Střešní okna | Montáž a servis střešních oken

Web Name: Střešní okna | Montáž a servis střešních oken

WebSite: http://www.stresniokna.net

ID:281861

Keywords:

Mont,okna,St,servis

Description:


Jsme specialisté na střešní okna a montáž

Montujeme střešní okna na klíč. Zjistěte více

Autorizovaný servis i montáž střešních oken Velux

Výměna střešních oken. Zjistěte více

Zajišťujeme servis střešních oken

24hodinový servis pro střešní okna. Zjistěte více

Montujeme střešní okna - 20 let odborných zkušeností.

Zajistíme pro Vás prodej střešních oknen, patřících k nejkvalitnějším na trhu a provedeme i odbornou montáž, se kterou máme 20letou zkušenost. Díky tomu získáte nejen skvělou cenu, ale i prodlouženou záruku a jistotu kvalitní a rychlé instalace s originálními montážními díly.

Proč střešní okna a montáž od Kleos

Odborně a rádi Vám poradíme

Na základě našich zkušeností přesně dokážeme pomoci s výběrem i vhodností střešního okna.

Nadstandardní 15 let záruka

Prodávaným výrobkům i naši kvalitní práci věříme, proto nabízíme nadstandradní záruky.

Více než 20 let tradice

Kvalitu naši práce dokazují stovky spokojených zákazníků.

Zdarma nezávazná nabídka

Zeptejte se nás nezávazně co Vám dokážeme nabídnout. Stačí jen, když si připravíte tyto základní informace: kolik oken máte zájem realizovat očekávaný termín realizace

Následující pracovní den Vás budeme kontaktovat. Detaily objednávky domluvíme osobně, telefonicky nebo emailem. Pokud se Vám nabídka bude líbit, začneme realizovat zakázku obratem nebo dle dohody.

Chci zaslat nezávaznou nabídku

Naše služby v oblasti střešních oken

Nová střešní okna do novostaveb i jejich výměna

Provádíme výměnu starých střešních oken za nová. V případě zachování velikosti lze provést výměnu okna jedné značky za střešní okno značky jiné. Výměna okna je navíc méně náročná než renovace starého okna, což obnáší výměnu zasklení, těsnění či přebroušení a obnovu laku. Pro ideální fungování střešních oken je zcela zásadní správně provedená montáž, která je naší prvořadou vizitkou.

Přesklívání střešních oken

Vyměníme ve vašem střešním okně dvojsko za energeticky úspornější trojsklo. Pokud se vám rosí skla oken, máte poškozené sklo nebo chcete zlepšit vlastnosti oken, pak se nám ozvěte. Provádíme veškeré sklenářské práce - zasklívání všech typů střešních oken. Výměny poškozených izolačních skel, diagnostiku funkčnosti skel, dodávky bezpečnostních a protislunečních skel i modernizaci oken

Oprava kování střešních oken

Provedeme kompletní opravy nefunkčních prvků na oknech a dveřích, výměnu kování nebo Vám dokážeme změnit způsob a typ otvírání střešního okna. Vyměníme kliky, které dodáme v široké škále barev i osvědčencýh kvalitních výrobců. Dodáváme i kliky se zámkem či dětskou pojistkou. Vše v rámci záruční i pozáručního servisu.

Montáž rolet, žaluzií a doplňků

Ke střešním oknům si můžete vybrat vnitřní či venková žaluzie nebo rolety. Správným výběrem rolet a žaluzií ovlivníte množství denního světla a tepelný komfort i úsporu energie ve vaší podkrovní místnosti. Manuálně ovládané střešní okno rolety nebo žaluzie můžeme inovovat komfortním dálkovým ovládáním na elektrický či solární pohon.

Dodávka a montáž světlovodů

Se světlovodem můžete přivést přirozené denní světlo i do těch nejtmavších míst vašeho domu, protože je schopen přenášet sluneční i měsíční světlo dolů do místnosti na vzdálenost až 6 m. Ideální řešení pro malé místnosti a vnitřní prostory a místnosti uprostřed domu anebo koupelny.Pomocí vysoce odrazivého tubusu světlovodu je možné i během zatažených dní tyto prostory intenzivně prosvětlit. Ušetřit tak můžete až 400 hodin svícení žárovkou ročně.

