KOS Elektro System polski producent gniazd i łączników

Web Name: KOS Elektro System polski producent gniazd i łączników

WebSite: http://www.kos.pl

ID:253597

Keywords:

System,Elektro,KOS,polski

Description:


SERIE RAMKOWE

W naszej ofercie posiadamy 11 seri produktów , systemy ramkowe, podtynkowe, natynkowe bryzgoszczelne oraz puszki

Dante

DANTE Exclusive. Kolekcja DANTE poprzez zastosowanie szkła, aluminium, kamienia, skóry i drewna, jest idealnym dodatkiem podkreślającym charakter każdego wnętrza. W DANTE mamy również możliwość tworzenia unikatowych zdobień ramek, według własnego wzoru. Zdobienia to: mrożenie szkła, grawer laserowy, kryształki svarowski oraz bogata gama podkładów Creative glass. Wykonane z surowców naturalnych ramki występują do 5-cio krotnej, są uniwersalne do zastosowania w pionie i poziomie.

Zobacz więcej...

Vena

Vena ponadczasowe wzornictwo, niezawodność konstrukcji, wysoka jakość tworzywa, kompletność oferty to główne walory tej serii.
Ramki występują do 5-cio krotnej, są uniwersalne do zastosowania w pionie i poziomie. Do kolekcji dedykowane są dwie linie, klasyczna i ekskluzywna.


Zobacz więcej...

Vena Metal

VENA Metal to szlachetna odsłona znanej i lubianej serii Vena.
Niezawodność konstrukcji, wysoka jakość obróbki prawdziwych metali szlachetnych to głównie walory tej kolekcji. Idealnie wkomponuje się do wnętrz o wystroju klasycznym i retro.


Zobacz więcej...

Vena2

Vena2 to seria ramek dedykowana do zunifikowanych mechanizmów Vena.
Nowoczesna odsłona cenionej za jakość serii Vena, charakteryzuje się prostym, symetrycznym kształtem. Produkty doskonale wkomponują się we wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym, minimalistycznym lub kolonialnym. Ramki występują do 5-cio krotnej, są uniwersalne do zastosowania w pionie i poziomie.


Zobacz więcej...

Vena2 Natura

VENA2 Natura to elegancka seria ramek przeznaczona do lubianej rodziny Vena.
Niezawodność konstrukcji, wysoka jakość obróbki drewna. Idealnie wkomponuje się do wnętrz o wystroju klasycznym i retro.


Zobacz więcej...

Vena2 Xglass

VENA2 Xglass to elegancka seria ramek przeznaczona do lubianej rodziny Vena.
Niezawodność konstrukcji, wysoka jakość obróbki szkła akrylowego. Idealnie wkomponuje się do wnętrz o wystroju klasycznym i nowoczesnym.


Zobacz więcej...

KOS 66

Seria KOS 66 funkcjonalność, niezawodne konstrukcje, wysoka jakość tworzywa to główne walory serii.
Ramki występują do 5-cio krotnej, są uniwersalne do zastosowania w pionie i poziomie oraz idealnie przylegają do ściany.Kolekcja sprawdzi się w każdym wnętrzu, mieszkania, domu, biura, salonu …
Wszystkie produkty KOS66 posiadają atest higieniczny wydany przez narodowy instytut zdrowia publicznego - panstwowego zakładu higieny (NIZP-PZH).


Zobacz więcej...

KOS 66 plus

KOS 66 plus to nowatorski system składania ramki.
System ramek składanych daje niegraniczone możliwości komponowania ramek wielokrotnych sześcio, siedmio krotnych oraz kombinacji kolorystycznych.


Zobacz więcej...

KOS1

Seria KOS1 to proste, nowoczesne kształty z dużym klawiszem to design charakterystyczny dla nowego osprzętu podtynkowego, typu monoblok serii KOS1.
Produkty idealnie przylegają do ściany, są dość płaskie i ponadczasowe. Sprawdzą się szczególnie przy remontach pomieszczeń z instalacją opartą na tradycyjnej pojedynczej puszce.


Zobacz więcej...

COSMO Line

Produkowany od lat monoblok COSMO Line to najbardziej budżetowe rozwiązanie z naszej oferty.
Seria inwestycyjna szczególnie ceniona jest za unifikację i szerokie możliwości rozbudowy. Przy wykorzystaniu produktów takich jak: puszki natynkowe, element hermetyczny, element podświetlający, z jednego włącznika możemy stworzyć dowolną wersję wymaganą na inwestycji.


Zobacz więcej...

SERIE UZUPEŁNIAJĄCE

KOS 45

KOS 45 to seria wyrobów modułowych w rozmiarze 45x45mm, przeznaczona głównie do okablowania strukturalnego biur, szkół itp.
Produkty są w pełni kompatybilne z innymi produkowanymi w systemach modułowych. Specjalistyczny osprzęt może być montowany na szynach DIN, w kanałach lub bardziej tradycyjnie w puszkach podtynkowych lub natynkowych.

Bryza

System natynkowy hermetyczny o stopniu ochrony IP54.
Produkty tej serii cenione są szczególnie za: szybkość montażu uzyskaną dzięki dużej przestrzeni wewnątrz na przewody, szybkozłączom w łącznikach oraz szynoprzewodom w gniazdach wielokrotnych. Gniazda posiadają również wygodną w użytkowaniu klapkę, odporną na wyłamanie o bardzo szerokim kątem otwarcia. Seria Bryza przeznaczona jest do pomieszczeń nieogrzewanych i innych gdzie panują trudne warunki takie jak wilgoć i zapylenie, są to hale magazynowe, hale produkcyjne, garaże, piwnice.

