Ballina - ATV LIVE

Web Name: Ballina - ATV LIVE

WebSite: http://www.atvlive.tv

ID:336188

Keywords:

Ballina,ATV,LIVE

Description:


BallinaLajmeBotaRajoniATVSportShowBizKulturëShëndetësiMË SHUMËTeknologjiShkencë A RADIO 19.5 C Pristina

Prokuroria kërkon 30 ditë paraburgim për të dyshuarin që sulmoi Mrika Nikqin

Mehaj: Ushtarakët tanë stërviten për të fituar betejën para se të hyjnë në të

Jasharaj: Orët e humbura gjatë grevës s’do të kompensohen

Prokuroria kërkon 30 ditë paraburgim për të dyshuarin që sulmoi Mrika Nikqin

Lajme

I dërguari gjerman për Ballkanin: Koha që Vuçiç të vendosë, pro apo kundër BE-së

Ballina

Mehaj: Ushtarakët tanë stërviten për të fituar betejën para se të hyjnë në të

Ballina

Jasharaj: Orët e humbura gjatë grevës s’do të kompensohen

Ballina

Vdes në QKUK 80 vjeçari që u godit nga vetura në Vragoli

Lajme

Krasniqi ironizon me Rizvanollin: Ju që ankoheni për çmime të naftës, blini kerre “Tesla”

Lajme

Shtatori “zbut” krizën në Shqipëri, reshje shiu rekord në 4 vjet

Ballina

Pagat për grevistët dalin të hënën

Ballina

Greva pezullohet deri në janar 2023 – Jasharaj: Qeveria nuk na gjunjëzoi

Autoritetet ukrainase thonë se kanë arrestuar 5500 ushtarë rusë në Lyman

Koreja e Veriut lëshon raketa balistike për të katërtën herë gjatë javës

Turqia dënon aneksimin rus të territorit ukrainas

Banka Botërore miraton pako të re të ndihmës për Ukrainën

Granit Xhaka realizon gol fantastik në derbin e Londrës

Sport

Drita përforcon vendin e parë, Llapi e Malisheva luajnë baras

Sport

Formacionet e mundshme të Interit dhe Romës, Asllani pritet të startojë

Sport

Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati në derbin mes Arsenalit e Tottenhamit

Casillas mohon se është në lidhje me Shakirën

Showbiz

Këto tri këngëtare kosovare kanë qenë në një klasë

Showbiz

Jennifer Lopez, vrasëse me pagesë në filmin e ri të Netflix

Showbiz

Melanie C gati u përjashtua nga Spice Girls pas sherrit me Victoria Beckham

Showbiz

Girls Aloud organizojnë mbrëmje bamirësie për të ndihmuar gratë me kancer

Showbiz

Stallone e Flavin kanë ende dallimet e tyre pavarësisht pajtimit

Showbiz

Camila Cabello dëshiron shtëpinë plot zhurmë e njerëz

Showbiz

Shakira rrezikon të burgoset për mashtrim

8 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Sindikata e Punëtorëve Shëndetësorë të QKUK-së proteston më 6 tetor

ASK: Kosova ka 34 468 punonjës shëndetësorë të licencuar; të punësuar në sektorin publik vjet ishin 13 448

​Procedura të thjeshtuara dhe 5 vite licencë për mjekët që kthehen në Kosovë

Të hënën nis viti i ri akademik, UP kujton demonstratat e studentëve

Kurti: Ejup Statovci – intelektual i angazhuar dhe akademik i rezistencës

Filigranpunuesit e “moçëm” hapin kursin për të rinjtë

SBASHK-u këtë javë pritet të dalë me vendim për pezullimin ose jo të grevës

Japonia do të paguajë deri në 325 milionë euro për prodhimin e çipave të kompanisë amerikane

Teknologji

Facebook bllokon mbi 1600 llogari të propagandës ruse

Teknologji

Apple heq konkurrentin rus të Facebook-ut nga App Store, duke përmendur sanksionet

Teknologji

Uber thotë se grupi i hakerëve Lapsus$ qëndron pas incidentit të sigurisë kibernetike

PËR NEATV është projekt medial i themeluar nga “Media Invest”. Me një ekip të dëshmuar në fushën e medias, me skemë programore shumë dimensionale, ATV do të kultivojë standarde të larta profesionale, duke raportuar nga Kosova, rajoni dhe bota.
[email protected]

YouTube

INFORMATA

Kontakto MarketingunRaporto ngjarjePolitika e privatësisë FacebookInstagramYoutube

TAGS:Ballina ATV LIVE

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Ballina - Kolegji Universum

  +383 44 144062 Kolegji UniversumUniversum College &#8211; SEE’s leading international university BallinaRreth NeshRreth NeshPlani StrategjikAkredi

Culture Live | Veranstaltungstec

   Menü homewirTeamneuesleistungVermietungEquipmentServicePreislisteihr eventFirmenÖffentlichesAbi &#038; SchuleHochzeitenPrivatreferenzenBilderKunden

Camlive

  PortalSearchMember ListCalendarHelpHello There, Guest! Login RegisterCamlive
We just opened and Welcome, NEw Forum Camlive.buzz Everyone can create

Texas Alliance for Life | Changi

   Texas Alliance for Life

Casino Live Offers | Top Live Ca

  Skip to contentBest Live CasinosLive Casino Free SpinsLive Casino BonusesDeposit on Live CasinoLive Casino FAQSearch Skip

LIVE 107.9 Star Power Radio &#82

  MORE STATIONSLIVE 105.5 Mobile RadioPCS Jazz RadioOpen4biz Talk RadioGod Urban RadioMZGTV ENT
Playing Now:

coolio &#8211; gangstas paradise (feat. l.

PCS Jazz Radio (Los Angeles, CA)

  MORE STATIONSStarpower 107.9LIVE 105.5 Mobile Radio‘In God We Trust’ Urban Radio NetworkOpen 4 Biz Talk RadioMZGTV ENTPCS Jazz Radio (Los Angeles, C

LiveStreet CMS

   1.0 Беспл

Comic Collector Live - Buy, Sell

  

New Season Footwear | Free Irish

   FREE DELIVERY ON IRISH ORDERS OVER €49 &times; Sign In New Customer? Creating a new account is quick and easy. Create Account

ads

Hot Websites