Program do ewidencji i rejestracji czasu pracy - WorkTime

Web Name: Program do ewidencji i rejestracji czasu pracy - WorkTime

WebSite: http://www.worktime.pl

ID:276846

Keywords:

ewidencji,do,Program,rejestracji

Description:


WorkTimeExpert

Program do mierzenia czasu pracy w celu zwiększenia zysków i zmniejszania kosztów w firmie!

Testuj bezpłatnieWorktime dla iPhoneWorkTime dla Androida

mierzy czas pracy po stronie kosztu i przychodu

rozlicza, raportuje i fakturuje

dane zmienia w analityki umożliwiając optymalizacje

w efekcie zmniejsza koszty i zwiększa przychody

Dostępne są narzędzia do organizacji pracy: zadania, kalendarz, czat

Opinie i rekomendacje klientów

"Aplikacja WorkTime Expert jest świetnym narzędziem, które umożliwiło nam uporządkowanie bieżących spraw oraz zwiększyło zyski kancelarii bez zwiększania ilości godzin poświęcanych na pracę. Dodatkowo cenimy sobie aplikację za jej prostą obsługę oraz przyjazny i nowoczesny interfejs."

Marcin Miśkowicz
Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

"Agnieszka to bardzo szczera i pozytywna osoba. Jej naturalna lekkość ułatwia zbudowanie relacji. Jako founder w Worktime pokazuje, że nie straszna jej ciężka praca (byle efektywna z WorkTime Expert;)) Mieliśmy okazję wspólnie planować, dyskutować i wdrażać ciekawe pomysly w biznes. Jeżeli Twoja orgazanizacja poszukuje zaufanego partnera, który zajmie się poprawą efektywności Twoich pracowników i zrobi to od serca, polecam kontakt z Agnieszką i całym zespołem WorkTime Expert."

Filip Duszczak
Instream Group

"Dzięki WorkTime Expert możemy precyzyjnie określić wartość naszej pracy, której efekty możemy później pokazać naszym Klientom. W codziennej pracy najbardziej pomocne jest narzędzie do ewidencjonowania konsultacji mailowych i telefonicznych. Żadne z narzędzi, z których korzystaliśmy wcześniej, zanim odkryliśmy WorkTime Expert, nie pozwalało na tak dokładną ewidencję tych prac.

Dodatkowo, dzięki temu, że pracownicy ewidencjonują swoje prace na bieżąco, oszczędzamy czas, który wcześniej spędzaliśmy na manualnym podsumowaniu prac w tradycyjnej ewidencji godzin."

Daniel Czekatowski
CPAA Sp. z o.o.

"WorkTime Expert posiada możliwość rejestracji za jednym kliknięciem pracy zdalnie i również z urządzeń mobilnych. Zdarza się, że pracujemy poza kancelarią, w podróży, przy okazji spotkań, rozpraw czy nawet już będąc w domu. Pracę taką możemy szybko zarejestrować za pomocą nawet telefonu. Dzięki takiemu rozwiązaniu żadna praca nam nie ginie, a Klienci otrzymują pełne i rzetelnie rozliczenia."

Anna Pach-Kustra, radca prawny - partner
Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

"Na rynku jest wiele rozwiązań dla kancelarii prawnych, jednak są one dość drogie i nie każda kancelaria, adwokat czy prawnik potrzebuje wszystkich funkcji oferowanych przez te programy. Inwestowanie w nie, to dla małych kancelarii niepotrzebny wydatek. Ja na co dzień korzystam z aplikacji WorkTime Expert i przyznam – jest to narzędzie, które pomogło mi zautomatyzować pewne czynności tak jak np. rejestrację czasu pracy, którą wcześniej prowadziłam w Excelu. Bardzo przydatne okazały się także dane, które dzięki systematycznej ewidencji czasu pracy zbiera program. Dzięki temu zyskałam świadomość, ile tak naprawdę pracuję, a  ile czasu zajmują mi sprawy administracyjno – biurowe. Bez wątpienia są to informacje, które w mądry sposób można wykorzystać do optymalizacji własnej pracy."

Dominika Kordas-Tarcholik
Grupa Adwokacka

"Moim zdaniem największym atutem WorkTime Expert jest jego elastyczność. Możliwości oraz funkcjonalność pozwalająca na zaprojektowanie ewidencji i rozliczeń pracy w wielu modelach prawie idealnie wpisała się w nasze spektrum działania.

Ponadto praca z aplikacją dała nam, w postaci analiz, wiele informacji i danych statystycznych związanych z organizacją naszej pracy. To niezwykle cenne wskazówki." 

Tomasz Adam
Escalar sp. z o.o.

"WorkTime Expert ułatwia nam przydzielanie zadań oraz monitorowanie postępów, a także ułatwia dostęp do aktualnych danych nt. czasu poświęconego przez poszczególnych członków zespołu na realizację przydzielonych im zadań. Wdrożenie aplikacji ograniczyło ilość czasu jaki partnerzy poświęcali na tego rodzaju zadania. Poza tym jest świetny kontakt z zespołem wdrożeniowym, który bardzo szybko reaguje i dostosowuje produkt do naszych potrzeb."

