Ortodonta Szczecin - gabinet ortodontyczny i ortodonta dziecięcy - Orto-Magic Szczecin

Web Name: Ortodonta Szczecin - gabinet ortodontyczny i ortodonta dziecięcy - Orto-Magic Szczecin

WebSite: http://www.designsforvison.pl

ID:278822

Keywords:

gabinet,ortodontyczny,Ortodonta,Szczecin

Description:


Rejestracja telefoniczna:Umów się na wizytę:509 460 260 Aparat
na zęby
Cennik Skontaktuj się znami

Ortodonta Szczecin - Ortodonta dziecięcy - dr Durka-Zając - Gabinet Ortodonczyny | Orto-magic Szczecin

Profesjonalny ortodonta Szczecin

Specjalistyczna Klinika Ortodontyczna Orto Magic została założona w Mierzynie w 2008 roku, z myślą o wymagających Pacjentach. Nasza oferta skierowana jest do osób oczekujących skutecznych usług ortodontycznych, połączonych z najnowszą technologią i miłą atmosferą. Obecnie klinika mieści się w Szczecinie, a na jej terenie znajdują się trzy gabinety, pracownia RTG wyposażona w nowoczesny, cyfrowy sprzęt diagnostyczny oraz laboratorium ortodontyczne. Placówka przystosowana jest do potrzeb Pacjentów niepełnosprawnych. U nas zawsze możesz liczyć na profesjonalne podejście - na każdym etapie wdrożonego leczenia. Proponujemy korygowanie wad zgryzu przy użyciu różnych aparatów stałych, np. klasycznych (czyli wykonanych ze stali nierdzewnej z ligaturami) i nowoczesnych lingwalnych (które przytwierdza się po wewnętrznej stronie zębów, dzięki czemu są niewidoczne). Systematycznie śledzimy także nowości w branży, aby zaoferować Pacjentom usługi na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami 509 460 260

Ortodoncja w Szczecinie

Leczenie ortodontyczne ma ogromne znaczenie przede wszystkim z uwagi na nasze zdrowie. Należy przeciwdziałać wadom zgryzu już od najmłodszych lat, gdyż skutki nieleczenia mogą prowadzić do uszczerbków na zdrowiu. Problem z gryzieniem i przeżuwaniem, choroby układu pokarmowego, ścieranie, uszkodzenia zębów czy nawet parodontoza ? tak może skończyć się lekceważenie wad zgryzu.

Krzywy zgryz jest problemem nie tylko zdrowotnym, ale także estetycznym. Nieładne zęby mogą stać się przyczyną wielu kompleksów, odebrać pewność siebie i znacząco pogorszyć jakość życia oraz samopoczucie. Dlatego korekcję wad zgryzu warto zacząć jak najwcześniej, tym bardziej, że wcześnie rozpoczęte leczenie może zapobiec ewentualnemu usuwaniu zębów w przyszłości. Z tego powodu nasza klinika zajmuje się także ortodoncją dziecięcą. W walce o piękny uśmiech wspieramy również dorosłych. Kompleksowo przeprowadzamy ich przez całą ścieżkę leczenia i pomagamy w wyborze najlepszego aparatu ortodontycznego. Profesjonalne leczenie ortodontyczne pozwala skorygować zarówno wrodzone, jak i nabyte wady zgryzu. Pełne i właściwie ułożone uzębienie to także gwarancja zachowania na dłużej młodzieńczego wyglądu.

Aparaty lingwalne Idealne dla osób chcących ukryć aparat Szyny Clear Aligner Niewidoczny aparat ortodontyczny System InsigniaAparaty stworzone specjalnie dla Ciebie Leczenie bezekstrakcyjneLeczenie bez konieczności usuwania zębów

