Shqip.com - Lajmet e Fundit

Web Name: Shqip.com - Lajmet e Fundit

WebSite: http://www.shqip.com

ID:336190

Keywords:

com,Shqip,Fundit,Lajmet

Description:


LajmeShqiptareBallkanBotëUkrainaSportShqiptarNdërkombëtarRozëShqiptarNdërkombëtarEkonomiBiznesTregjetArt JeteseModaShëndetiUshqimeHoroskopiKulturëKinoLibraMuzikëTeknologjiOP-EDKolumneEditorialeAnaliza Lajme Ballkan Botë Shqiptare Ukraina Sport Ndërkombëtar Shqiptar Rozë Ndërkombëtar Shqiptar Kulturë Kino Libra Muzikë Art Jetese Horoskopi Moda Shëndeti Ushqime Ekonomi Biznes Tregjet Teknologji OP-ED Analiza Editoriale Kolumne Kërko lajme!
Aksident zingjirorë në magjistralen Prishtinë-Sllatinë Lajme Pozhari: Kurti sot paska gjetur kohë për të nderuar të vdekurit, por jo edhe për të respektuar të gjallët Lajme Ndërron jetë 80 vjeçari që u godit nga vetura në aksidentin në magjistralen Prishtinë-Pejë Lajme Hykolli: Pagat e grevistëve për shtator dalin të hënën Lajme
Lajme

Pezullohet greva, mësimi fillon të hënen

Lajme

Pozhari: Kurti sot paska gjetur kohë për të nderuar të vdekurit, por jo edhe për të respektuar të gjallët

Lajme

Kurti: Më 1 tetor studentët shqiptar rikthyen dinjitetin

Lajme

Pozhari: Kurti sot paska gjetur kohë për të nderuar të vdekurit, por jo edhe për të respektuar të gjallët

