Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Web Name: Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

WebSite: http://www.panorama-sport.com

ID:336182

Keywords:

Lajmet,Sport,Panorama,sporti

Description:


Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

VIDEO/ Arsenali vazhdon marshimin e fitoreve në Premier Ligë, mund në derbi Totenhemin e Kontes

VIDEO/ Fantastik Granit Xhaka, mesfushori shqiptar shënon gol në derbin ndaj Totenhem

VIDEO/ Puthje të nxehta dhe kërcime me partneren, shikoni festën e çmendur të legjendës së Juventusit

VIDEO/ Ende plot klas, Adriano mahnit me "magjitë" e tij edhe në moshën 40-vjeçare

VIDEO/ “Jam më i shpejtë se Sterling”, Broja ka ankesa për FIFA-n. Lojtari i Anglisë e ngushëllon: Nuk të njohin ende

VIDEO/ Bylisi i jep leksion Erzenit me poker, shijakasit pësojnë humbjen e parë të sezonit

VIDEO/ Bajerni i jep fund serisë negative, Musiala jep spektakël ndaj Leverkusenit

VIDEO/ “Nuk je i mirë mjaftueshëm”, Armando Broja tregon si e refuzuan në kombëtaren shqiptare: Më pas po më luteshin...

E PABESUESHME/ Shënon gol dhe feston si Kristiano Ronaldo, të riut i ndodh e papritura (VIDEO)

VIDEO/ Moment i sikletshëm, Dileta Leota rrëzohet në mes të skenës dhe i "nxjerr të gjitha sheshit"

Episode të shëmtuara/ Gurë dhe shkopinj, shikoni çfarë ndodh në futbollin argjentinas (VIDEO)

VIDEO/ Vizita e Infantinos në Tiranë, batutat e Ramës: Duka është bërë si lideri suprem i epokës. Tani thonë që VAR-i varet nga ai

VIDEO/ Shkruhet historia në “Loro Boriçi”, Vllaznia e femrave arrin grupet e Ligës së Kampioneve

Kombëtarja shkakton revoltë/ Kapitenët refuzohen dhe lagen me ujë, ja pikantet e sfidës në "Air Albania"

VIDEO/ “Unë prapë të dua”, shikoni mesazhin e veçantë që e dashura e Uzunit i bën sulmuesit kuqezi pas barazimit në “Air Albania”

VIDEO/ Një tjetër “Maradona” po lind, nipi i legjendës argjentinase bën... tripletë

VIDEO/ Prezantim epik, luani tromaks mbrojtësin e njohur grek! Shikoni reagimin e tij

VIDEO/ Arritja e grupeve të Ligës së Kampioneve, shikoni festën e Vllaznisë së femrave në “Loro Boriçi” pas ndeshjes

VIDEO/ Ndërpritet për disa minuta ndeshja e Partizanit dhe Orikut, stadiumi i ri i të kuqve mbulohet nga tymi

SKANDAL NË PARIS/ Skena të turpshme, ylli i Brazilit goditet me... banane (VIDEO)

Të gjitha videot

VIDEO/ Arsenali vazhdon marshimin e fitoreve në Premier Ligë, mund në derbi Totenhemin e Kontes

LIVE KATEGORIA E PARË/ Festival golash për 4 minuta në Lezhë, ja të gjitha rezultatet në kohë reale

LIVE EGNATIA-KASTRIOTI/ Ndizet sfida në minutat e para, vendasit i shkojnë pranë golit (VIDEO)

VIDEO/ Fantastik Granit Xhaka, mesfushori shqiptar shënon gol në derbin ndaj Totenhem

LIVE KATEGORIA E DYTË/ Luhen pjesët e dyta, zbuloni të gjitha rezultatet në kohë reale

LIVE LAÇI-KUKËSI/ Verilindorët në festë, vjen goli i avantazhit (VIDEO)

VIDEO/ Puthje të nxehta dhe kërcime me partneren, shikoni festën e çmendur të legjendës së Juventusit

