GreenGas - gaz w butli propan butan i gaz płynny

Web Name: GreenGas - gaz w butli propan butan i gaz płynny

WebSite: http://www.greengas.pl

ID:318517

Keywords:

butli,gaz,GreenGas,ynny

Description:


0

Nasza oferta

Gaz propan w butli Greengas light 10kg

95,00115,00Wybierz opcje Szybki Podgląd

Gaz w butli GreenGas HoReCa

95,00115,00Wybierz opcje Szybki Podgląd

Gaz w butli GreenGas light 15 kg z zaworem Quick On

Czytaj dalej Szybki Podgląd

Gaz w butli Greengas motolight do wózków widłowych

90,00110,00Wybierz opcje Szybki Podgląd

Gaz propan w butli 33kg

300,00360,00Wybierz opcje Szybki Podgląd
GreenGas to wysoka jakość gazu, opakowania oraz serwisu.

Wieloletnie doświadczenie w dystrybucji gazu w butlach

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży i dystrybucji gazu płynnego w butlach posiadamy wiedzę, której oczekuje klient, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie. Od niemal 50 lat dostarczamy gaz w butli w czym się specjalizujemy.

Jesteśmy wiodącym dostawcą LPG w butlach i cieszymy się opinią stabilnego i dobrego partnera. Nasze butle propan butan cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Oferta jest dostępna na znacznym obszarze Polski i co roku obejmuje coraz większy zasięg (szczegóły tutaj ). Sprawdź również jaka butla z gazem będzie dla ciebie idealna!

Dlaczego gaz w butli od GreenGas?
Naszą podstawową zasadą jest bezpieczeństwo przejawiające się na każdym kroku naszej działalności. Na każdym etapie dystrybucji dbamy o ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Gwarancja wysokiego standardu produktów oraz oferowanych przez nas usług.Każda butla z gazem posiada plombę z folii termokurczliwej, co stanowi certyfikat legalności napełnienia butli.Posiadamy wszystkie konieczne pozwolenia i koncesje dotyczące prowadzonej działalności.

#BEZPIECZNYGAZ

Nasze lokalne doświadczenie gwarantuje dużą elastyczność oraz indywidualne podejście w relacjach z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi. Pod marką GreenGas jesteśmy obecni od 2015 roku. Jako, że sprzedaż butli gazowych kierujemy do wielu podmiotów, nasze produkty dostarczamy poprzez 11 własnych oddziałów dystrybucji i współpracę z kilkunastoma Partnerami.

Sprzedaż butli gazowych – wysoki poziom bezpieczeństwa

Zapewniamy dostawę gazu dla ponad 70 tys. gospodarstw domowych (B2C), oraz dla ponad 3 tys. klientów instytucjonalnych (B2B). Dostarczyliśmy ponad 20 milionów sztuk butli gazowych (w przeliczeniu na 11 kg). Naszym celem jest zapewnienie oferty spełniającej najwyższe oczekiwania jakościowe i ilościowe, gwarantujące rzetelność i bezpieczeństwo. Posiadamy szeroki asortyment butli z gazem propan i propan butan do użytku domowego oraz dla przemysłu. Oferujemy obsługę instalacji na butle 33 kg – sprzedaż, pomoc w montażu i dostawy gazu. Ogrzewanie gazowe z butli 33 kg jest niezwykle wygodne i przede wszystkim efektywne – butla z gazem wystarcza na długo, ogrzewając nawet cały dom, a nasz gaz  w butli jest w pełni bezpieczny. 

#NOWOCZESNATECHNOLOGIA

Butle gazowe to napełnione gazem płynnym LPG (ang. Liquefied Petroleum Gas), to uniwersalne źródło energii o wszechstronnych zastosowaniach. Gaz płynny LPG to przeważnie propan, butan lub mieszanka obu tych gazów, czyli propan-butan. Sam gaz płynny propan-butan, propan czy butan ma wiele zastosowań.

Butla gazowa nowoczesnej technologii

Najważniejsze cechy, które powodują o tak dużej atrakcyjności tego źródła energii to bardzo duża wydajność, mobilność oraz ekologia (gaz propan butan nie zanieczyszcza środowiska). W Polsce około 4,5 mln gospodarstw domowych korzysta z butli gazowych. Najważniejsze dla użytkownika jest bezpieczeństwo, a my jako dostawcy gazu w butlach doskonale o tym wiemy. Butle na gaz GreenGas są w dobrym stanie technicznym z ważną legalizacją i po każdym napełnieniu sprawdzane pod względem szczelności. Nowoczesne butle z zaworem quick on pozwalają na szybkie i prawidłowe podłączenie bez użycia narzędzi – cieszą się coraz większą popularnością.

