Pixwords Nápověda 2022

Pixwords pomocník podle písmen

Pixwords nápověda je webová stránka, která pomáhá hráčům logické hry Pixwords správně vyplnit tajenky, se kterými si neví rady. Vyberte si v menu podle počtu písmen a najděte svůj obrázek.

Pokračujte na pixwords nápovědu podle písmen:

Hra pixwords

Pixwords je stále nejoblíbenější logickou hrou pro mobilní telefony. Jako zadání dostáváte obrázky s různými motivy a vaším úkolem je doplnit správný název. Jako nápovědu máte zadaná písmenka, která můžete použít a přesnou délku slova.

Na začátku vidíte řádky a sloupce tajenky, do kterých začněte kliknutím vkládat nabízená písmenka. Vždy máte zobrazený aktuální obrázek k vybranému řádku nebo sloupci. Vaším úkolem je uhádnout správné slovo, které s obrázkem souvisí.

Slova se místy překrývají jako v klasické křížovce. Proto bude vždy jednodušší uhádnout poslední a nejtěžší uhádnout první slovo. Jestliže si nevíte rady, zkuste nejdříve uhádnout ostatní obrázky.

Hra Pixwords

Na obrázku z pravidla jasně poznáte, o jaký předmět nebo postavu jde. Ne vždy je ale správná odpověď to, co vás první napadne.

Pixwords můžete hrát v češtině nebo mnoha cizích jazycích a učit se tak například anglicky. Díky velké oblibě se hráči dočkali už 6 dílu a více než 1000 levelů.

Proč hrát pixwords?

Hra Pixwords je a bude zdarmaCvičíte si slovní zásobu a asociace v mozkuMůžete se učit cizí jazyky

Stáhněte si Pixwords zdarma do svého mobilu nebo tabletu:

iOS:Apple iTunes – Pixwords Android:Google Play – Pixwords

Ujel vám autobus nebo zrovna sedíte v čekárně u lékaře? Zkraťte si dlouhou chvíli hraním hry Pixwords, která se během krátké chvíle zařadila k vůbec nejoblíbenějším logickým hrám pro mobilní telefony. A když si nebudete vědět rady, je tu pro vás naše Pixwords nápověda 2022.

Hra Pixwords se rychle zařadila k nejoblíbenějším mobilním hrám. Není nijak složitá, navíc je velmi zábavná a nejeden člověk jejím hraním tráví každou volnou chvilku. Vaším úkolem bude jediné – doplnit správný název obrázků různých motivů do nachystané křížovky.

Poznáte, co se na obrázcích nachází? A dokážete to správně pojmenovat? Když si nebudete vědět rady, je zde nápověda v podobě zadaných písmen. A taky je tu pro vás máme pixwords nápovědu , která vám pomůže zvládnout každý těžký level.

Pixwords pomocník podle písmen

Nevíte si rady s nějakou úrovní?Lámete si už dlouhou dobu hlavu s konkrétním obrázkem, který ne a ne uhádnout?Vyzkoušejte Pixwords pomocníka, který je tu ve chvíli, kdy jste zkusiliuž všechno, přesto jste na tajenku nepřišli.

Pixwords pomocník podle písmen vám pomůže překonat každý těžký level, na kterém jste se doslova “zasekli”.

Stačí si vybrat v menu konkrétní kolonku podle počtu písmen vašeho doposud neuhádnutého slova a poté najít jenom obrázek, který vám už nějakou dobu nedá spát. Dostaňte se konečně z těžkého levelu zase o krok výš a neztrácejte čas s obrázkem, který se vám nedaří delší dobu uhádnout.

O hře Pixwords

Již bylo zmíněno, že hra Pixwords patří k nejoblíbenějším hrám pro mobilní telefony. Lidé hraním této hry tráví čas v čekárnách u lékařů, také si krátí dlouhé chvíle na zastávkách, kde čekají na svůj autobusový spoj, také s oblíbenou logickou hrou čekají na přátele, až přijdou na sjednanou schůzku.

Zaujala hra i vás?

Jedná se o vylepšenou křížovku. Slova se překrývají stejně jako v klasických časopisových křížovkách, ale rozdílem je však to, že uhádnout slovo nelze podle sepsaného zadání, ale podle obrázku, který nese různé motivy. Poznáte rasy psů, profesi, oblečení nebo věc, která se na obrázku nachází?

Stejně jako u klasických křížovek, i u hry Pixwords, ke které nabízíme Pixwords nápovědu, je nejjednodušší uhádnout poslední slovo.

Díky jiným uhádnutým slovům totiž znáte několik písmen, která se ve slově nachází, a také znáte jejich přesnou pozici. Nejtěžší je naopak uhádnout první slovo, tudíž zejména v tomto okamžiku se bude náš Pixwords pomocník hodit.

Pokud však nedokážete správněpopsat první z obrázků, nezoufejte a zkuste to s jinými obrázky. Nezáleží natom, jaký obrázek rozluštíte jako první, důležité je, že obrázek uhádnete.

Pixwords pro mozek i pro radost

Ptáte se, proč si stáhnout do mobilního telefonu právě hru Pixwords, když je možné stáhnout si řadu jiných, logických a podobně atraktivních her? Hra Pixwords, která je dostupná jak pro mobilní telefony a další zařízení s operačním systémem Android, tak pro mobilní telefony a další zařízení s operačním systémem iOS, je totiž pro mozek i pro radost.

Lidský mozek je zapotřebí trénovat, proč ho tedynetrénovat zábavnou formou? Nemusíte dlouhé hodiny číst, svůj mozek můžetetrénovat s hrou Pixwords, která vás navíc bude bavit. A pokud se náhodouzastavíte na jednom z obrázků a radost ze hry se bude kvůli nevědomostisnižovat, použijte PIxwords nápovědu podle písmen, díky které se rychlepřesunete na další level.

Hra s více jak tisícovkou levelů

Zařadíte se k jedincům, kteří hru dohráli do konce? Hra má v současné době více jak 1000 levelů, tudíž nebude tak snadné ji dokončit.

Aktuálně je ke stažení už šestý díl, což jen svědčí o tom, že hra je dlouhodobě opravdu populární a že se dlouhá léta těší velké oblíbenosti. Dokonce ji nemusíte hrát ani v češtině, ale můžete si osvojit jiný jazyk. Aktuálně je hra dostupná v celé řadě dalších jazyků, jako je například angličtina nebo němčina.

Důvody, proč hrát právě Pixwords

Hra pro mozek i pro radostDostupná zdarmaProcvičíte si slovní zásobuNaučíte se cizí jazykDostupné na iOS i Android

Partnerem Pixwords nápovědy je aquaro.cz.