Lajme

Kurti: Më 1 tetor studentët shqiptar rikthyen dinjitetin

COVID-19 - STATISTIKAT 01.10.2022

TË INFEKTUAR 272,067 TË SHËRUAR 0 TË VDEKUR 3,199

Lajmet e fundit

Lajme Aksident zingjirorë në magjistralen Prishtinë-Sllatinë Lajme Pozhari: Kurti sot paska gjetur kohë për të nderuar të vdekurit, por jo edhe për të respektuar të gjallët Lajme Ndërron jetë 80 vjeçari që u godit nga vetura në aksidentin në magjistralen Prishtinë-Pejë Lajme Hykolli: Pagat e grevistëve për shtator dalin të hënën Lajme Pezullohet greva, mësimi fillon të hënen Lajme Kurti: Më 1 tetor studentët shqiptar rikthyen dinjitetin Lajme Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë, vetura godet 80 vjeçarin Lajme Vuçiq: Ndërlidhja e gazit Serbi-Bullgari do të jetë gati brenda një viti Lajme Ministria e Mbrojtjes e Mbretërisë së Bashkuar thotë se ushtria ruse ka mungesë municionesh Lajme Molliqaj: Greva na dha leksion për pushtetin që kemi Lajme Viti akademik në Universitetin e Prishtinës nis me 3 tetor Lajme Pensionistët me aksion para Qeverisë, kërkojnë të trajtohen me dinjitet Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës. Dizel: 1.61 Benzine: 1.34 Gas: 0.76 Sot : 30/09/2022 Me te lexuarat Top Lajmet Noterja vërteton tjetërsimin e pronës në vlerë të 250 mijë euro Publikuar: N'shënjestër Veriu: Toka e askujt, krimi i të gjithëve Publikuar: N'shënjestër N’Shënjestër: NISMA sh.p.k – Makineria e punësimeve ilegale Publikuar: N'shënjestër Biseda telefonike – Visar Duriqi pranon të publikojë lajme me pagesë të porositura nga “agjenti rus” Publikuar: N'shënjestër Ekskluzive: Kapje e mediave dhe shantazh – Biseda telefonike që tregon ndikimin e drejtorit të NjIF-it, Dardan Nuhiut dhe planin e tij për ta “kapur sistemin medial” (VIDEO) Publikuar: N'shënjestër (Dokument) Abelard Tahiri me para të shtetit bleu armë të personalizuar Lajme “Nafta për Zyrën Ndërlidhëse Greke”- veç maja e Ajsbergut N'shënjestër Autostrada “private” e Arifëve N'shënjestër Masa disiplinore ndaj gjyqtarit Driton Muharremi pas publikimeve të Shqip.com – Nga gjyqtar i Krimeve të Rënda në Apel, degradohet në gjyqtar i Themelores Lajme Dallaveret me tenderin që la rrugët e Kosovës pa sinjalistikë N'shënjestër Ekskluzive: Kapje e mediave dhe shantazh – Biseda telefonike që tregon ndikimin e drejtorit të NjIF-it, Dardan Nuhiut dhe planin e tij për ta “kapur sistemin medial” (VIDEO) N'shënjestër Sport Sport Prishtina e refuzon largimin nga “Fadil Vokrri”, ofron falas biletat për tifozët Sport Arsenali fiton derbin e Londrës Veriore, shënon Xhaka Sport Drita mposht Drenicën, Llapi ndalen nga Malisheva, Dukagjini merr fitoren e parë Sport Gjithçka e barabart në derbin e Londrës veriore, pas 45 minutave Sport Norrie tërhiqet nga Korea Open Sport Kasami rikthehet te gjiganti grek, Olympiacos Sport Marseille merr kryesimin e Ligue 1 #N'shënjestër #Intervista #Storie #ShqipVOX #Dosja “Inteligjenca e Zhvatjes” Psikologia për rastin e 11-vjeçares: Mos dënimi i abuzuesve, rrit mundësinë e mos raportimit Një familje lejlekësh kanë zgjedhur shtyllat elektrike për të ndërtuar fole Liqeni toksik i KEK-ut Noterja vërteton tjetërsimin e pronës në vlerë të 250 mijë euro Pishina e vetme publike në Gërmi nuk po i plotëson kërkesat e qytetarëve Reportazh: “Manifesta 14”, festivali që po sjell vizitorë të shumtë në Prishtinë

Rozë

“A ndihesh e plotësuar me Adisin?”, Fifi i përgjigjet ndjekësit Gigi Hadid dhe Leonardo DiCaprio fotografohen në të njëjtin hotel Publikuar: Pasi i dedikoi këngën, Mozzik takon vajzën e tij Publikuar: “Trauma”, Fifi paralajmëron projekt muzikor Publikuar: Khloe Kardashian po përballet me një “traumë në tru” pasi e tradhtoi i dashuri Publikuar: Kulturë MKRS do të jap 300.000 euro për ndërtimin e një Biblioteke në Komunën e Shtimes Qytetari nga Prishtina i dhuron Muzeut Etnologjik eksponate të vjetra mbi 70 vjet Publikuar: Çeku tregon programin që do të ofrojë qasje elektronike në titujt e arkivuar në bibliotekat publike Publikuar: Rusia anekson zyrtarisht rajone të Ukrainës që përfshinë dhjetëra muze Publikuar: Art Jetese Shenjat paralajmëruese që tregojnë se vuani nga ankthi Shenjat që tregojnë se diçka nuk shkon me trupin tuaj Publikuar: Arsyet pse i ndjeni këmbët e rënduara dhe si ta lehtësoni gjendjen Publikuar: Arsyet pse është e vështirë të humbisni peshë gjatë vjeshtës Publikuar: Ekonomi Mali i Zi largon fusnotën nga Kosova në samit, sërish liderët institucional nuk marrin pjesë Qytetarët pro kursimit, por kundër që të lahen së bashku Publikuar: BQK-ja refuzon ftesën nga Mali i Zi, pasi iu referua Kosovës me fusnotë Publikuar: Qeveria reagon pas deklaratës të BQK-së: Ka rritje ekonomike, Kurti u bazua në të dhënat e ASK-së Publikuar: Teknologji Roblox heq lojën ku njerëzit mund të luftonin dhe të vrisnin si rusë ose ukrainas Avioni supersonik që do të fluturojë nga New York në Londër për vetëm 80 minuta Publikuar: NASA arrin me sukses përplasjen me një asteroid Publikuar: Interesimi i vajzave në teknologji viteve të fundit më i madh se i djemve në Kosovë Publikuar: OP-ED “Më duhet të iki, për fëmijët e mi”
Autor: Xhevdet Pozhari
Publikuar: “Aksham-pazari” i Sindikatës së Arsimit ku tregtohet “dija”
Autor: Xhevdet Pozhari
Kosova, vendi ku askush nuk dëshiron të mplaket!
Autor: Xhevdet Pozhari

