Usługi informatyczne: outsourcing IT, obsługa i opieka informatyczna dla firm | firmy informatyczne

Web Name: Usługi informatyczne: outsourcing IT, obsługa i opieka informatyczna dla firm | firmy informatyczne

WebSite: http://www.itbce.com

ID:342332

Keywords:

obs,IT,opieka,uga

Description:


Usługi informatyczne

Obsługa informatyczna dla firm, którą proponujemy, to kompleksowe działanie, mające na celu udzielenie Państwu wsparcia, nawet w najmniej oczekiwanych sytuacjach. Jesteśmy dyspozycyjni non stop, a telefon odbieramy zawsze i wszędzie.

O rynku, sprzęcie i technologii wiemy praktycznie wszystko, dlatego też z powodzeniem możemy polecić Państwu nasze usługi informatyczne. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowana przez nas opieka informatyczna dla firm stała się synonimem Państwa spokoju i wygody. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami technicznymi, nie zapominając jednak o tradycyjnych rozwiązaniach, dzięki czemu poradzimy sobie z każdym sprzętem – zarówno tym z ostatnich miesięcy, jak i tym, który lata świetności ma już za sobą.

Specjalistyczna obsługa informatyczna dla firm to dla nas coś więcej niż jedynie naprawa. Nasze usługi informatyczne mają na celu kompleksową protekcję i precyzyjny monitoring, dlatego też z uwagą dobierzemy narzędzia, które będą odpowiedzią zarówno na bieżące, jak i przyszłe plany, czy potrzeby.

Dążymy do wsparcia rozwoju Państwa firmy, proponując wsparcie doświadczonej kadry. Od dziś opieka informatyczna dla firm jest na wyciągnięcie ręki, do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.

Usługi outsourcingu informatycznego świadczymy pod marką Dragonfly.

Do góry

Outsourcing IT

Każdego dnia poszukujemy sposobów na ułatwienie sobie codziennych czynności, podejmujemy próby optymalizacji działań i zwiększenia ich efektywności. Do organizacji pracy posiłkujemy się rozmaitymi oprogramowaniami, które jednak nie zawsze w pełni odpowiadają naszym oczekiwaniom lub zwyczajnie – nie są odpowiednio dostosowane do naszych działań. Idealnym rozwiązaniem jest outsourcing IT, czyli stworzenie oprogramowania kompatybilnego z profilem Państwa działalności.

Outsourcing IT umożliwia stworzenie oprogramowania o indywidualnych właściwościach, co zwiększa jego użyteczność i funkcjonalność. Dodatkowym atutem rozwiązania jest możliwość rozbudowywania narzędzia o kolejne elementy, które mogą okazać się przydatne dla funkcjonowania firmy.

Proste formy można sukcesywnie wzbogacać o nowe elementy, dzięki którym podejmowane działania będą jeszcze bardziej skuteczne. Outsourcing IT sprawdzi się również wszędzie tam, gdzie wymagane są niestandardowe rozwiązania lub działania dedykowane konkretnej branży.

Nowoczesne techniki rozwoju oprogramowania oraz odpowiednie technologie wykonania umożliwiają nam dużą elastyczność, a zarazem możliwość maksymalnej optymalizacji pracy. Outsourcing IT nie tylko jest skuteczny, ale i stosunkowo niedrogi, dlatego też warto jest zastanowić się nad wdrożeniem go do swojej firmy.

Do góry

Administracja serwerami

Jednymi z najważniejszych zasobów każdej firmy są niewątpliwie serwery. Aby praca przebiegała w sposób prawidłowy, konieczna jest administracja serwerami. Dlaczego? Stosowna konfiguracja i utrzymanie wpływają bowiem na zminimalizowanie prawdopodobieństwa problemów z serwerem. Administracja serwerami przebiegać powinna wyłącznie pod okiem doświadczonych administratorów, którzy potrafią poradzić sobie zarówno z problemami konfiguracyjnymi, jak i sprzętowymi.

Dzięki współpracy z naszą firmą unikną Państwo kłopotów z niedostarczonymi mailami, czy niesprawnymi systemami. Administracja serwerami, którą proponujemy, pozwala szybko reagować na wszelkie nieprawidłowości. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz obsługiwane przez nas systemy wczesnego ostrzegania, na których opieramy swoje działania, pozwalają nam dokładnie rozpoznać problem i podjąć prawidłowe kroki.

Administracja serwerami ma na celu ochronę Państwa firmy przed niepożądanymi awariami, zanim w znacznym stopniu wpłyną one na jej funkcjonowanie. Dlatego też zagwarantujemy Państwu zarówno pomoc w doborze najlepszego sprzętu, jego prawidłowej konfiguracji, jak i użycie systemów monitorujących, które pomogą nam – jak to najszybciej możliwe – ustalić i wyeliminować każdą usterkę.

Obsługujemy serwery działające na systemie Windows (także z Active Directory), na rozmaitych wariantach GNU/Linuxa (Debian, RedHat, Suse, Slack, itp.) oraz rodzinę *BSD (Free-, Net- oraz OpenBSD).

