Format Sztum – Producent frontów meblowych

Web Name: Format Sztum – Producent frontów meblowych

WebSite: http://www.format-sztum.pl

ID:359658

Keywords:

Sztum,Format,meblowych,front

Description:


tel. 55 277 22 31
tel. 728 327 801
biuro@format-sztum.plStartOfertaZamówO nasWspieramyKontaktStartOfertaZamówO nasWspieramyKontakt

Fronty meblowe na wymiar

Jesteśmy producentem frontów meblowych na wymiar. Realizujemy zamówienia seryjne dla przedstawicieli branży budowlanej, stolarzy, deweloperów, projektantów. Dostarczamy też indywidualne rozwiązania dla klientów aranżujących własne mieszkanie, dom, kuchnię, łazienkę, salon czy gabinet. Oferujemy fronty lakierowane, akrylowe, fornirowane, frezowane, panele 3D, (w zależności od rodzaju elementu) dostępne w wykończeniach: połysk, półpołysk, mat, półmat, w pokryciu jednostronnym lub dwustronnym, w dowolnej kolorystyce.

Poznaj ofertę

Projektowanie wnętrz i mebli

Ponad 20 lat doświadczenia w branży stolarskiej pozwoliło nam na wysoką specjalizację produkcji, stałe rozszerzanie portfolio usług oraz oferowanie klientom sprawdzonych rozwiązań, które usprawniają proces wykończenia wnętrz. W tym celu uruchomiliśmy pracownię projektową, w której doświadczeni architekci tworzą nowoczesne, komfortowe i funkcjonalne rozwiązania aranżacji oraz umeblowania dla domów, mieszkań, a także powierzchni użytkowych i komercyjnych.

Poznaj ofertę

Cięcie płyt meblowych

Wykonujemy cięcie płyt meblowych drewnopochodnych niezbędnych do produkcji mebli na wymiar oraz blatów. Precyzyjna obróbka, z zachowaniem powtarzalności elementów i minimalizacją odpadów produkcyjnych, realizowana jest w naszym parku maszynowym przy pomocy piły panelowej. Usługa obejmuje m.in. cięcie prostoliniowe, krzywoliniowe, nawierty pod zawiasy.

Poznaj ofertę

Oklejanie płyt meblowych

Przy pomocy specjalistycznej okleiniarki zabezpieczamy krawędzie płyt wykorzystywanych do produkcji mebli i blatów. Zapewniamy zarówno naturalne okleiny z forniru, jak i obrzeża wykonane z tworzywa: PCV, ABS. W efekcie surowe brzegi płyt zyskują estetyczną spójność z powierzchnią materiału, trwałość i odporność na uszkodzenia i działanie wilgoci.

Poznaj ofertę

Lakierowanie mebli

W naszej lakierni natryskowej obrabiamy praktycznie dowolny materiał dostarczony przez klienta. Wykonujemy lakierowanie frontów meblowych, blatów, drzwi do każdego rodzaju obiektu. Specjalizujemy się także w lakierowaniu powierzchni drewnianych na wysoki połysk. Realizujemy również lakierowanie w ramach renowacji mebli. Możesz zlecić nam lakierowanie elementów wykonanych z tworzywa (np. standy reklamowe). Przygotujemy dowolne warianty wykończenia pod kątem kolorystyki, intensywności połysku lub matu.

Poznaj ofertę

Listwy przypodłogowe lakierowane

Dostarczamy listwy przypodłogowe wykonane z gęstej i odpornej płyty MDF w różnorodnych wzorach profili, komponujących się z dowolną stylistyką wnętrza. Listwy pokrywamy 3 warstwami lakieru w dowolnej kolorystyce – od najbardziej popularnej bieli po warianty ciemniejsze. Listwy przypodłogowe sprawdzają się zarówno jako detal estetyczny, wzbogacający wykończenie ścian, oraz jako element maskujący szczeliny i nierówności, czy kryjący trasy kablowe w obiekcie.

Poznaj ofertę

Lamele ścienne

Jako producent frontów meblowych i elementów stolarki na wymiar pamiętamy także o detalach. Jednym z najchętniej zamawianych elementów dekoracyjnych są lamele ścienne. Listwy lamelowe wykonujemy z laminowanej płyty MDF. Dostarczamy zarówno lamele pojedyncze, jak i lamele na płycie. Obok precyzji cięcia i wykończenia, oferujemy kilkanaście wariantów kolorystyki, grubości i szerokości. Proponujemy rozwiązania na lamelowe ścianki ażurowe, dekoracje ścienne, kompozycje do wydzielenia stref w obiekcie oraz wszelkie inne kompozycje na indywidualne zamówienie inwestora.