#WYSOKAJAKOŚĆ

Butle GreenGas to przede wszystkim bezpieczeństwo, butle z gazem są każdorazowo sprawdzane przed i po napełnieniu w rozlewni, posiadają ważną legalizację i wysoki standard wizualny. Gaz jakim są napełniane  spełnia najwyższe normy i pochodzi od sprawdzonych dostawców.

Butle propan – butan, propan i butan – najwyższa jakość

Wysoka jakość i czystość gazu w butlach GreenGas zapewnia spalanie się równym niebieskim płomieniem, nie brudząc garnków i nie wydzielając przykrych zapachów – zapewniając równocześnie odpowiedni poziom temperatury gotowania. W GreenGas sprzedaż butli gazowych przebiega na najwyższym poziomie. Każda butla gazowa GreenGas posiada prawidłową ilość gazu – sprawdzane jest to elektronicznie za pomocą specjalnych czujników. Daje to pewność, że klient kupił tyle gazu, za ile zapłacił.  Butla gazowa propan butan, propan czy butan? Zapraszamy do naszej oferty!

Gaz propan w butli Greengas light 10kg

95,00115,00Wybierz opcje Szybki Podgląd

Gaz w butli GreenGas HoReCa

95,00115,00Wybierz opcje Szybki Podgląd

Gaz w butli GreenGas light 15 kg z zaworem Quick On

Czytaj dalej Szybki Podgląd

Gaz w butli Greengas motolight do wózków widłowych

90,00110,00Wybierz opcje Szybki Podgląd

Gaz propan w butli 33kg

300,00360,00Wybierz opcje Szybki Podgląd SPRAWDŹ WSZYSTKIE PRODUKTY
Gwarancja jakości

Bezpieczeństwo
którego potrzebujesz

Poznaj GreenGas

ponad 20 milionów

dostarczonych sztuk butli

70 tysięcy gospodarstw

korzysta z naszych usług

ponad 3 tysiące

klientów instytucjonalnych

ponad 70

samochodów dostawczych

Butla gazowa od GreenGas – najwyższa jakość produktu

Butla gazowa od GreenGas z całą pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każda butla propan butan posiada wszelkie najważniejsze atesty, a po każdym napełnieniu jest ona dokładnie sprawdzania i plombowana. Wiemy, że butla z gazem musi być nie tylko odpowiednio napełniona, ale również bezpieczna dla klientów – jest o nasz priorytet!

Sprzedaż butli gazowych, które wypełnia gaz propan butan, propan i butan prowadzimy na szerokim obszarze kraju. Nasze oddziały mieszczą się w jedenastu miejscowościach, dzięki czemu gaz w butli dostarczamy bez najmniejszego problemu wprost do naszych klientów! Sprawdź naszą ofertę – niech butle propan butan od GreenGas staną się Twoim numerem jeden!

Do czego będziesz używać butli z gazem?

Zapoznaj się z naszą ofertą indywidualną oraz dla firm

Butle Dla Firm

Przemysł i budownictwo, hotele,
restauracje, wózki widłowe, inne.

Przejdź

Butle Dla Domu

Ogrzewanie, gotowanie,
turystyka, grillowanie.

Przejdź

Klienci o naszych butlach

Grono zadowolonych klientów poleca każdemu nasze usługi.

Podejście firmy do klienta na najwyższym poziomie, uzyskanie informacji na temat produktu (w tym wypadku butla do grilla bardzo lekka). Pan przez telefon bardzo przejrzyście i dokładnie wszystko wytłumaczył.

MariuszKlient

Uważam że firma GreenGas jest najlepszą firmą na Podkarpaciu jeżeli chodzi o butle gazowe. Są bardzo lekkie dzięki czemu możemy je bezproblemowo przenosić. Gaz jeden z najczystszych z jakich do tej pory korzystałem.

DanieKlient

Butle GreenGas to przede wszystkim wszechstronne zastosowanie (grille ogrodowe, gospodarstwo domowe i podróże). Nowoczesny uchwyt sprawia że butla jest wygodna w noszeniu.

