Dziennik elektroniczny - mobiDziennik

Web Name: Dziennik elektroniczny - mobiDziennik

WebSite: http://www.mobidziennik.pl

ID:269624

Keywords:

Dziennik,elektroniczny,mobiDziennik

Description:


WizjaNet Systemy dla Oświaty mobiDziennik

Logowanie do mobiDziennika

Intuicyjny i rozbudowany dziennik elektroniczny

Szybkie zdalne wdrożenie dziennika

Zainteresowanym szkołom proponujemy darmowe wdrożenie oraz szkolenie on-line w zakresie uruchomienia wszystkich narzędzi potrzebnych do nauczania zdalnego i uproszczone procedury wdrożenia. System zapewnia najlepszą na rynku komunikację z uczniami i rodzicami oraz darmową aplikację mobilną.

Ogromne możliwości dziennika elektronicznego

Rozbudowane dzienniki lekcyjne, dzienniki pozalekcyjne, planowanie zastępstw, szczegółowe informacje o uczniu, wycieczki szkolne, konfigurowalny moduł komunikacyjny, zwolnienia, analizy. Wiele praktycznych narzędzi służących nauczycielom i dyrektorowi w codziennej pracy.

Stabilna firma od ponad 20 lat na rynku

Pewna firma całkowicie z polskim kapitałem. Obsługa ponad 1000 jednostek oświatowych. Obecność w bardzo wielu samorządach. Stałe kierownictwo i kadra z nastawieniem na uczciwe relacje międzyludzkie. Dobra i czysta atmosfera w pracy i w relacjach ze szkołami.

Bardzo dobre wsparcie wdrożeniowe i powdrożeniowe

Szkolenia bezpośrednio w placówkach, głównie w małych grupach przy komputerach przez wystarczająco długi czas. Merytoryczny telefoniczny dział wsparcia. Otwartość na uwagi i sugestie użytkowników. Wsparcie na etapie wdrożenia oraz w codziennej pracy.

Całkowite zastąpienie dzienników papierowych

Wiele korzyści z wyeliminowania dzienników tradycyjnych. Ułatwienie pracy dla zajęć w grupach. Dokumentacja bez zbędnej zwłoki z możliwością monitoringu. Informowanie rodziców w trybie rzeczywistym.

Bezpieczny system zgodny z RODO

Od wielu lat wdrożona bardzo restrykcyjna normaISO 27001 w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji. Wbudowane w system od początku rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo. Dwuskładnikowe uwierzytelnianie oraz rejestracja komputerów, które mają dostęp do dziennika.

Uczciwa polityka względem szkół

Brak ukrytych opłat - koszt dziennika, który uzależniony jest od liczby uczniów ponoszony tylko przez szkołę. Brak dodatkowych, nawet małych opłat od rodziców. Brak jakichkolwiek reklam do użytkowników. Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play od ponad 10 lat.

3000+ +

Szkoleń w placówkach oświatowych

450 tys.+ tys.+

Aktywnych kont rodziców i uczniów

85 mln + mln +

Wprowadzonych lekcji w dziennikach

Ogromna pomoc dla dyrektora

Duże wsparcie w codziennej pracy dyrektora. Bardzo dużoraportów, analiz, dostępu do szczegółowych danych. Pomocne moduły takie jak planowanie zastępstwczy dyżury. Konfigurowalnymoduł komunikacji usprawniający kontakt z uczniami, rodzicami i nauczycielami.

Ogromna pomoc dla nauczyciela

Ułatwianie codziennej pracy nauczyciela jako nasz cel nadrzędny. Indywidualne rozkłady materiału z podstawą programową, informowanie o zastępstwach, zwolnienia uczniów jako przykładowe funkcje poprawiające codzienny komfort pracy. Aktywna pomoc w pracy wychowawcom poprzez takie moduły jak elektroniczne usprawiedliwienia czy wycieczki.

Rozbudowana komunikacja

Moduł komunikacji wewnątrzszkolnej o bardzo dużej funkcjonalności. Wiele konfiguracji w zakresie np. kto z kim może się komunikować. Informacja o przeczytaniu wiadomości. Załączniki wewnątrz systemu - brak przekazywania na zewnętrzne dyski google, microsoft poza granicę UE.

Dopasowanie do realiów edukacji wczesnoszkolnej

Całkowicie inny format dzienników dla klas 1-3. Tematy blokowe. Modułowe prowadzenie lekcji, ocenianie w ramach różnych obszarów, cząstkowe ocenianie opisowe. Do celów rozliczeniowych ewidencja poświęconego czasu na poszczególne obszary nauczania. Ocena opisowa na bazie słowników.