Hubert Cichoń
Enodo Advisors

"Moi pracownicy zawsze mierzyli swój czas pracy na potrzeby jego rozliczania z Klientami. Nie wykorzystywaliśmy w tym celu żadnego wyspecjalizowanego narzędzia co sprawiało, że przygotowywanie zbiorczych zestawień czasu pracy dla poszczególnych Klientów zabierało bardzo dużo czasu, a jak pokazała perspektywa korzystania z WorkTime Expert, nie było także precyzyjne (zwykle nie doliczaliśmy klientom od 10 do 20% czasu faktycznie spędzonego na pracy dla nich)."

Paweł Gała
Kancelaria Radców Prawnych Gała i Wspólnicy Sp.k.

"[Rejestrowanie czasu pracy w WorkTime Expert] Zwiększyło moją efektywność pracy i uporządkowało listę zadań. Rejestracja zmusza do zwiększenia skupienia na wykonywanym aktualnie zadaniu, a jednocześnie pomaga uniknąć „gubienia” czasu, np. w sytuacji, w której klient dzwoni kilkanaście razy dziennie, za każdym razem z krótkim pytaniem. Zauważyłam, że te krótkie pytania w kilkunastu „szybkich” telefonach, to często łącznie nawet 30 - 45 minut w trakcie dnia. To także znacznie wpływa na przejrzystość relacji z klientem, który często dopiero po przesłaniu tak szczegółowego zestawienia widzi, jak dużo czasu poświęcam na jego obsługę oraz, że obsługa to nie tylko pisma, ale także wspomniane telefony, wiadomości e-mail itp."

Karolina Giersz
Kancelaria Radców Prawnych Gała i Wspólnicy Sp.k.

"Bardzo dużą wartość ma  ocena opłacalności danego klienta. Łączny czas, jaki poświęcamy jako agencja konkretnemu klientowi to wypadkowa pracy co najmniej kilku osób. Jako że współprace różnią się od siebie to nie bylibyśmy w stanie bez takiego narzędzia [WorkTime Expert] zmierzyć realnie ile dany klient nas "kosztuje". Dzięki temu można negocjować z klientem zmianę stawki lub zakresu obowiązków tak, żeby firma mogła się rozwijać."

Mateusz Czyżyński
Social Media Now

"Na obecnym etapie funkcjonowania naszej kancelarii prawnej, która liczy kilkanaście osób nie wyobrażam sobie pracy bez WorkTime Expert. Program ten jest równie niezbędny dla naszego codziennego funkcjonowania co programy zawierające bazy aktualnych aktów prawnych. Myślę, że to mówi samo za siebie.

Joanna Śliwa
Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

"WorkTime Expert to bardzo przydatne narzędzie. W zasadzie najlepsze, jakiego używałem, pod względem organizacji czasu pracy. Teraz już wiem, ile mi go schodzi na poszczególne zadania - nie sądziłem, że pisanie maili czy tłumaczenia zajmują tyle minut! Okazało się, że zadania które szacuje się na 5 minut, często zajmują dużo więcej czasu. Sporą korzyścią może być przedstawienie takiego czasowego zestawienia w raporcie dla klienta lub wycenie własnej pracy. "

Łukasz Pytko
Bonjour

"Co dał mi WorkTime Expert? Pieniądze i czas! Ot właśnie tak, bo przecież czas to pieniądz. Zaczęłam szanować swój czas, który poświęcam klientom. Pokazał mi ile straciłam środków przez to przeciąganie i nieliczenie wynagrodzenia.

 

Poza tym, wiele z nas teraz pracuje używając telefonu. Klienci często dzwonią, żeby zapytać o jedną krótką sprawę. Rozmawiamy, poświęcamy czas, dzielimy się wiedzą; problem w tym że nie idzie za tym wynagrodzenie. Możemy wówczas zanotować takie rozmowy w WorkTime Expert i przy spotkaniu z klientem je podliczyć.

 

Polecam WorkTime Expert jako menadżer, jako coach i mediator. Jest to świetny produkt ułatwiający pracę i życie, a co najważniejsze dla mnie, WorkTime Expert to produkt polski."

 

 

Ewa Suwała
Coach, Mentor, Mediator

"Myślę, że WorkTime Expert to bardzo prosta i funkcjonalna aplikacja, która przede wszystkim konkretnie wpłynęła na sposób, w jaki pracuję i jak podchodzę do swojego czasu/wykonywanych czynności. A jeśli dane rozwiązanie pozytywnie wpływa na mój biznes i przynosi konkretne, mierzalne korzyści, czyli więcej zleceń w tym samym czasie – to nie dodam nic więcej jak krótkie i treściwe w swej formie – Polecam :-)"

Katarzyna Michalska
Freelancer

"Z zaciekawieniem przeczytałem o funkcjonalnościach aplikacji WorkTime i WorkTime Expert Narzędzie to ukierunkowane jest na mierzenie efektywności i czasu pracy i będzie idealnym środowiskiem dla wszystkich managerów chcących zbadać efektywność swoich handlowców, a także efektywność pracy handlowca na konkretnym kliencie lub grupie klientów. Łatwo można to przełożyć na wartość dla samego handlowca i organizacji. Wówczas na zadane pytanie - ile kosztowało mnie pozyskanie i zrealizowanie kontraktu z Tym Klientem - uzyskujemy bardzo szybką i efektywną odpowiedź. Możemy także porównać ścieżki efektywności różnych Klientów. Bardzo dziękuje Agnieszce Borowskiej Zasada za możliwość testowania programu. Polecam to narzędzie każdemu, kto szuka optymalizacji czasu dla swojego biznesu."