Poznaj ofertę

Własna flota transportowa

Wszystkie zamówione materiały dostarczymy pod wskazany adres. Posiadamy 3 auta dostawcze. Na terenie województwa pomorskiego dostawy realizujemy 2 razy w tygodniu. Do odbiorców z województwa kujawsko-pomorskiego docieramy minimum raz w tygodniu. Transport do pozostałych regionów kraju wyceniamy indywidualnie.

Poznaj ofertę
O firmie

Produkujemy na wymiar pod zamówienie
Działamy na rynku branży meblarskiej od 2000 roku. Specjalizujemy się w produkcji frontów meblowych różnego typu (lakierowanych, akrylowych, fornirowanych, frezowanych, paneli 3D). O obróbce, płyt drewnopochodnych wiemy niemal wszystko, wykonamy więc dla Ciebie także inne kluczowe dla aranżacji elementy wykończenia jak blaty, listwy przypodłogowe czy lamele ścienne.

Własny sprzęt – okleiniarka, piła panelowa, lakiernia natryskowa
Zdobyte przez lata doświadczenie przekładamy nie tylko na ciągły rozwój oferty produktów i usług, ale też w inwestycje. Stąd rozbudowa naszego parku maszynowego. Profesjonalna okleiniarka i piła panelowa to gwarancja precyzyjnego i powtarzalnego cięcia oraz oklejania płyt meblowych na wymiar. A specjalistom w naszej lakierni natryskowej możesz powierzyć niemal każdy materiał do równej i gładkiej obróbki. Lakierujemy meble, nadajemy kolor frontom, odnawiamy drewno na wysoki połysk.

Od projektu wnętrza i mebli do dostawy – mobilnie i na czas
Dla nas liczy się Twój czas i wygoda, dlatego zapewniamy krótki termin realizacji oraz kompleksową obsługę zlecenia. Od wykonania prac projektowych w zakresie aranżacji wnętrza i jego umeblowania przez wykonanie poszczególnych elementów po transport zamówionych komponentów. Skorzystaj z pakietu usług lub wybierz to, czego w danym momencie potrzebujesz, a nasza wykwalifikowana kadra zajmie się wszystkim.

Lata
na rynkuTerminowośćKrótki czas
realizacji zamówieniaJakośćObsługa
na najwyższym poziomieInternetowy
system zamówieńWłasna
flota transportowa
KontaktP.P.H.U Format Jezierski, Spółka Jawna
ul. Sienkiewicza 53, 82-400 Sztum
tel/fax 55 277 22 31
tel. kom. 728 327 801
NIP: 5792003895
e-mail: biuro@format-sztum.pl
dział handlowy: zamowienia@format-sztum.pl

projekt i wykonanie:
Łukasz
Jezierski

Prezes
Tel. 600890271
ljezierski@format-sztum.plAleksandra
Morżyk

Specjalista ds. księgowo – kadrowych
Tel. 696460502
ksiegowosc@format-sztum.plPrzemysław
Berg

Doradca klienta
Tel. 728327801
biuro@format-sztum.pl Mateusz
Wawrzaszek

Technik organizacji produkcji
Tel. 694885612
mwawrzaszek@format-sztum.pl

TAGS:Sztum Format meblowych front

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Front Page - PQM Systems

  FEATURESLOG ONENGFEATURESLOG ONENGWe create magicalworkplaces
A platform that creates potential for growth, employee engagement and &#8220;get shit do

Cancun Airport Travel Network Tr

   Skip to content Menu

Transformations - Transforming T

  Products.cls-1 {fill: #f79520;fill-rule: evenodd;}UluroSmart DeliveryIndustryAboutNews.cls-1 {fill: #f79520;fill-rule: evenodd;}PressCase StudiesPartn

Information Technology Services,

   About Us Insight Knowledge News & Event

LEBAMAKOI &#8211; Information is

  

Usługi informatyczne | Gniezno,

  O nasUsługiUsługi informatyczneStrony internetoweSieci komputeroweTelewizja przemysłowaCyfrowe centrale telefoniczneSystemy rejestracji czasu pracy

Formation aux métiers de la sé

   Accueil ISB FranceISB MarocNos formationsLes plus d'ISB Formation

Digitalwelt: Das Magazin für di

  digitalwelt.org|das Magazin für digitale Kultur Themen

Bockenheim - Aktiv: Informatione

  TextversionGlasfaser in Bockenheim
Glasfaser im Westend
Neu in Bockenheim
BockyBockenheim
Gesund in Bockenheim - Pia Kruse
Gesund in Bockenheim - Gabr

Swami Vidyanand | Transformation

   :root{--color_0:255,255,255;--color_1:255,255,255;--color_2:0,0,0;--color_3:237,28,36;--color_4:0,136,203;--color_5:255,203,5;--color_

ads

Hot Websites