SylwiaKlient

Polecam butle gazowe ze względu na innowacyjną technologię ( całkowita odporność na korozję), łatwa kontrolę poziomu gazu oraz lekkość. Firma GreenGas spełniła moje oczekiwania.

DamianKlient

Odkryj dzięki nam

różnorodność, wydajność

wszechstronność, wygodę

Butle gazowe CDG to wygodne, wydajne i wszechstronne źródło energii, którą można dostarczyć wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz. Stanowią doskonałe alternatywne źródło energii dla Twojego domu i biznesu.

Nie wiesz jaką butlę wybrać?

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas.

Kup butlę gazową online Jaką butlę gazową wybrać? Wynajem promienników Znajdź dystrybutora

Oferta

Butle do wózków widłowychButle GreenGas lightButle turystyczneButle z propanemPromienniki gazoweWspółpraca

Informacje o LPG

ButleReduktoryTechnologieZasady bezpieczeństwaZawory butloweZbiorniki

Moje konto

Szczegóły kontaZamówieniaAdresyZapomniane hasłoPliki do pobrania

Informacje

Tel: 600 065 880Email: biuro@greengas.pl

Pon-pt: 08:00 – 17:00

Sob: 08:00-13:00

Znajdź dystrybutora

Aktualności

Tel: — Kliknij aby zobaczyć numerEmail: — Kliknij aby zobaczyć email

OfertaButle do wózków widłowychButle stalowe z gazem propanButle turystyczneButla stalowa GreenGas HoReCaInstalacje kompaktowe na butle 33 kgButle kompozytowe GreenGasButle z propanemPromienniki gazoweButle z CO2Usługa napełniania butli gazowychZastosowaniaButle dla firmWózki widłoweHotele i restauracjePrzemysł i budownictwoInneButle dla domuOgrzewanieGotowanieTurystykaGrillowanieBezpieczeństwoOddziałyGaz GdyniaGaz KrakówGaz PoznańGaz PrzemyślGaz RzeszówGaz SosnowiecGaz OpoleGaz WładysławowoGaz ŁubianaGaz IławaGaz Nowy Dwór GdańskiGaleriaKontaktSklepInformacje o LPGO firmieWspółpracaMoje konto ×

TAGS:butli gaz GreenGas ynny

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Rolling Luggage, eksperci od bag

  Największy, angielski, lotniskowy sprzedawca toreb i walizek - od 1995 rokuShop the lookSzukaj torbyFind the best bag for meZnajdź torbę podróżn

Magazine - STRANGE SOUNDS FROM B

   SSFBMagazineFestivalTicketsContact PrivacyLegal AllColumnsGroup

Magazine for Christian women - G

   Skip to Main ContentDigital editionSubscribeRenewResourcesContact Bible studyArticlesWrite for GatherSubscribeAboutSupportOpen SearchSelect Page

Contructeur de pergolas et gazeb

  

Blue Ridge Outdoors Magazine

  Find an AdventureBikingCampingClimbingFitnessFly FishingHikingPaddlingRunningSnowsportsTravelingLatest IssueGear ReviewsMusicShopEventsSubmit EventSub

Digital Professional Magazine |

  CHI SIAMODIGITAL NEWSEVENTIRUBRICHECONTATTIFacebookTwitterInstagramLinkedIn RUBRICHEIl mondo Imprenditoriale Digital &#8211; Intervista a Eleonora Roc

High Fidelity NEWS | Magazyn ent

  High FidelityArchiwumMuzykaPoradnikArchiwumKontaktZaznacz stronę html.et-fb-root-ancestor #main-header,html.et-fb-root-ancestor #top-header,html.et-

KUDU LESEMAGAZIN &#8211; Authent

  Zum Inhalt springenKUDU LESEMAGAZINAuthentisch. Spannend. Anders. MenüStartUnd wieso KUDU?Die MagazineBuchhandlungenKontakt ImpressumDatenschutze

Model trains, model railroad fan

  MagazineHome ...Get current issueBack issuesRunning ExtraMember-only extrasMRH TOC indexMRH Whats Neat indexMRH Store (videos, etc)MRH copyrightDonate

energia360, energetyka, paliwa,

   X Zmień wygląd ZW Podstawowy Lekki

ads

Hot Websites