KATEGORIA E PARË/ Flamurtari merr fitoren e dytë në kampionat, vlonjatët mposhtin me dy gola në shtëpi Besën

EKSKLUZIVE/ Interes maksimal për derbin Partizani-Tirana, mësohet sa bileta janë shitur deri tani për sfidën në "Air Albania"

KOMISIONI I DISIPLINËS/ "Kërcasin" gjobat, Partizani e pëson që në sfidën e parë në stadiumin e ri (VENDIMET E PLOTA)

ZYRTARE/ Çudirat nuk kanë fund! Trajneri i ekipit anglez shkarkohet 8 orë para sfidës dhe më pas... humbasin

“Nuk është derbi im i parë në karrierë”, Kolela para sfidës me Tiranën: Nuk jemi në 100%, por...

EKSKLUZIVE/ "Provë force, Tirana do të provojë fitoren në derbi ndaj Partizanit", Shehi: Historia tregon se...

Formacionet e mundshme të Inter-Roma/ Zikaltërit me Asllanin titullar, Dibala në dyshim për kryeqytetasit

Ismajli dhe Bajrami mungojnë, Shqipëria "asist" Milanit/ Dueli me kuqezinjtë, flet trajneri i Empolit: Shpresoj që Leao...

VIDEO/ Ende plot klas, Adriano mahnit me "magjitë" e tij edhe në moshën 40-vjeçare

“Bëhu burrë, frikacak”, pasi modelja zbuloi se Grezda i kishte dërguar "SMS", lojtari prezanton të dashurën e re! Cila është këngëtarja që e bëri të harrojë Oriola Marashin

Statistikat interesante të Inter-Roma/ Zikaltërit sfidojnë viktimën e preferuar

EKSKLUZIVE/ Duele në Laç dhe Rrogozhinë, zbulohen arbitrat që do të drejtojnë sot në Kategorinë Superiore

"Dua të fitoj gjithmonë!", rrëfimi special i Zhoze Murinjos: Unë, Toti dhe Interi...

Kategoria Superiore

rrrShowbiz

LIVE EGNATIA-KASTRIOTI/ Ndizet sfida në minutat e para, vendasit i shkojnë pranë golit (VIDEO)

Do të startojë në orën 15:00, në stadiumin “Arena Egnatia”,…

LIVE LAÇI-KUKËSI/ Verilindorët në festë, vjen goli i avantazhit (VIDEO)

Do të startojë në orën 15:00, në stadiumin e qytetit…

EKSKLUZIVE/ Interes maksimal për derbin Partizani-Tirana, mësohet sa bileta janë shitur deri tani për sfidën në “Air Albania”

Partizani ka publikuar prej ditësh çmimet e biletave për derbin…

KOMISIONI I DISIPLINËS/ “Kërcasin” gjobat, Partizani e pëson që në sfidën e parë në stadiumin e ri (VENDIMET E PLOTA)

Komisioni i Disiplinës dhe i Etikës pranë Federatës Shqiptare të…

“Nuk është derbi im i parë në karrierë”, Kolela para sfidës me Tiranën: Nuk jemi në 100%, por…

Partizani do të ndeshet përballë Tiranës në derbin e parë…

EKSKLUZIVE/ “Provë force, Tirana do të provojë fitoren në derbi ndaj Partizanit”, Shehi: Historia tregon se…

Orges Shehi është i bindur se skuadra e tij do…

Kombëtarja

rrrShowbiz

VIDEO/ “Jam më i shpejtë se Sterling”, Broja ka ankesa për FIFA-n. Lojtari i Anglisë e ngushëllon: Nuk të njohin ende

Publikimi i lojës së re elektronike FIFA 23 është kthyer…

“Disa tifozë nuk ishin në gjendje për të dëgjuar”, kapiteni Berisha: Kushdo të vijë trajner, gjërat i bëjmë ne në fushë

Kombëtarja shqiptare mbylli këtë edicion në Ligën e Kombeve, duke…

Kontestimi pa precedent ndaj Kombëtares, reagojnë “Tifozat Kuq e Zi”: Duam t’ju shohim të luftoni. Situata nuk ndryshon derisa të kuptoni se…