Do góry

Bezpieczeństwo informacji

Bezpieczeństwo informacji jest kluczowym procesem funkcjonowania każdej firmy. Ochrona przed wirusami, czy hackerami, to jedynie niewielki odsetek tego, co może spowodować dezorganizację pracy każdej organizacji. My wiemy, jak skutecznie ochronić Państwa dane. Znamy sposoby zabezpieczenia Państwa przed utratą skrzętnie magazynowanych informacji. Bezpieczeństwo informacji to nie tylko programy antywirusowe, ale również szereg czynności zapobiegawczych, takich jak kopiowanie danych na dodatkowy dysk, czy tworzenie kopii bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo informacji to również dbałość o procesy wewnątrz firmy – zabezpieczenie istotnych, czasem poufnych danych przed ewentualnym wyniesieniem ich poza firmę (na przykład migracja plików, czy dokumentów do konkurencji). Wszelkie proponowane przez nas działania mają na celu ochronę Państwa firmy przed niepożądanymi działaniami. Jesteśmy na bieżąco z dostępnymi technologiami, znamy aktualne formy zabezpieczania kluczowych danych oraz elementów infrastruktury, dlatego też jeśli zajdzie taka potrzeba, zadbamy o bezpieczeństwo informacji w Państwa firmie.

Do góry

Firma informatyczna

Nasza firma informatyczna swoje działania opiera na wieloletniej, specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu. Na przestrzeni lat nauczyliśmy się odpowiedniej selekcji najistotniejszych kwestii związanych z naszą branżą. Nieustannie dążymy do rozwoju, czerpiąc z najnowszych technologii, aby móc nadążać nawet za najbardziej pracochłonnymi projektami.

Skuteczna firma informatyczna to taka, która w efektywny sposób używa narzędzi informatycznych i dba o nieustanną pracę infrastruktury IT. Swoje doświadczenie przekładamy na wszystkie, nawet najbardziej wymagające segmenty rynku.

Zapewniamy bezpieczny i skuteczny proces gromadzenia informacji, bez względu na mnogość danych. Uważamy, że firma informatyczna powinna być odpowiedzialna za dopasowanie optymalnych rozwiązań, możliwych do wdrożenia w każdej firmie, która ceni sobie bezpieczeństwo swoich informacji oraz danych. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania zawsze będą zgodne z Państwa aktualnymi potrzebami i realnym budżetem. Współpraca oprócz wsparcia technicznego obejmuje również zapewnienie ciągłości funkcjonowania Państwa systemów oraz wsparcie w prawidłowym stosowaniu odpowiednich narzędzi informatycznych i oprogramowań.

Do góry

Referencje oraz partnerzy

W lewoW lewo
Do góry

Dane kontaktowe

Siedziba rejestrowa

IT Business Consulting Experts Sp. z o.o.
52-128 Wrocław, ul. Marsowa 1D

Tel.:+48 71 716 5269Fax:+48 71 716 4766Email:info@itbce.comWww:http://itbce.comNIP:899-261-55-70REGON:020585798KRS:0000288204NR konta:18 2490 0005 0000 4530 9093 3960SWIFT:ALBPPLPW

Biuro:

Adres:54-156 Wrocław, Stargardzka 7 (boczna Metalowców)
Godziny pracy:8:30 - 17:00

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej.
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Kapitał zakładowy 409 000,00 PLN, wniesiony w całości.

Do góry

Pozycjonowanie stron - Mayko.pl Copyright © IT BCE 2007-2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone.

TAGS:obs IT opieka uga

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Roofing Contractor | Weather-Tit

  Skip to content605-939-02081700 Seger Dr. Rapid City SD 57701HomeAboutWhy Weather-Tite?Who We AreServicesCommercial RoofingResidential RoofingDecksSid

Cybersecurity Talent Initiative

  

Invest Portal | Portál plný in

   Aktuálne kurzy kryptomienAko najlepšie zhodnotiť 100,000 eur? Prihlásenie Invest PortalÚvodInvestovaniePodcastNewslett

Accueil - E-Laïcité

  skip to Main ContentAccueilM’informer La laïcitéL’entrepriseDroits et devoirs dans l’espace publicLes jeunes et la laïcitéRevue de presseM’out

HVD Reina del Mar: a luxury Reso

   ENBGDE The ExperienceAccommodationRestaurantsBarsBeach &#038; PoolsThe KidsEntertainment &#038; LeisureSpa &#038; WellnessWith bab

Prostatricum Plus &#8211; Il rim

   Prostatricum
plus

Arethero - Digital Marketing Age

   info@arethero.com Home

Digital republic

   Digital republic Beograd. Srbija.digitalrepublic.rs@google.com Naslovna O nama Usluge Grafički dizajn Foto &#038; video

Patrick Coston's web site:

  

Digital Media | Brad Moody

   :root{--color_0:255,255,255;--color_27:247,247,247;--color_1:255,255,255;--color_2:255,255,255;--color_3:255,255,255;--color_4:255,255

ads

Hot Websites