RN Servis | Home

Web Name: RN Servis | Home

WebSite: http://www.rnservis.cz

ID:263770

Keywords:

RN,Servis,Home

Description:


servissortimentdesignreferencekontaktspolečenská odpovědnostPřehrát naše videa
Image 01Image 02Image 03Image 04Image 05Pomáháme plnit vize tradičních prodejců, aby se nakupování stalo potěšením.

Návrhy

Realizace

Ukázka vybraných realizací. Seznam našich partnerů, kteří nám nejen důvěřují a využívají našich servisních služeb.

Servis

Díky samostatné servisní lince technické podpory jsme tu pro Vás neomezeně. Na telefonním čísle 730 898 051 zastihnete vždy zkušeného technika, se kterým nebudete čekat na dlouhé servisní termíny.

Aktuality Co se děje?

6 let spolupráce se společností JIP východočeská, a.s..

Pro novou prodejnu Cash&Carry v Olomouci si nás opět vybrala společnost JIP Východočeská, a.s. jako svého klíčového dodavatele. Jedná se o další z řady realizací od prvního projektu prodejny v Sezemicích v roce 2017

číst více

Pokračující spolupráce se sítí spotřebních družstev COOP

V provozu je již druhá samoobslužná prodejna potravin

číst více

NOWACO market by RN servis EU

V uplynulém měsíci jsme byli součástí již 14. ročníku veletrhu Bidfood Expo

číst více

Video prodejny COOP 24/7

Představujeme vám zcela nový koncept COOP 24/7 ve Strakonicích

číst vícezobrazit archiv

Reference od našich zákazníků

"Díky spolupráci se společností RN Servis, jejímž prostřednictvím zajišťujeme kompletní remodeling našich marketů, se mohu pochlubit velmi pozitivním ohlasem od zákazníků za povedené realizace v Jihlavě, Náměšti na Hané, Chotěboři a Světlé nad Sázavou.

Spolupráce se společností RN Servis je z mého pohledu nadstandardní a já tímto panu Josefu Pavlíkovi i celému jeho týmu děkuji."

VS Ing. Vladimír Stehno,
předseda představenstva COOP družstva HB

"Děkuji firmě RN Servis EU za dlouhodobou spolupráci při dodávaní osvětlení a dalšího obchodního zařízení pro naše prodejny. Dodávané zařízení plně splňují naše požadavky na funkčnost a atraktivní design."

JP Ing. Jaroslav Pavlíček,
předseda společnosti COOPdružstvo Velké Meziříčí

"Za posledních pět let jsme naši podnikovou prodejnu každý rok nějak mírně upravili, opravili, vymalovali, ale v konečném výsledku jsme se pokaždé nikam neposunuli. V hlavě jsem měl nějakou svoji představu, ale přesto jsem raději oslovil profesionály - firmu RN Servis - a musím říct, že bych nevěřil, co je možné vymyslet. Včera jsme otevřeli a je to velmi krásný pocit pro ředitele slyšet od svých zaměstnanců, že se nám to opravdu povedlo a že nebudou nikam jinak chodit nakupovat ovoce a zeleninu. Velmi podobný ohlas jsme za první den dostali i od našich zákazníků.Děkuji firmě RN Servis za velmi dobrou a profesionálně provedenou práci. V této době to nepovažuji zcela za samozřejmé, aby vše při projektech tak klapalo. Jsem rád, že jsem vsadil na správného koně, a to od návrhu projektu až po jeho skvělou realizaci.Firmu RN Servis mohu s čistým svědomím všem doporučit."

RS Radek Svoboda,
ředitel TEKOO, s.r.o.

"S prací firmy RN Servis EU jsme spokojení, díky nim se nám podařilo snížit náklady a plní vše co bylo dojednáno. Zajistili nám vše od projektu až po realizaci. Do budoucna se tím stali našim partnerem pro naše podnikání."

Jan Šlesingr,
jednatel společnosti Masoeko s.r.o.

"Děkuji firmě RN Servis za dodávky zařízení pro naše prodejny. Oceňuji jejich osobní a prozákaznický přístup. Na základě vlastní zkušenosti mohu doporučit spolupráci."

MV Martin Vodička,
jednatel společnosti Qanto s.r.o.

"Firma RN Servis EU je pro náš dlouholetý partner, v minulém roce se nám podařilo v jednom měsíci otevřít 2 prodejny a 1 samoobslužnou restauraci , RN servis splnil všechny dohodnuté požadavky a montáž proběhla v pořádku...

Spolupráci mohu po osobní zkušenosti doporučit."

DK Ing. David Kukla,
jednatel společnosti Sklizeno s.r.o.

Vše o naší společnosti

Pro své zákazníky vybíráme pouze technologie kvalitních a prověřených výrobců. Naše silné servisní zázemí nám umožnuje spolupracovat s našimi dodavateli na neustálém zdokonalování námi nabízených produktů.

Naší hlavní vizí je spokojený zákazník, od návrhu a výběru správného řešení až po záruční a pozáruční servis prováděný našim servisním teamem.

© RN Servis 2022. All rights reserved.servissortimentreferencekontaktyoutubePodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Veškeré osobní údaje zpracovávané subjektem RN servis EU, s.r.o. Mácova 5/4, 621 00 Brno – Ivanovice IČ: 29377536 jsou zpracovávány v souladu s Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů, známé pod názvem GDPR.
Sídlo společnosti: Mácova 5/4, 621 00 Brno-Ivanovice, Registrace: společnost j zapsána u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 76877

TAGS:RN Servis Home

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
International Children’s Charit

  

Zdravotnícke potreby a kozmetik

   Skip to main content HA

Homepage | GIST

  GISTControlling+BIVývoj SWReferenceAktualityO násKariéraKontaktyczčeskyenglishslovenskyControlling+BIVývoj SWReferenceAktualityO násKariéraKont

Home - Building Energy Exchange

  

Tere tulemast Northern1 Insuranc

  Est | Eng | RusTere tulemast Cavitas hambaravikindlustuse veebilehele!Cavitas toob sügisel turule uue hambaravikindlustuse &#8211; NUTIKAM HAMBARAVI

Pavo home

   &#268;e&scaron;tina Austria / &Ouml;sterreichBelgium / Belgi&euml;Belgium / BelgiqueBulgaria / &#1041;&#1098;

Welcome to Learning by Design |

   &times; HomeAcknowledgmentsLand Acknowledgment &#038; Rec

Homepage - PSST

   Report it!ResourcesBullyingDrugsSelf-HarmOnline SafetySOGIDiscriminationGangsStudent ConnectionWelcome

Congrés Govern Digital 2021 &#8

   IniciEl CongrésTotes les edicionsContacteMaterialsAccés CongrésProgramaPonentsPatrocinadorsStands Virtuals

ZDN Studio Group – projektowani

  biuro@zdnstudio.pl504 711 945FacebookMenuO nasRealizacjeNasza ofertaStrony internetoweSklepy internetoweGoogle ADSProgram partnerskiBlogKontaktPomocKa

ads

Hot Websites