Barazimi ndaj Islandës ka sjellë një kontestim pa precedent të…

VIDEO/ “Nuk je i mirë mjaftueshëm”, Armando Broja tregon si e refuzuan në kombëtaren shqiptare: Më pas po më luteshin…

Armando Broja, gjatë intervistës së tij për “The Players Tribune”,…

Momenti i Asllanit si titullar te Interi? Inzagi shuan dyshimet përpara sfidës ndaj Romës: Kristjani do të…

Në prag të sfidës së rëndësishme ndaj Romës, nesër në…

Situata në Kombëtare kërkon zgjidhje, ja tre kandidatët e mundshëm për të zëvendësuar Rejën në stolin kuqezi

Kombëtarja sh qiptare është në një situatë që do t’i…

Kategoria e Parë

rrrShowbiz

LIVE KATEGORIA E PARË/ Festival golash për 4 minuta në Lezhë, ja të gjitha rezultatet në kohë reale

Kategoria e Parë luan javën e saj të katërt me…

KATEGORIA E PARË/ Flamurtari merr fitoren e dytë në kampionat, vlonjatët mposhtin me dy gola në shtëpi Besën

Flamurtari ka arritur të triumfojë me rezultatin 2-0 ndaj Besës…

KOMISIONI I DISIPLINËS/ “Kërcasin” gjobat, Partizani e pëson që në sfidën e parë në stadiumin e ri (VENDIMET E PLOTA)

Komisioni i Disiplinës dhe i Etikës pranë Federatës Shqiptare të…

Dueli me korçarët, flet trajneri i Luzit: Fitojmë me Skënderbeun, luajmë me gjunjë dhe jo CV

Luzi nuk do që të jetë vetëm ai i çudirave.…

Ndeshja kundër Lushnjes, një italian karikon Apoloninë para derbit

Me edhe pa trajner, Apolonia e di se çfarë kërkon.…

Mungon Danaj dhe Jaku, flet trajneri i Besëlidhjes: Asnjë justifikim ndaj Tërbunit!

Besëlidhja u dha fund përgatitjeve për javën e katërt të…

Kategoria e Dytë

rrrShowbiz

LIVE KATEGORIA E DYTË/ Luhen pjesët e dyta, zbuloni të gjitha rezultatet në kohë reale

Kategoria e Dytë ngriti sot siparin e sezonit të ri…

Klubi i Kategorisë së Dytë godet në merkato, arrin akordin me… Çelhakën

AF Elbasani ka arritur akordin me mesfushorin kavajas Alked Çelhaka.…

Duel prestigji me Luftëtarin/ Pas 800 ditësh në shtëpi, AF Elbasani e do festë të dielën

“Elbasan Arena” nuk është më një “mollë e ndaluar” për…

AF Luftëtari gati për startin, “blindon” portën me 20-vjeçarin nga Prishtina

Pas dy muajsh përgatitje, AF Luftëtari është gati për të…

Kosova & Rajoni

rrrShowbiz

ZYRTARE/ Titulli kampion dhe arritja historike në Ligën e Konferencës, Ballkani merr vendimin për të ardhmen e Ilir Dajës

Ilir Daja do të jetë trajneri i Ballkanit deri në…

U largua nga fusha në pjesën e dytë, Rrahmani tregon për problemin: Duhet të bëja 10 ditë pushim, por…

Amir Rrahmani ishte një nga lojtarët më të spikatur në…

Prishtina-Drita nuk sjell fitues, Ballkani afrohet me kreun. Mësoni rezultatet dhe renditjen në Superligën e Kosovës

Superliga e Kosovës luajti dy ndeshje të cilat i kishte…

FOTO/ Shkëlqyen me gola dhe asiste ndaj Qipros, dy lojtarët e Kosovës në formacionin e javës në Ligën e Kombeve