Szczegółowe funkcje dziennika elektronicznego mobiDziennik

Dla dyrektora
zarządzanie planem lekcji wraz z wszelkimi zmianami,zarządzanie planem dyżurów,planowanie zastępstw lekcji i dyżurów z elektronicznym informowaniem,wgląd we wszystkie dzienniki w każdym momencie,podgląd systematyczności prowadzenia dokumentacji przez nauczycieli,obsługa wszystkich dzienników - również pedagoga, świetlicy,ankiety do rodziców i uczniów.
Dla nauczyciela
zarządzanie własnymi rozkładami tematów wraz z podstawą programową,importowanie rozkładów z ogromnej bazy rozkładów różnych wydawnictw,monitoring realizacji podstawy programowej osobno dla każdego ucznia,dowolne definiowane wagi ocen,notatki własne do lekcji, do ucznia oraz do tematów lekcji w rozkładzie,zapowiedzi sprawdzianów i zadań domowych,elektroniczne zwalnianie uczniów z lekcji.
Dla rodzica i ucznia
powiadomienia również mobilne w czasie rzeczywistym,dostęp do ocen również z indywidualnymi opisami,elektroniczne usprawiedliwianie nieobecności,przypomnienia o zadaniach i sprawdzianach,informacja o zastępstwach.
Dla szkoły
wyświetlacze TV z aktualnymi komunikatami i zastępstwami,mniej dokumentacji papierowej,większe otwarcie na środowisko,mniejsze pomieszczenie na archiwum,integracja ze stroną www szkoły.

Możemy przyjechać do Twojej szkoły na prezentację systemu

Proszę o darmową prezentację systemuAktualności

Jak radzić sobie z zapisem ukraińskich imion i nazwisk?

MobiDziennik umożliwia wprowadzanie obcojęzycznych imion i nazwisk. W przypadku uczniów pochodzących z Ukrainy, którzy nie mają paszportu z imieniem i nazwiskiem w piśmie łacińskim, możliwe jest wprowadzenie w kartotece ucznia imienia i nazwiska w postaci cyrylicy ukraińskiej, a także...

Moduł sekretariatu w MobiDzienniku

Przypominamy o naszym module "Sekretariat", który nadal jest darmową funkcją w MobiDzienniku. Zachęcamy do korzystania z modułu i testowania jego funkcji jakimi są:- przegląd aktualnej bazy uczniów wraz z danymi- możliwość drukowania legitymacji i integracji z mLegitymacją- możliwo...

MobiDziennik gotowy na integrację z mLegitymacją

Wprowadziliśmy integrację mobiDziennika z mLegitymacją. Najważniejsze informacje zostały omówione w artykule na blogu :Integracja mobiDziennika z mLegitymacją Pokaż więcej
Baza wiedzy Historia zmian

WizjaNet Sp. z o. o. działa od 1998 r. Zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie usług informatycznych oraz programistycznych. #mamyWizję

Adres
43-300 Bielsko-Biała, ul. Legionów 26/28 bud.B
Kontakt
33 496 30 00
[email protected]
KRS
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 1.000.000 zł
Numer KRS: 0000374393
NIP: 547-18-37-042 Kontakt Systemy dla Firm Systemy dla Oświaty Usługi internetowe WizjaNet o nas

© WizjaNet. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.

[email protected] Dział wsparcia: +48 33 496 30 00 Ta strona używa plików cookies. Polityka prywatności

TAGS:Dziennik elektroniczny mobiDziennik

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Internetowy sklep elektroniczny

  Raspberry Pi to najpopularniejszy minikomputer świata wykorzystywany nawet na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) . Moduły i akcesoria cieszą

Nowy Dziennik | Polish Weekly

  Polonia Uciekli, bo pragnęli wolności26.12.2020 Niedawno ukazała się szósta książka autorstwa naszego redakcyjnego kolegi Janusza M. Szlechty,

Nasz Dziennik

  Nowa tyrania u bram Strategia władzy jest jasna: stara się wymienić bezpieczeństwo w zamian za wolność – zauważa prof. Carlos Ruiz Miguel Ró

Dziennik teatralny

  „A w co wierzysz? W nic nie wierzę! , czyli 39. rocznica wprowadzenia w Polsce stanu wojennego.Jest niedziela, 13 grudnia 2020 roku. ... Razem z Jer

Dziennik Wschodni - Lublin, Lube

  Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała. Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentow

IBUK Libra - platforma książek

  Zanim skontaktujesz się z nami, sprawdź czy odpowiedź na Twój problem nie znajduje się w POMOCY lub w FAQ Zaproponuj zakup Zgłoszenie zostanie

ads

Hot Websites