Opravy při zatékání

Opravujeme šikmé i ploché střechy. Obvykle se jedná o výměnu poškozených nebo spadlých tašek či hřebenáčů a opravu hydroizolace ploché střechy. Opravu při zatékání u střešních oken, netěsností nebo při poškození střešního okna. Vyměníme poškozené nebo zkorodované oplechování. Provedeme čištění žlabů, oprava střešních lávek, komínů či odfouklé omítky na štítové zdi, čištění starých krovů a jejich sanace atd... Pokud opravu střechy nepodceníte a zrealizujete včas, střecha může sloužit další dlouhá léta.

Chci poradit zdarma a nezávazně

Poradíme Vám s výběrem střešního okna a navrhneme Vám vhodné řešení zdarma. Rádi se Vám budeme věnovat zdarma Vám odpovíme na Vaše dotazy.


Chci více informací zdarma

Střešní okna + stínící technika + odborná montáž = výhody pro Vás


Záruka

Prodloužená záruka 15 let

Záruka 15 let na střešní okna a okna do ploché střechy vztahující se na zlomení kování a na zlomení polyuretanových a PVC profilů.


Záruka 10 let na střešní okna

Záruka 5 let se vztahuje na střešní okna při použití zateplovací sady BDX a světlovody.


Záruka 5 let na střešní okna a doplňky

Záruka 5 let se vztahuje na střešní okna, zasklení, lemování, montážní doplňky, zateplovací rám, manžety z hydroizolační fólie, manžety z parotěsné fólie.


Úspora

Energetická úspora

Jsme si vědomi toho, že utěsnění střešního okna je nejdůležitější součástí montáže, proto montujeme střešní okna vždy s největší precizností. Jen tak zamezíme výraznám tepelným ztrátám, které způsobuje špatně provedená montáž. Doporučujeme také výměnu starého střešního okna. Ta se vyplatí finančně, uspoří totiž totiž energii. Nová střešní okna snižují tepelné ztráty až o 1/3 více než okna instalovaná okolo r. 2000. Dodatečné venkovní rolety přispívají ke snížení tepelných ztrát v zimním období až o 17 % a snížení vnitřní teploty v letním období až o 7 °C


Finanční úspora

Střešní okno s montáží podléhá jen 15 % DPH. Ušetřete na DPH. Bez montáže bude váš nákup daněn 21 %, s montáží jen 15 %.


Ochrana

Rolety a žaluzie neodmyslitelně patří ke střešním oknům. Správným výběrem rolet a žaluzií ovlivníte množství denního světla, tepelný komfort ve vaší podkrovní místnosti a ochranu okna i Vašeho soukromí.

Ochrana proti teplu

Dokáže zachytit dopadající sluneční paprsky dříve než dopadnou na okenní sklo a výborně tak chrání interiér před přehříváním v letních měsících. Vhodná roleta nebo žaluzie zcela zatemnní místnost i za jasného slunečného dne.


Ochrana proti hluku a poškozením

Tlumí venkovní hluk z deště a krupobití. Chrání střešní okna před poškozením.


Ochrana proti hmyzu

Síť proti hmyzu vám umožní vpustit domů čerstvý vzduch, nikoli však dotěrný hmyz. Síť se montuje přímo na ostění, takže okno může být až do hloubky ostění stále otevřené. Síť se snadno ovládá a lze ji namontovat k jakémukoli střešnímu oknu

Nevíte jaké střešní okno se hodí do Vaší strechy

Určitě nám napište nebo zavolejte.

Chci zdarma poradit

Jsme certifikovaným partnerem firmy VELUX

Jsme certifikovaným partnerem firmy VELUX. Pravidelně jsme proškolováni v oblasti střešních oken, normových požadavků nebo moderních zkušebních metod. Navíc kvalitu naši práce pravidelně kontrolují servisní technici Velux.

Zeptejte se na kvalitu naši odvedené práce přímo u VELUXu a prověřte si nás.


Jsme certifikovaným partnerem firmy VELUX

Jsme držiteli certifikátu a členy v servisním programu VELUX Contact Pro. Jsme pravidelně účastníky produktových školení pro pokročilé montážní firmy ohledně servisu střešních oken, rolet a žaluzií, ervisu elektrických prvků a servisu světlíků do plochých střech s požadavkem na respektování platných místních i evropských norem.