Kosova arriti të fitonte bindshëm mbrëmë me rezultatin 5-1 ndaj…

Premier League

rrrShowbiz

VIDEO/ Arsenali vazhdon marshimin e fitoreve në Premier Ligë, mund në derbi Totenhemin e Kontes

Arsenali nuk ka të ndalur në Premier Ligë dhe së…

VIDEO/ Fantastik Granit Xhaka, mesfushori shqiptar shënon gol në derbin ndaj Totenhem

Arsenali po kryeson në derbin e Londrës ndaj Totenham me…

ZYRTARE/ Çudirat nuk kanë fund! Trajneri i ekipit anglez shkarkohet 8 orë para sfidës dhe më pas… humbasin

Nuk kanë fund çudirat në futboll! Klubi i njohur anglez,…

Derbi i Mançesterit që nuk duhet humbur, në fushë zbresin 1 miliard paund

Derbi i parë i Mançesterit këtë sezon do të luhet…

La liga

rrrShowbiz

Nga Haland te Belingham, gjiganti europian bën gati tre goditje të bujshme në merkato

Merkatoja duket diçka e largët në këtë fazë të sezonit.…

Në Spanjë e bëjnë të sigurt, Benzema fiton “Topin e Artë”. Ja përqindja e votave që ka grumbulluar francezi

Kapiteni i Realit të Madridit, Karim Benzema, do të jetë…

E BUJSHME/ “All Star Game” gati të bëhet realitet, pjesëmarrëse katër kampionatet më të forta në Europë

Një lajm i bujshëm vjen nga Anglia! Liga “All Star…

Në Spanjë janë të sigurt, kampioni i Europës dhe i Botës mediton tërheqjen nga futbolli

Mesfushori gjerman, Toni Kros, është futur në vitin e fundit…

Serie A

rrrShowbiz

Formacionet e mundshme të Inter-Roma/ Zikaltërit me Asllanin titullar, Dibala në dyshim për kryeqytetasit

Dilema e fundit për formacionin zikaltër për ndeshjen e sotme…

Ismajli dhe Bajrami mungojnë, Shqipëria “asist” Milanit/ Dueli me kuqezinjtë, flet trajneri i Empolit: Shpresoj që Leao…

Nedim Bajrami dhe Ardian Ismajli do të jenë mungesat e…

Statistikat interesante të Inter-Roma/ Zikaltërit sfidojnë viktimën e preferuar

– Roma është skuadra kundër të cilës Interi ka fituar…

“Dua të fitoj gjithmonë!”, rrëfimi special i Zhoze Murinjos: Unë, Toti dhe Interi…

Zhoze Murinjo nuk do të jetë sot në pankinë për…

Bundesliga

rrrShowbiz

VIDEO/ Bajerni i jep fund serisë negative, Musiala jep spektakël ndaj Leverkusenit

Bajern Mynih i dha fund serisë prej katër ndeshjesh pa…

Ideohet blerja e sulmuesit, Bajerni i Mynihut gati t’i rrëmbejë Çelsit “njeriun e finaleve”

Kai Haverc e rigjeti shkëlqimin e dikurshëm në kohën e…

E BUJSHME/ “All Star Game” gati të bëhet realitet, pjesëmarrëse katër kampionatet më të forta në Europë

Një lajm i bujshëm vjen nga Anglia! Liga “All Star…

Nagelsman mbrohet nga kritikat: Nuk jam përgjegjës për gjithçka te Bajerni i Mynihut

Situata në kampin e Bajernit vazhdon të mos jetë pozitive,…

GOSSIP

rrrShowbiz

VIDEO/ Puthje të nxehta dhe kërcime me partneren, shikoni festën e çmendur të legjendës së Juventusit

Legjenda e Juventusit dhe njëkohësisht zëvendës presidenti i bardhezinjve, Paval…

“Bëhu burrë, frikacak”, pasi modelja zbuloi se Grezda i kishte dërguar “SMS”, lojtari prezanton të dashurën e re! Cila është këngëtarja që e bëri të harrojë Oriola Marashin