Horoskopi

#Ditor #Javor

Krijoni një miqësi të fortë dhe ndaloni gjykimet. Ajo që ju duhet për të lulëzuar është e ndryshme nga çfarë u duhet të tjerëve. Më shumë se sa titulli i pozicionit të punës, për ju ka rëndësi paga. Shpenzoni më shumë kohë me art dhe kështu do mbroni veten nga konsumimi.

Nëse doni të bëni diçka bujare për dikënd, pyeteni për çfarë ka nevojë. Pavarësisht se sa i këndshëm jeni për një koleg, ju hasni vazhdimisht në njerëz armiqësorë. Në vend që të përpiqeni të merrni aprovimin e tyre, bëni diçka të mirë për veten tuaj. Ndaloni së e dënuari veten për gabime të vogla.

A jeni nervoz për ndarjen e parave me partnerin tuaj. Mbani tre llogari bankare: e juaja, e atij dhe e përbashkëta.. Lumturia juaj nuk mbështetet në një marrëdhënie romantike. Ju keni kaq shumë interesa personale. Ndjekja e një hobi do t’ju japë lumturinë që donit prej kohësh.

Ju gjithmonë keni bërë punët e vështira që askush tjetër nuk dëshiron t`i bëjë. Kushtojini më shumë kohë shtëpisë se sa punës jashtë saj. Një i afërm do të përpiqet t’ju bëjë të ndiheni fajtorë sikur keni bërë më pak se zakonisht. Kthejeni një vesh të shurdhër ndaj ankesave të tyre.

Ndaloni së menduari pak për punën. Një i afërm ose fqinj që vazhdimisht ankohet është një shenjë paralajmëruese se nga diçka do heqë dorë. Kur të përballeni me një ndryshim, imagjinoni se gjithçka do të funksionojë në avantazhin tuaj. Ky qëndrim optimist do të hapë rrugën drejt suksesit.

Ndaloni së insistuari. Keni qenë gjithmonë të mirë në punët që bëni me duart tuaja. Mund të ndërtoni mobilje, të bëni punë dore apo piktura të ndryshme. Përpjekja për të blerë dashurinë e dikujt nuk do të funksionojë. Nëse një person do të dashurohet me ju, kjo do të ndodhë se ai vlerëson inteligjencën dhe humorin tuaj

Familja juaj ka ndërmend t`i bëjë gjërat në mënyrën e duhur. Ju nuk keni dëshirë të ndiqni një punë të mërzitshme. Bëni atë që ju duket e duhura, edhe nëse kjo do të thotë të gaboni. Ju mund të keni një karrierë shpërblyese në arte, të blini një shtëpi të bukur dhe të gjeni partnerin tuaj të ëndërruar. Ndiqni intuitën tuaj.

Frika nga e panjohura nuk duhet t’ju ndalojë të merrni një rrezik. Të provuarit e diçkaje të re do ta bëjë pulsin tuaj të rrahë shpejt. Sytë do të shkëlqejnë dhe lëkura do të shkëlqejë gjithashtu. Nëse jeni beqar, do të takoni dikë të veçantë. Prezantohuni. A jeni në një lidhje? Mbështetuni tek i dashuri juaj.

Mos u shqetësoni nëse nuk keni arritur sigurinë financiare që kanë miqtë tuaj. Të gjithë kanë nevoja dhe përparësi të ndryshme. Ju jeni një person aventurier. Vazhdoni t`i besoni fatit tuaj. Dikush po përpiqet të përfitojë nga natyra juaj e mirë. Ndaloni së u shqetësuari për vështirësitë. Mbroni interesat tuaja.