Nasz ortodonta dziecięcy spełni wszystkie oczekiwania małych Pacjentów

Mali Pacjenci to również jedni z najbardziej wymagających Klientów. Dzieci bardzo często boją się wizyt u dentysty, nie wspominając nawet o zakładaniu aparatu. Na szczęście w Orto Magic doskonale wiemy, jak sprawić, żeby najmłodsi poczuli się swobodnie w naszym gabinecie. Dobry ortodonta dziecięcy powinien posiadać nie tylko odpowiednią wiedzę, ale również podejście do młodszych Pacjentów. Na szczęście zatrudniani przez nas specjaliści bez problemu potrafią nawiązać kontakt z dziećmi i przekonać je, że noszenie aparatu jest ważne i potrzebne. Jeżeli u Twojego dziecka stwierdzono problemy ze zgryzem, zapraszamy! Wykonamy wszystkie niezbędne badania, a także dobierzemy aparat odpowiedni do wieku dziecka.

Im szybciej zostanie wdrożone leczenie ortodontyczne, tym lepszych efektów można oczekiwać. Nawet, jeżeli rodzice nie zaobserwowali u swojego dziecka niepokojących objawów (w postaci np. ssania kciuka), mimo wszystko warto wybrać się do ortodonty, gdy dziecko skończy 7 lat. Specjalista skontroluje rozwój uzębienia, a w razie zauważenia niepokojących zmian wdroży niezbędne leczenie. W naszym gabinecie ortodontycznym z przyjemnością gościmy najmłodszych Pacjentów.

Dr n. med. Magdalena Durka-Zając ? ortodonta w Szczecinie

Lekarz Magdalena Durka-Zając to doświadczony ortodonta dziecięcy i dla dorosłych, który na co dzień przyjmuje Pacjentów w klinice ortodontycznej Orto Magic położonej w Szczecinie. Ukończyła ona Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie i obroniła pracę doktorską z zakresu ortodoncji, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

Swoje umiejętności ortodonta dziecięcy Magdalena Durka-Zając rozwijała również na prestiżowych studiach podyplomowych we Włoszech. Szkoliła tam swój warsztat pod kierunkiem doświadczonego specjalisty ? prof. Dirka Wiechmanna, twórcy techniki lingwalnej. Na swoim koncie dr n. med. Magdalena Durka-Zając ma wiele publikacji i przemówień z zakresu ortodoncji. Ogromna wiedza, jaką zdobyła dr n. med. Magdalena Durka-Zając w czasie studiów i szkoleń oraz wieloletnie doświadczenie to gwarancja, że leczenie ortodontyczne zostanie przeprowadzone w sposób profesjonalny.

Leczenie ortodontyczne techniką lingwalną ? specjalność lek. Magdaleny Durka-Zając

Ortodonta Magdalena Durka-Zając od 2009 roku w swojej codziennej pracy wykorzystuje innowacyjną i bezpieczną metodę lingwalną. Obecnie Szczecin (siedziba Orto Magic) to jedno z niewielu miast w Polsce, w którym leczenie ortodontyczne jest wykonywane za pomocą indywidualnie wykonanych zamków Incognito.

Indywidualne podejście oraz stosowanie nowoczesnych metod leczenia zostały docenione przez Pacjentów ? lekarz stomatolog i ortodonta Magdalena Durka-Zając otrzymała Certyfikat Jakości ZnanyLekarz.pl.

Korygowanie wad zgryzu przy użyciu aparatów lingwalnych to rozwiązanie zapewniające Pacjentowi maksimum komfortu. Z jednej strony aparat nie jest widoczny dla otoczenia, z drugiej zaś poszczególne jego elementy mogą zostać wykonane na indywidualne zamówienie. W gabinecie Orto Magic (Szczecin), gdzie wykorzystuje się aparaty lingwalne, leczenie ortodontyczne jest krótsze. Dodatkowo pacjenci rzadziej uczęszczają na wizyty kontrolne.

