Të Pathënat e Yjeve Shqiptar - Privé - Faqja Zyrtare

Web Name: Të Pathënat e Yjeve Shqiptar - Privé - Faqja Zyrtare

WebSite: http://www.prive.al

ID:336184

Keywords:

Yjeve,nat,Path,Shqiptar

Description:


Yjet

“Boma ni tel” për Ronin dhe Dafinën

Posted on Yjet

Aktori i njohur konfirmon se po bëhet baba për herë të tretë

Posted on Yjet

Shihni fotot e para të Arbrit dhe Vlerës nga ceremonia e martesës

Posted on Yjet

Në përvjetorin e martesës, Learta dhe Kushtrimi marrin rrugë të gjatë

Posted on Yjet

Horoskopi: Zbuloni se çfarë thojnë yjet sot për ju

Posted on Yjet

Studimi tregon çka duan gratë e çka burrat tek seksi

Posted on

Të fundit

AllKulturëModëYjet Yjet

Ky është momenti magjik kur Coperni krijon live fustanin për Bella Hadid

Posted on Yjet

“Ani” thotë Yllka Kuqi në baladën e re (VIDEO)

Posted on Yllka Kuqi ka lansuar sonte baladën e re. Ajo solli me videoklip projektin muzikor me titull ‘Ani’. Muzikën e ka realizuar Sardi Mneri, tekstin... Read More Yjet

Prive rikthehet të dielën me plot ekskluzivitete (VIDEO)

Posted on A ju kemi munguar? Kaq ishte, sepse Prive rikthehet të dielën me plot materiale ekskluzive. Nga Lora Braha, sekretet e të famshmëve, Gerta Shinon... Read More

Lajme

Yjet

Gëzimja zbulon gjininë e fëmijës së dytë

Posted on Gjatë ditës u zbulua se Gëzimja dhe Hamzaj, djali i Remzie Osmanit, po bëhen sërish prindër. Tashmë u zbulua... Read More Yjet

Studim: Prodhimi i spermës bie, kur trupi është i nxehtë

Posted on Oligospermia është një problem i fertilitetit mashkullor i karakterizuar nga një masë e ulët e prodhimit të spermës që... Read More Yjet

Sekrete të vogla që burra fshehin nga gratë e tyre

Posted on Lajmi i keq: burrat gënjejnë dhe mbajnë sekrete nga gratë që duan. Lajmi i mirë: nuk po e... Read More Yjet

Pse familja e Avicii shiti të drejtat e muzikës së tij?

Posted on Familja e muzikantit Avicii i ka shitur 75% të të drejtave për regjistrimet dhe botimet e tij master kompanisë... Read More Modë Yjet

Met Gala do i dedikohet kësaj figure të shquar të modës

Posted on Karriera 65-vjeçare e stilistit të ndjerë të modës Karl Lagerfeld do të jetë subjekt i një ekspozite të suksesshme... Read More Yjet

Për hidratim të flokëve kjo është maska që ju duhet

Posted on Me ftohjen e klimës shunë nga ne vuajnë nga flokët e thatë. Kjo thatësi e flokëve mund te mitigohet... Read More Yjet

Pas këngës që u bë hit, Mozzik publikon videon e ëmbël me Hanën

Posted on Një javë më parë Mozzik publikoi këngën “Të dua” që i dedikohet vajzës së tij, Hanës. Kënga rezultoi të... Read More Modë Yjet

Veshjet e stilit të rrugës që duhet t’i keni në dollapin tuaj këtë vjeshtë

Posted on Vjeshta është stina ideale për të treguar veten dhe për të qenë aq të guxhimshëm sa duam. Pulovrat e... Read More Load More

Prive – Facebook

Yjet

Yjet

Historia e Johnny Depp dhe Amber Heard jetësohet në një film

Posted on Që nga prilli i vitit 2022, çështja gjyqësore në mes të aktorit, Johnny Depp dhe ish gruas... Read More Yjet

Dalin detaje të reja nga vdekja e parakohshme e Coolio

Posted on Reperi Coolio u gjet i pavetdijshëm në dyshemenë e shtëpisë së një miku të tij në LA të mërkurën dhe ndihma e parë kaloi... Read More Yjet

Bella Hadid zbuloi një mënyrë të re për të veshur një pulovër

Posted on Një tjetër ditë, një super look nga Bella Hadid. Supermodelja u pa e veshur me një pamje inovative të pulovrës suaj mesatare. Ndërsa ishte... Read More Modë Yjet

10 ide se si ta kombinoni xhaketën tuaj të lëkures këtë vjeshtë

Posted on Nuk ka asgjë si një xhaketë lëkure për të nisur në stinën e vjeshtës. Është një element kryesor për motin kalimtar dhe gjithashtu duket... Read More

Film

Film Yjet

Kaltrina Krasniqi shpallet regjisorja më e mirë në “PriFest”

Posted on Film Yjet

PriFest: “Virgjëresha Shqiptare” shpërblehet me çmimin “Vjosa Berisha”

Posted on Filmi “Virgjëresha Shqiptare” ka fituar çmimin kryesor në festivalin e filmi kosovar “PriFest”. “Virgjëresha Shqiptare” është me regji të Bujar Alimanit. Këtë vit ky... Read More Film Yjet

PriFest: Çmimi kryesor mban emrin Vjosa Berisha

Posted on Ky vit do të shënojë edicionin e  14-të i Festivalit të Filmit “PriFest”. Tani janë prezantuar edhe filmat që do të garojnë për çmimet... Read More

Mode

Modë Yjet

Burberry ka një drejtor të ri kreativ!