Eros Grezda ka qenë kryefjala e mediave ditët e fundit.…

FOTO/ Gjithçka për një medalje, ish-kampionia e botës hyn në faqen porno për të financuar Olimpiadën

Për sportin çfarë nuk bëhet, aq më tepër kur në…

I merrte paratë që Alegri i dërgonte për djalin, trajneri italian gati të çojë ish-gruan në burg

Ndonëse çështja u soll në skenë nga media disa muaj…

FOTO/ Maria Guardiola harron Dele Alin, vajza e trajnerit të Sitit gjen dashurinë e radhës

Historia e saj me Dele Alin bëri shumë bujë në…

E PAPRITUR/ “Telenovela” Shakira-Pike, këngëtarja drejt ribashkimit si çift me…

Ndërkohë që Gerard Piqué vazhdon jetën e tij me partneren…

Nuk është modelja spanjolle që u fol për një lidhje/ Një bjonde seksi, Eros Grezda zbulon të dashurën e tij

Oriola Marashi dhe Eros Grezda ishin ndër çiftet më simpatike…

Zbulohen prapaskenat/ Si ylli i NBA i propozoi në fshehtësi për martesë Khloe Kardashianit

Tristan Thompson i propozoi fshehurazi Khloe Kardashian në dhjetor 2020…

VIDEO/ Moment i sikletshëm, Dileta Leota rrëzohet në mes të skenës dhe i “nxjerr të gjitha sheshit”

Ajo është përfolur shpesh për format e saj të rrumbullakosura,…

Po kalon një nga momentet më të errëta në jetë, Kristiano Ronaldo në depresion? Psikologu i njohur zbulon gjendjen e yllit portugez

Ndërsa kalon nëpër atë që ndoshta mund të konsiderohet si…

FOTO/ Qëndroi në një hotel me Luis Hamilton, modelja e njohur “ndez” rrjetin me format bombastike

Modelja e njohur amerikane, Zhanet Guzman, ka marrë një vëmendje…

FOTO/ Krizë në martesën e Dejvid Bekham? Veprimi i fundit i Viktorias ngre dyshime për një divorc të mundshëm

Fansat janë të shqetësuar së fundmi së çfarë po ndodh…

LAJMET E FUNDIT 15:28

VIDEO/ Arsenali vazhdon marshimin e fitoreve në Premier Ligë, mund në derbi Totenhemin e Kontes

15:18

LIVE KATEGORIA E PARË/ Festival golash për 4 minuta në Lezhë, ja të gjitha rezultatet në kohë reale

15:13

LIVE EGNATIA-KASTRIOTI/ Ndizet sfida në minutat e para, vendasit i shkojnë pranë golit (VIDEO)

15:11

VIDEO/ Fantastik Granit Xhaka, mesfushori shqiptar shënon gol në derbin ndaj Totenhem

15:10

LIVE KATEGORIA E DYTË/ Luhen pjesët e dyta, zbuloni të gjitha rezultatet në kohë reale

15:00

LIVE LAÇI-KUKËSI/ Verilindorët në festë, vjen goli i avantazhit (VIDEO)

14:46

VIDEO/ Puthje të nxehta dhe kërcime me partneren, shikoni festën e çmendur të legjendës së Juventusit

14:32

KATEGORIA E PARË/ Flamurtari merr fitoren e dytë në kampionat, vlonjatët mposhtin me dy gola në shtëpi Besën

13:45

Dueli me korçarët, flet trajneri i Luzit: Fitojmë me Skënderbeun, luajmë me gjunjë dhe jo CV

12:55

Statistikat interesante të Inter-Roma/ Zikaltërit sfidojnë viktimën e preferuar

12:50

Ndeshja kundër Lushnjes, një italian karikon Apoloninë para derbit

12:45

Mungon Danaj dhe Jaku, flet trajneri i Besëlidhjes: Asnjë justifikim ndaj Tërbunit!