Skontaktuj się z nami 509 460 260

Nowoczesne metody leczenia

W gabinecie ortodontycznym Orto Magic (Szczecin) korzystamy z najnowszych zdobyczy ortodoncji. Bacznie śledzimy nowe metody leczenia wad zgryzu, aby zaproponować Pacjentom jeszcze skuteczniejsze rozwiązania. Każdy Pacjent zgłaszający się do naszego gabinetu może liczyć na kompleksową pomoc w wyborze ruchomego czy stałego aparatu ortodontycznego i ścieżkę leczenia dobraną do jego indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

O ile w przypadku maluchów pomiędzy 6. a 10. rokiem życia często wystarczy dobrać odpowiedni aparat ruchomy i pamiętać o systematycznym używaniu go, o tyle w przypadku starszych dzieci czy nastolatków sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Nie wspominając nawet o starszych, już dorosłych Pacjentach! Nie jest tajemnicą, że krzywy zgryz korygujemy m.in. ze względów estetycznych. Z tego też powodu wiele osób boi się, że widoczny aparat na zęby, chociaż konieczność jego noszenia jest tymczasowa, niekorzystnie wpłynie na ich wizerunek. Zwłaszcza osoby w starszym wieku często uważają, że aparaty na zęby zarezerwowane są dla nastolatków i nosząc je, będą wyglądać niepoważnie. Z tego powodu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć nowoczesnych modeli, takich jak Clean Aligner oraz innowacyjnych aparatów bezligaturowych, które w sposób dyskretny naprawią nie tylko zgryz, ale także samopoczucie Pacjenta.

Dobry ortodonta Szczecin

Czym wyróżnia się dobry ortodonta? Spojrzeniem na Pacjenta ? dobry ortodonta wie, że wada zgryzu to coś więcej niż tylko krzywe zęby. W Orto Magic przywracamy Pacjentom piękny uśmiech ? i co za tym idzie ? również pewność siebie. Przez cały okres leczenia wspieramy Pacjenta i rozwiewamy jego wątpliwości.

Dobry ortodonta Szczecin? Odwiedź klinikę Orto Magic ? pracują u nas profesjonalni ortodonci.

Najlepszy ortodonta w Szczecinie

Co wyróżnia gabinet Orto Magic? Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i dbamy o to, aby każdy Pacjent był zadowolony z efektów naszej pracy. Do każdej zgłaszającej się do nas osoby podchodzimy z szacunkiem i zrozumieniem. Dla naszych Pacjentów zawsze mamy czas ? odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy ich wątpliwości. Zdajemy sobie sprawę, że ich uśmiech jest w naszych rękach, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Nasz gabinet ortodontyczny w Szczecinie dostosowany jest do potrzeb zarówno małych, jak i dużych Pacjentów. W Orto Magic możesz liczyć na fachową obsługę, nowoczesny sprzęt oraz kompleksowe podejście do leczenia ortodontycznego. Nasza klinika, której szefem jest dr n. med. Magdalena Durka-Zając, według opinii naszych Pacjentów ? najlepszy ortodonta w Szczecinie, skupia doświadczonych specjalistów, dla których ortodoncja to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja i sposób na życie. Nasi pracownicy łączą doskonałe wykształcenie i wieloletnie doświadczenie z ciągłym poszukiwaniem nowych rozwiązań oraz nieustannym samodoskonaleniem się. Jeżeli więc szukasz sprawdzonego oraz doświadczonego ortodonty, zdecydowanie powinieneś odwiedzić Szczecin! W Orto Magic zadbamy zarówno o Twoje zdrowie, jak i samopoczucie! Nasi ortodonci z przyjemnością zadbają o dobry, a przede wszystkim zdrowy wygląd Twojego uzębienia. Zapraszamy!

Nasi ortodonci z przyjemnością zadbają o dobry, a przede wszystkim zdrowy wygląd Twojego uzębienia. Zapraszamy!

FAQ

Kto to jest ortodonta?

Ortodonta to lekarz zajmujący się profilaktyką oraz leczeniem wad zgryzu i szczękowo-twarzowych.

Czym zajmuje się ortodonta?

Ortodonta zajmuje się leczeniem wad zgryzu.

Czy do ortodonty trzeba mieć skierowanie?

Nie.

Czy można zmienić ortodontę w trakcie leczenia?

Nie jest to wskazane.

Kiedy powinno się wybrać do ortodonty?

Krzywe zęby to jedna z przesłanek do umówienia się na wizytę u ortodonty.

