modułowych, przy których wykonanie elewacji powierzyliśmy właśnie tej firmie.
Współpracę z Panem Błażejem Grochowskim oraz Pawłem Nowakiem (współwłaścicielami firmy) oceniamy bardzo pozytywnie. Brak stałych schematów działań, elastyczne podejście do każdego projektu, znajomość specyfiki branży produkcji obiektów modułowych, umiejętność szybkiego dostosowania się do naszych potrzeb i oczekiwań – to wszystko sprawia, że wykonanie elewacji obiektów – często niełatwe – przebiega pomyślnie. Elementem godnym szczególnej uwagi jest terminowość oraz łatwy kontakt z kierownictwem.
W związku z powyższym z całą pewnością polecam NOWOCZESNE ELEWACJE S.C. ul. Przemysłowa 5, 64-700 Połajewo jako wiarygodnego, godnego zaufania i profesjonalnego partnera.

Marcin Bańczyk, Doradca Techniczno Handlowy. KAJA Budownictwo Modułowe
Firma Nowoczesne Elewacje S.C, wykonała elewację wentylowaną z kasetonów stalowych.
Prace zostały wykonane zgodnie z przygotowaną przez wykonawcę wizualizacją 3D naszego obiektu.
Wszystkie prace zostały wykonane ze szczególnym naciskiem na wysoką jakość. W/w firma posiada odpowiedni sprzęt techniczny i urządzenia potrzebne do realizacji zlecenia w zakresie produkcji i montażu elewacji. Wysokie doświadczenie, profesjonalne podejście, terminowość i dobra organizacja pracy, bezproblemowe i uważne reagowanie na uwagi inwestora to podstawowe cechy wykonawcy, które można polecić innym inwestorom jako kompetentnego doradcę, producenta, montażystę elewacji wentylowanych.

Paweł Piotrowski, Właściciel firmy APPSAD

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

nowoczesneELEWACJE.comSpecjalizujemy się w produkcji elewacji stalowych, kasetonów elewacyjnych, paneli elewacyjnych oraz obróbek blacharskich. Nasza oferta i informacjeElewacje wentylowaneKasetony elewacyjne staloweKasetony elewacyjne z płyt kompozytowychBudownictwo modułoweObróbki blacharskieO nasFAQ Masz pytania? skontaktuj się z nami +48 531 983 230 biuro@nowoczesneelewacje.com ul. Przemysłowa 5, 64-710 Połajewo

ZAKRES NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Biura modułoweKontenery handloweKontenery sklepoweKontenery socjalneKontenery modułoweBudynki modułoweObiekty modułoweKontenery z płyty warstwowejKontener stróżówkaPortiernia kontenerowaKioski gastronomicznePortierniePawilony biurowePawilony gastronomicznePawilony konteneryPawilony modułoweSklepy modułowePawilony sklepowePawilon – kasa biletowaPawilony kioskiKioski handlowePawilony usługoweObiekty przemysłoweHala produkcyjna z biuremPawilon handlowo-usługowyProducent pawilonów handlowychGotowe pawilony handloweGaraż z płyty warstwowejProducent kontenerów handlowychKioski z płyty obornickiejBudynek gastronomicznyKontener sanitarno socjalnyKontener na biuro sprzedażyPawilony konteneroweBudowa obiektów biurowychKawiarnia modułowaPawilony z płyty obornickiejPawilony z płyty warstwowejKontener kawiarniaBudynki modułowe konteneroweSprzedaż kiosków handlowychKontener na sklepElewacja budynkuElewacja kompozytowaElewacje z płyt kompozytowychPłyty kompozytowe elewacyjneFasady wentylowaneOkładziny elewacyjnePanele elewacyjneKasetony elewacyjnePanele fasadoweProducent fasad aluminiowychProducent elewacji metalowychSystemy elewacyjneWizualizacja elewacji

Nowoczesne Elewacje 2021 – All Rights Reserved

TAGS:stalowe blaszane elewacyjne Kasetony

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
YOOBOX - kasetony reklamowe

   e-mail: biuro@yoobox.pl tel.: 730 321 199 tel.: 533 321 199 Start Offer

Wentylacja, klimatyzacja, system

  +48 22 250 50 50|kontakt@lindab.com StartO firmieO Grupie Lindab Historia

Kasetony reklamowe - PrintSystem

   HomeKasetonyReklamaReklama świetlnaTablice SzyldyBanery reklamoweRollupDruk wielkoformatowyPoligrafiaWizytówkiUlotkiUlotki składanePlakatyPapier f

SŁAWMONT :: konstrukcje stalowe

  Najnowsza nasza realizacja: kompleksowe wykonanie ślusarki stalowej w budynku mieszkalnym 'Słoneczny Stok' w Warszawie. Zobacz także bieżące re

ads

Hot Websites