Ndaloni së qeni modest në punë. Nëse kërkoni atë që ju takon do ecni shpejt drejt suksesit. Ju jeni përballur me një situatë që kërkon vëmendje të detajuar. Bërja e gabimeve do t`ju ndikojë për keq. Fokusohuni dhe kërkoni përsosje.

Obsesioni mbi integritetin e zyrtarëve qeveritarë do të jetë një humbje energjie. Sa më shumë të mësoni se sa i korruptuar është një politikan, aq më i pafuqishëm do të ndiheni. Merrni kontrollin mbi fatin tuaj. Në vend që të ëndërroni për një udhëtim në distanca të gjata, lexoni një libër mbi të.

Impulsi juaj për të ndihmuar të tjerët është i admirueshëm, por nuk duhet të lërë në hije nevojat tuaja. Kur dikush ju kërkon të bashkoheni me një projekt për mbledhjen e fondeve, refuzojini me mirësjellje dhe vendosmëri. Ju keni gjëra më të mira për të bërë me kohën tuaj, si të plotësoni nevojat sensuale.

dashi demi binjaket gafore luani virgjeresha peshore akrepi shigjetari bricjapi ujori peshqit
Lajme Ballkan Botë Shqiptare Ukraina Sport Ndërkombëtar Shqiptar Rozë Ndërkombëtar Shqiptar Kulturë Kino Libra Muzikë Art Jetese Horoskopi Moda Shëndeti Ushqime Ekonomi Biznes Tregjet Teknologji OP-ED Analiza Editoriale Kolumne Albmedia Group L.L.C

Rr. Lorenc Antoni Nr.31, Kati II & III

[email protected] +383 (0)49 499 509 Marketing: [email protected] Rreth Shqip.comEtika RedaktorialeReklamat dhe të ardhuratPrivacy PolicyJobs

TAGS:com Shqip Fundit Lajmet

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Komuniteti Mysliman i Shqipërsi

  KreuKMSHKëshilli i PërgjithshëmKryesiaKryetariNënkryetarëtKancelariDREJTORITËDrejtoria e Marrëdhënieve me Publikun dhe MedianDrejtoria e Kultu

Kryefaqe - Kisha Katolike në Sh

  Primary MenuKryefaqeArqipeshkviShënime BiografikeFamilja Ipeshkvnore dhe Pasardhësia ApostolikeVizita BaritoreLetraLetra BaritoreLetra të ndryshmeF

Të Pathënat e Yjeve Shqiptar -

   60 SEKONDAYjetLibertéModëPrive TVFilm Yjet &#8220;Boma ni tel&#8221; për Ronin dhe Dafinën Author Prive KlanKosovaPosted on 01/10/2022 Y

Panorama Sport | Lajmet e fund

  AdaAlbpetrolApoloniaBesaBeselidhjaBurreliButrintiBylisDinamoDinamoDy vlonjatë në provë te Apolonia, Kanarsa gati për debutimElbasaniFlamurtariGola

Motors Sale | Cheap Rc Vehicles,

  Shop Now, Save Money Today Select Your Currency Sign In or Join Free

Pro In Com

   Le site est en construction Pour toutes informations, veuillez contacter Wafa FARZOUZ au 06 20 03 25 07

Welcome to the Paulson Plastics

  skip to Main ContentHOMEBLOGCONTACT US Call Us Toll-Free at 1-800-826-1901 Interested in Online Training? Click HereI Have Seminar Questions...COURSES

SchoolMalaysia.com: Malaysian Sc

  Schoolmalaysia.com
Preschool & Pre-Tertiary
Undergraduate
Postgraduate
Corporate Training

AESCO &#8211; Asociación de Emp

  Cambiar navegaciónSaltar al contenidoNosotrosJunta DirectivaDocumentaciónServiciosAudioblogBoletinesNoticiasLoginAescoSobre nosotrosServicios en la

tisztadili.com

  KezdőlapRólunkItt találkozhatunkCSRStratégiai PartnereinkKids OasisFIVOSZInstant AnimátorDilis animációAnimátorainkAnimátor CastingAnimátor

ads

Hot Websites