Posted on Modë Yjet

Rina Lipa shkëlqen në pistën e Javës së Modës në Milano

Posted on Rina Lipa është rikthyer në pista. Motra e yllit të popit, Dua Lipa, doli në pistën e GCDS në Javën e Modës në Milano.... Read More Modë Yjet

Kreatorja shqiptare merr ftesë në eventin e madh të modës

Posted on Kreatorja Flutura Dedinja ka marrë ftesë për javën e modës që realizohet në Vjenë këtë vit. View this post on Instagram A post shared... Read More

Intervista

Intervista Yjet

A beson në shancë të dytë, Loredana?!

Posted on Loredana mbrëmë ishte protagonistja e parë e emisionit Prive për vitin 2020, përmes materialit gjatë realizimit të klipit ‘Kein... Read More Intervista Yjet

Igor Minarkov: Artistët shqiptarë të parët nga Ballkani që debutuan në botë!

Posted on Muzika shqiptare nuk është më dytësore në Ballkan madje këngët e krijuara në shqip po arrijnë të depërtojnë më... Read More Intervista Prive TV Yjet

Gena flet për vajzat nga martesa e parë (Video)

Posted on Gena këtë javë ishte protagonist në Prive ku foli për projektet e reja që do të lançohen deri në... Read More Intervista Prive TV Yjet

Gëzim Gashi, i ftuari special i kryeministrit suedez (Video)

Posted on Si i vogël u largua nga Kosova drejt Suedisë. Për shkak të situatës politike në vendin tonë atë kohë,... Read More Intervista Prive TV Yjet

Çka thotë për babain e Alayah, Fjolla?! (Video)

Posted on Këngëtarja Fjolla Morina para disa dite ishte pjesë e një sherri në një lokal të Prishtinës. Menjëherë pas saj,... Read More Intervista Yjet

LABINOT TAHIRI LIDERI I ARDHSHMËM!

Posted on Derisa dikurë mbrëmjet e projektet muzikore ishin primare për Labinot Tahirin , sot vendin e tyre po e zënë... Read More Intervista

RONA NISHLIU DHE MIXEY BASHKOHEN PËR EVI RECIN

Posted on Këngëtarja nga Shqipëria Evi Reçi, tash e sa vite jeton dhe vepron në Itali si Gazetare e njekohsisht edhe... Read More Intervista

ELHAIDA DANI DO TË SHËNDRIS EDHE PA “DIELL!

Posted on Kan mbetur më pak se tre muaj kohë deri në netët gjysmë finale dhe ajo finale e festivalit të... Read More Load More
Faqja zyrtare e emisionit me te shikuar ne vend.All right reserved Prive 2021. Shfleto ofertat e marketingut

TAGS:Yjeve nat Path Shqiptar

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Consciencia Arbórea - Vínculo

  El Reino ArbóreoLa Inteligencia VegetalLa DendrolatríaHumanos y ÁrbolesÁrboles y BienestarComunicación con ÁrbolesLos Árboles MaestrosFormació

Home - Natura Foundation

   Skip navigatie Home

Pandemos Mistress and Dominatrix

   [data-mesh-id=ContainermainPageinlineContent]{height:auto;width:100%}[data-mesh-id=ContainermainPageinlineContent-gridContainer]{posit

KL International School

   Online PaymentContact us Like/Follow us on social media Affiliation No.

FAB Radio International

   FAB Radio International - embrace the alternative Embrace the Alternative

International tech workforce and

   HomeServicesAbout UsKey peopleFoundersCareersStoriesContact usNORSK HomeServicesAbout UsKey peopleFoundersCareersStoriesContact usNORSK Gro

IPC2022 - 16th INTERNATIONAL SCI

   About TestimonialsScientific CommitteeIPC 2022 NewslettersDeadlinesIPC 2022 GalleryAw

NatalieHolt.com

  

Aranat e.V. Lübeck | Frauenfach

  Frauenkommunikationszentrum
Aranat e. V. Lübeck
- seit 2017 mit Tara-Migrationsberatung - FrauenfachberatungsstelleToggle Navigation

National Pedestrian and Bicycle

   pedbikedataNATIONAL PEDESTRIAN AND BICYCLE SAFETY DATA CLEARINGHOUSENEW SEARCH Pedestrian and bicycle safety researchers spend a high p

ads

Hot Websites