Katalog výrobků 2017

Katalog výrobků VELUX a ceník střešních oken a dalších výrobků platný od 1. dubna 2017. Stáhněte si PDF katalog pokud vás zajímá podrobná specifikace a cena střešního okna, světlovodu nebo světlíku VELUX.

Stáhnout

Rolety a žaluzie VELUX 2017

Katalog originálních zastiňovacích a dekorativních doplňků VELUX platný od 1. dubna 2017.

Stáhnout


Jsme certifikovaným partnerem firmy ROTO

Jsme certifikovaným partnerem firmy ROTO a patříme mezi vybrané montážní společnosti.


Přehled produktů Roto

Stručný průvodce, ve kterém najdete nejen základní přehled typů střešních oken a typů zasklení, ale také přehled rozměrů střešních oken, typů lemování a dalších specifikací.

Stáhnout

Ceník Střešní okna a příslušenství ROTO

Ceník střešních oken a dalších výrobků platný na rok 2018/2019. Stáhněte si PDF katalog pokud vás zajímá podrobná specifikace střešních oken a výrobků ROTO.

Stáhnout
Střešní okna servis a montáž

Střešní okna zajišťují v domech po celém světě denní světlo a možnost větrání. Různé typy a velikosti oken, která lze kombinovat a vytvářet zajímavé sestavy. Rozmístěním oken na velkou plochu střechy lze v místnosti zajistit maximální množství přirozeného světla a zároveň umožnit skvělý výhled ven.

Světlíky různých typů a funkcí v podkroví významně přispívají ke komfortu a vnitřnímu klimatu v dané místnosti. Nabízíme mnoho typů střešních oken. Střešní okno je nejlepší volbou pro každou střechu.

Výrobky
Střešní okna Světlíky Světlovody Rolety a žaluzie Doplňky
Kontatní údaje
Adresa:
KLEOS stavební s.r.o.
Brušperská 227
739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí
IČ: 25879308 DIČ: CZ25879308 Telefon: +420 777 866 010 Email: info@stresniokna.net

© Copyright 2017 - 2022 All Rights Reserved.

webhosting | weby ostrava | domovní čov | magicolor

TAGS:Mont okna St servis

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
PROFIPARTNER s.r.o. Trenčín |

  Trenčín, Zlatovská 407+421 915 606 915, +421 915 059 367 servis@profipartner.skPROFIPARTNERVšetko pre Vaše autoÚvodServisné službyOnline objed

Peter Kobida - PEKO autoservis H

  Hlohovec, Mierová 22/B+421 908 31 31 32 peko.autoservis@gmail.comPEKO autoservisVšetko pre Vaše autoÚvodServisné službyOnline objednávkaO násP

Autoservis POVAŽAN, s.r.o. Pova

  Považská Bystrica, Okružná 2184+421 903 802 147, +421 905 802 147 obchod@autoservispovazan.skAutoservis POVAŽANVšetko pre Vaše autoÚvodServisn

COOP družstvo Plasy | prodej po

   COOP družstvo Plasy +420 373 322 211cooppla

Priečky a deliace steny

  Interiérové příčky, dělící stěny, skleněné příčky i posuvné stěny ProduktyReferencieNa stiahnutieKariéraKontaktyKNIŽNICE

Hanna Instruments

  The store will not work correctly in the case when cookies are disabled. JavaScript pare a

Hanna - Instrumentos para la med

  CONT&Aacute;CTENOSFOLLETOSEVENTOSBLOGSERVICIOSPRODUCTOS LA EMPRESA INICIO

Zelená střecha, zelená fasád

  Zelená střecha, zelená fasáda, kořenová čistírna ProduktyO násReferencieNa stiahnutieAktualityKariéraKontaktyCenová ponuka

Profesionální vizuální marke

  FABER VISUM - Profesionální Vizuální MarketingFABER VISUMBrandingE-MarketingWebdesign Profesionální PR studio, vizuální marketing. Reklamní

Hotel in Prag Zentrum - 4 Sterne

  4 Sterne Hotel in Prag ZentrumDas Ametyst Hotel in Prag ist ein beliebtes 4-Sterne Boutique Hotel im Stadtzentrum von Prag. Freuen Sie sich im Hotel a

ads

Hot Websites