12:21

EKSKLUZIVE/ Duele në Laç dhe Rrogozhinë, zbulohen arbitrat që do të drejtojnë sot në Kategorinë Superiore

11:58

“Dua të fitoj gjithmonë!”, rrëfimi special i Zhoze Murinjos: Unë, Toti dhe Interi…

11:45

Përballja kundër cërrikasve, flet trajneri i Korabit: Kujdes me Turbinën, çdo ndeshje…

11:42

Porosi pa fund, flet trajneri i Tërbunit: Mos lini asnjë hapësirë në duelin me Besëlidhjen

11:39

Rikuperohen sulmuesit për sfidën me Apoloninë, Lushnja kujton premion

11:14

Ndeshja ndaj Egnatias, flet Emiljano Çela: Si finale për Kastriotin, do të jetë sfidë e fortë!

11:04

“Lojtarët do t’i shikoj në fushë, në stërvitje është ndryshe”, Dobi: Pres reagim me Laçin, për Kukësin vlen vetëm fitorja

10:47

Ultraofensivë për kthesën, Skënderbeu ndryshon modulin para ndeshjes me Luzin

Opinion

NEPTUN BAJKO

Reja nuk është fajtori i vetëm, por duhet të ikë

NEPTUN BAJKO

U futën si gjeneralë në fushë dhe dolën si ushtarë…

Speciale

UVIL ZAJMI

Skualifikim nga Olimpiada e Shahut se refuzuan Izraelin, rrëfimi i shahistëve shqiptarë. Nga ndjekja me agjente femra te refuzimi i Adil Çarçanit për Titon

ARTIN LLESHAJ

EKSKLUZIVE/ Nga mashtrimi para duelit te himni në Krime, rrëfimi special i Kreshnik Qatos: Ju tregoj karrierën time

SONDAZH

FAQJA E PARË

Kategoria Superiore

Kategoria e Parë

Premier League

La Liga

Serie A

Bundesliga

France Ligue 1

© Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Gazeta Panorama Sport.
Për reklama në gazeta "Panorama Sport", të kontaktoni te:
Sekretaria: 042403207 / Drejtor Marketingu - Geart Shehu: 0682097486 / Agjente Marketingu: Erinda Topi: 0688019400, Boana Shenjtolli: 0694767053
E-mail: [email protected]

NIPT: K22112005E

Privacy Policy

TAGS:Lajmet Sport Panorama sporti

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Visport Energy | Integratori per

  HomeEnergia buonaNutrientiProdottiShopNewsServizio clientiContattiCondizioni di venditaChi SiamoLogin / Register0 items/&euro;0,00Menu0 items/&euro;0,

Home Page - WestCentral

   9°

Mountain Motorsports - Marietta

  Click here to get Pre-Approved for Financing w/ Mountain Motorsports - Marietta.Marietta780 Cobb Pkwy SMarietta,GA30062Map& Hours(770) 425-4000Like Mo

Mountain Motorsports - Roswell -

  Click here to get Pre-Approved for Financing w/ Mountain Motorsports - Roswell.Roswell10885 Alpharetta HighwayRoswell,GA30076Map& Hours(770) 664-0820L

Rugby Wrocław | Klub Sportowy R

  Kontakt: kontakt@rugbywroclaw.comNewsKlubHistoriaBoiskoWładze klubuDokumentyPolitechnika WrocławskaDrużynySeniorzyTreningiRozgrywkiTerminarzMistrzo

JAZZY SPORT

  

Evangelische Sportbewegung - Eva

  zur Hauptseite diese Seite gehört zum Evangelischen Jugend

Globe Casinos sélection de casi

   Accueil Jeux Favoris Casino Extra Bovegas Casino Casino 770.be Jackpot City Casino Betfirst

ausdauerblog - Endlich mehr Spor

  Zum Inhalt springenMENÜStartÜber michAngeboteBlogPodcastausdauerclubAnmeldenMENÜStartÜber michAngeboteBlogPodcastausdauerclubAnmelden.tve_lg_input

SportSoft Homepage

  | |

ads

Hot Websites