Kiedy skorzystać z wizyty u ortodonty z dzieckiem?

Pierwsza wizyta dziecka u ortodonty powinna mieć miejsce między 6. a 7. rokiem życia.

Jak wygląda pierwsza wizyta u ortodonty?

W czasie pierwszej wizyty ortodonta ocenia zgryz. Pacjent otrzymuje też informacje o leczeniu ortodontycznym.

Jak wygląda wizyta u ortodonty?

Ortodonta sprawdza, czy leczenie przebiega zgodnie z założonym planem. U pacjentów z metalowym aparatem wymienia on ligatury.

Ile kosztuje wizyta u ortodonty?

W Orto Magic za wizytę kontrolną pacjenci z aparatem stałym płacą 200-300 zł, a pacjenci z aparatem lingwalnym 400 zł.

Ile kosztuje pierwsza wizyta u ortodonty?

Pierwsza wizyta (konsultacja ortodontyczna) w Orto Magic kosztuje 150 zł.

Ile trwa pierwsza wizyta u ortodonty?

Pierwsza wizyta u ortodonty trwa ok. 30 min.

Ile trwa wizyta u ortodonty?

Wizyty kontrolne u ortodonty trwają od 15 do 30 min.

Gabinet ortodontyczny Orto Magic
Al. Papieża Jana Pawła II 42/U4, Szczecin Rejestracja telefoniczna: 509 460 260 Dni otwarcia gabinetu: Poniedziałek 8:00 - 16:00 Wtorek 8:00 - 16:00 Środa 8:00 - 16:00 Czwartek 9:00 - 17:00 Piątek 8:00 - 16:00 Ortodonta Szczecin Klinika Radiologia cyfrowa Pracownia Techniczna Cennik Kontakt
Ortodonta Stargard Ortodonta Goleniów Ortodonta Police Ortodonta Pyrzyce Ortodonta Gryfino Ortodonta Nowogard Ortodonta Kamień Pomorski Ortodonta Świnoujście Oferta Aparaty Samoligaturujące Aparaty lingwalne Szyny clear-aligner System Insignia Leczenie bezekstrakcyjne

TAGS:gabinet ortodontyczny Ortodonta Szczecin

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
FIZJOTERAPIA MIODEK &#8211; Gabi

  Skip to content FIZJOTERAPIA MIODEKGabinet fizjoterapii mgr Przemysław MiodekStrona głównaDyplomy i osiągnięciaKONTAKTOfertaZadzwoń i umów wiz

Okręgowy Związek plantatorów

  Przejdź do treściOkręgowy Związek plantatorów Buraka Cukrowego w SzczecinieOkręgowy Związek plantatorów Buraka Cukrowego W SzczecinieReprezen

Skup aut Szczecin Gumieńce | Sk

  +48 884 666 122autoforumszczecin@gmail.comHOMEUSŁUGISkup aut uszkodzonych SzczecinSkup aut powypadkowych SzczecinSkup starych aut SzczecinSkup aut na

Strona główna - Monar - Poradn

  keywords:narkotyki, monar, uzależnienia, Szczecin, poradnia, terapia
description:Strona szczecińskiej Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień "M

Teatr Współczesny w Szczecinie

  keywords:
description:
type in your search and press enter

Teatr Współczesny w Szczecinie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem otrzymywania newslettera - Informacja

Kreatywni dla Szczecina i Region

  Jesteśmy organizacją skupiającą ludzi aktywnych społecznie. Naszą misją jest szeroko pojęta działalność na rzecz mieszkańców miasta Szcze

Blog Teatru Współczesnego w Sz

  14 października odbędzie się premiera spektaklu  kalifornia nieśmiertelni , budzącego demony przeszłości rodem z filmów Polańskiego! Zreszt

Strona główna - Szczecin

  Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywani

Pizzeria Toni Pepperoni Pizza S

  Od 11:00 15:00 -20% rabatu tylko w lokalu (na wyroby własne). Promocja nie dotyczy sobót, niedzieli i dni świątecznych. Oferujemy najlepsze pizze

ads

Hot Websites