Piotr Suwała
Volkswagen Financial Services

Najważniejsze funkcje programu

Rejestruj czas pracy

Rejestruj wykonywane prace i rozmowy telefoniczne w czasie rzeczywistym. Znacznie zwiększysz dokładność pomiaru czasu spędzonego na pracy dla poszczególnych klientów i ich projektów/spraw. Dzięki temu zwiększysz efektywność zmierzonego, a następnie rozliczonego i zafakturowanego czasu pracy w porównaniu z wtórną rejestracją prac nawet o 25%!

Więcej

Rozliczaj czas pracy

Rejestruj czas pracy wszystkich osób zaangażowanych w pracę nad danym projektem - czy to w biurze, czy pracujących zdalnie - określ w ten sposób koszt jego wykonania oraz przeanalizuj szczegółowo wszystkie jego elementy. Rozliczaj pracę po stronie przychodów (wg stawki godzinowej lub ryczałtu) oraz refakturuj koszty a dowiesz się, ile tak naprawdę zarabiasz, i które projekty są rentowne, a które nie.

Więcej

Generuj raporty


Wygeneruj raport - dla siebie, czy dla klienta - na każdym etapie pracy nad sprawą, czynnością, czy projektem.

Sprawdzaj w trakcie trwania realizacji zadania i podejmuj decyzji o dalszej realizacji projektu.

Więcej

Analizuj i optymalizuj

Dzięki  zebranym danym otrzymujesz najcenniejszą w dzisiejszym biznesie rzecz: informację. Informacje, które zadania są w praktyce najbardziej, a które najmniej czasochłonne, ile czasu zajmują Wam kwestie związane z bieżącym funkcjonowaniem firmy, zebrania, telefony maile etc. Czy mieścisz się w budżecie, który był założony? Ile czasu i pieniędzy kosztowała realizacja tych projektów? WorkTime pozwala również weryfikować aktualne obłożenie pracą, a tym samym podejmować racjonalne decyzje na temat podziału zadań i obowiązków.

Więcej

Organizuj i zarządzaj czasem pracy poprzez zadania, kalendarz i czat

Lista zadań i możliwość delegacji zadania, zapisanie terminów w kalendarzu i wewnętrzna bezpieczna komunikacja czatem sprawi, że lepiej zorganizujesz swoją pracę i pracę Twoich współpracowników.

Więcej

Sprawdź pełną wersję aplikacji WorkTime za darmo przez 14 dni!

Testuj bezpłatnie
EmpreSoft Sp. z o.o.ul. Armii Krajowej 19
30-150Kraków
NIP:6762479748
E-mail:info@worktime.pl
Telefon:+48 724 724 247RegulaminPolityka prywatnościŚciągnik katalog WorkTime Mierzenie czasu pracyPoradnik WorkTimeReferencje i opinieProgram dla kancelarii prawnejProgram dla architektaProgram dla radcy podatkowegoProgram dla pracy zdalnejFAQ - Najczęściej zadawane pytania

Copyright © 2016-2022 WorkTime
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime (cookies i inne).

Proszę czekać ...

TAGS:ewidencji do Program rejestracji

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
huidongxiannvqiyejiaxiehui&#46;c

  

intensivechineseprogram.com

  

Global Secure Layer: Global netw

   Solutions

Agence Spécialisée Web et Digi

  ServicesRéférencesL’AgenceActualitésContact Stratégie & Consulting DigitalSpécialistes du numérique, nous proposons une approche globale pour d

Drowsy Water Ranch | Award-Winni

  Skip to contentThe RanchHistoryAmenitiesDirectionsGalleryStaffWhat to PackRanch RecipesActivitiesOverviewHorsesTypical Ranch WeekKids ProgramsMealsRaf

Sylvan Dale Guest Ranch - Colora

   0 Skip to Content

IowaDocs Home

  Home | About | Contact Us Subscription Form List

www.Download-Tipp.de Software Do

   Toggle navigation Home Kategorien Alle Kategorien als Übersicht AnwendungenBildbearbeitungBuero und OfficeDatenbankenDesktopEmail-Soft

Gossens Düsseldorf - Ihr Buchh&

  

Webbyrå WordPress - Hemsidor ti

  HemOmdömenPortfolioWebbdesignWebbdesignSynas på GoogleSnabbare hemsidaVad är Cloudflare?Vad kostar en hemsida?MarknadsföringSEO-analysGoogle AdsDi

ads

Hot Websites