Hydro

Seria Hydro to produkty natynkowe hermetyczne o IP44, charakteryzują się niewielkimi rozmiarami.
Produkty występują w dwóch kolorach, są niezawodnym rozwiązaniem do garażów, magazynów i innych pomieszczeń potrzebujących osprzętu o podwyższonej odporności na wilgoć.

Trol

TROL to weteran wśród osprzętu bryzgoszczelnego.
Seria swoje wieloletnie sukcesy odnosi głównie dzięki trwałości i niezawodności działania oraz atrakcyjnie niskiej cenie. Jest kompatybilna ze starym często okadzonym w betonowych murach osprzętem, a więc można wymieniać tylko mechanizm i górną obudowę.

Power

W tej grupie znajdują się produkty, które stanową uzupełnienie naszej oferty, są to wtyczki i gniazda rozbieralne przenośne, przeznaczone do uzbrojenia przewodu.

Puszki

1214

Produktów

10

Serii podtynkowych

3

Serii natynkowych

15

Nagród i wyróżnień

Zainspiruj się

Tu znajdziesz kilka aranżacji naszych produktów.

Inspiracje DANTE

Dante-metal-aluminium
Dante
Dante
Dante-kamien-ardesia-1
Dante-tworzywo-krem
Dante-kamien-ardesia
Dante
Dante
Dante
Dante
Dante-metal-inox-2
Dante-white-glass
Dante-metal-inox-3
Dante-metal-inox
Dante-white-glass-ladowarka-USB
Dante-black-glass
Dante
Dante
Dante
Dante
Dante
Dante-metal-aluminium-lakierowane
Dante-metal-onyx
Zobacz wszystko

O firmie

Firma obecnie

Kos Elektro System działa na rynku od 1982, posiada ponad 37-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości gniazdek, włączników oraz systemów kontroli dostępu. Bogata, stale rozwijająca się oferta ukierunkowana na wymagających klientów to elementy realizacji misji firmy, ubranej w hasło:„Piękno wkomponowane w SYSTEM”

Wszystkie działanie podporządkowane są tworzeniu rozwiązań, które łączą jednocześnie innowacyjność, ekonomię i nowoczesny design.Nasza oferta ma na celu trafić do konkretnych odbiorców. Jest opracowana zgodnie z potrzebami rynku. Istnieje możliwość dopasowywania oferty do predyspozycji indywidualnego odbiorcy lub grupy odbiorców. Oferta jest szyta na miarę, tzn. umożliwia korzystanie z niej zarówno przez profesjonalnych oraz amatorskich użytkowników. Zawiera odpowiednie produkty, które z pewnością zadowolą instalatorów, hurtowników, a także projektantów korzystających z serwisu strony.

Historia

Na początku było gniazdko...

W miejscowości Nekla, KOS jako jedna z pierwszych w Polsce, rozpoczyna produkcję serii gniazd hermetycznych, które z niewielkimi modyfikacjami są do dziś są częścią naszej oferty.Czytaj więcej

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Nasze marki
Hotel Kosmowski Kospark Mobilne domki letniskowe Sanatorium Villa Kosmowski CNC Cięcie wodą i frezowanie
Produkty
Dante Vena Vena2 KOS66 BRYZA HYDRO
Trochę rozrywki
Poprostu klikaj KOS Space Invaders KOS Tetris
On line
Facebook Instagram Youtube
Sklepy
kosgniazdka.pl dobregniazdka.pl

TAGS:System Elektro KOS polski

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Elektro-Plast Opatówek - produc

   Menu FirmaOfertaAktualnościProjekty UEPobierzKontakt &#xf0ac;

Wolf Produktionssysteme - Wolf P

  MenüSpeziallöttechnikLaserbearbeitungAutomatische MontagePlattformenUnternehmenAktuellesKarriere bei WolfKontaktHomeDEEN

Witamy na stronie Elektromet Dzi

  Projekty RPO WD 2014-2020Do pobraniaKontaktWitamy na stronie Elektromet Dzierżoniów Awaria centrali telefonicznej
W związku z awarią pro

Artículos y productos ortopédi

  InicioEmpresaPresentaciónI+D+iCompromisoMedioambienteActualidadSolicitud de distribuciónProductosTransferencia y movilizaciónProfessional Transfer

Integrating Lighting and BMS Sys

  Skip to content +44 (0) 1622 232630sales@dalismartlink.comAsk Your Questi

DAW SE: Innovative Beschichtungs

  

Boyens Backservice für Bäckere

  Zum Inhalt springen Unternehmen VisionTeamOfficeDeutschland und
    ÖsterreichVertrieb WeltweitQualitätsmanagementLogistikTechnik &#038; Service

www.koskon.de

   02166 / 24 85 67 Kontakt

Bookitit - Online Calendar and o

  FeaturesPricingWho uses Bookitit?Success casesTry for freeContactSign inEnglishEspañolPortuguêsSelect Page Online scheduling systemManage your bus

TELE System

  TELE System Digital S.r.l.
Via dell'Artigianato, 35, 36050 Bressanvido (VI) - Italy - Privacy
Codice Fiscale 90007180269 | P. IVA 03775980240 | R.E.A.

ads

Hot Websites