ignalinospoliklinika.lt

Web Name: ignalinospoliklinika.lt

WebSite: http://www.ignalinospoliklinika.lt

ID:263539

Keywords:

ignalinospoliklinika,lt

Description:


Skip to content
info@ignalinospoliklinika.lt Ligoninės g. 13, LT-30112 Ignalina x

PACIENTŲ REGISTRACIJA

Išankstinė pacientų registracija internetu

Išankstinė pacientų registracija. Plačiau...

Gydytojų darbo laikas

Gydytojų darbo laikas.Plačiau...
Žinoti sveika. Plačiau...

Mano vyriausybė

Mano vyriausybė. Plačiau...

Paskutinį kartą atnaujinta: 19 val su IT

  Balandžio 27-ąją šalies medicinos darbuotojai minėjo savo profesinę šventę – Medicinos darbuotojų dieną. Lietuvos medicinos darbuotojų šventė skirta šalies medikams – gydytojams, slaugytojams bei visiems, savo gyvenimą paskyrusiems sveikesnės visuomenės kūrimui.

  Vilniaus rotušėje už nuopelnus Lietuvos sveikatos sistemai, taip pat sėkmingą kovą su COVID-19 pandemija buvo apdovanota beveik 80 šalies gydytojų, slaugytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų. „Labai džiaugiuosi šiuo renginiu – jau vien galimybė čia būtų gyvai yra dar vienas patvirtinimas, kad visos negandos įveikiamos, suvienijus drąsą, valią, pašaukimą ir profesionalumą. Man bus didelė garbė padėkoti iškiliausioms sveikatos sistemos asmenybėms, o šis renginys tebus prasminga šventė ne tik į pačią Vilniaus širdį atvykusiems nominantams, bet ir mūsų atsidavusiai medikų bendruomenei bei visiems Lietuvos gyventojams“, – sakė Nusipelniusių Lietuvos medikų ženklus įteiksiantis sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

  Mes taip pat nuoširdžiai džiaugiamės, kad tarp geriausių 27 apdovanotų Lietuvos gydymo įstaigų slaugytojų neliko nepastebėta mūsų poliklinika, o kolektyvo bendros pastangos įvertintos, apdovanojant mūsų nominuotą atstovą. Garbingas apdovanojimas buvo įteiktas Ignalinos rajono poliklinikos direktoriaus pavaduotojai slaugai, psichikos sveikatos slaugytojai Inga Razdaigora – jai suteiktas Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo vardas ir Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo garbės ženklas.

 
  Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio teigimu, šis renginys – prasmingas akcentas tarp dviejų minėtinų datų: Lietuvos medicinos darbuotojų dienos ir Tarptautinės slaugytojų dienos. O mūsų poliklinikai šis apdovanojimas – tai geriausias mūsų bendro darbo įvertinimas.

Daugiau informacijos: Čia…

Image #2

Plačiau – pranešime.

More in the report.

Детальніше у репортажі.

Подробнее на сайте.

 

 

Plačiau – pranešime.

Ligonių kasos atsako į klausimus apie ortodontines plokšteles ir breketus

  Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) Gyventojų aptarnavimo skyriaus specialistai pastebi, kad padaugėjo gyventojų klausimų apie ortodontines paslaugas vaikams, kompensuojamas iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF). Labiausiai tėvams neaiškios ortodontinių plokštelių ir breketų skyrimo, kompensavimo sąlygos, internete dalijamasi neteisingomis interpretacijomis šiais klausimais.

Plačiau – pranešime.

  VšĮ Ignalinos rajono poliklinikos pacientams Psichikos sveikatos centre pradedamos teikti psichoterapijos paslaugos, paremtos kognityvine–elgesio terapija.

  Psichoterapija – gydymas žodžiu, siekiant padėti žmogui geriau suvokti, reguliuoti ar keisti savo emocijas, mintis, kūno reakcijas, elgesio motyvus, trukdančius gerai jaustis. Keitimuisi yra labai svarbi ir paties žmogaus motyvacija keistis, nes tik pats žmogus yra savo gyvenimo ekspertas. Psichoterapeutas, bendradarbiaudamas su klientu, padeda surasti tinkamesnius, negu žmogus anksčiau taikė, problemų sprendimo būdus bei efektyviau veikti kasdieniniame gyvenime.

  Asmuo per metus gali gauti 30 nemokamų psichoterapijos seansų (su gydytojo psichiatro siuntimu). Seansai gali būti individualūs, grupiniai ir šeimos.

  Psichoterapijos paslaugas VšĮ Ignalinos rajono poliklinikos patalpose teikia Psichikos sveikatos centro medicinos psichologė Miglė Boguševičienė.

 Laukiame Jūsų, jei:

patiriate stresą, nerimą, vargina įkyrios mintys, socialinės baimės;kenčiate nuo depresijos ar kitų psichikos sutrikimų;išgyvenate sunkius gyvenimo etapus (netektis, skyrybas, traumuojančius įvykius);netenkina santykiai, kyla bendravimo sunkumų;sunku pasitikėti savimi;norite išmokti spręsti dažnai pasitaikančius konfliktus, reguliuoti emocijas;patiriate kitų sunkumų, kuriuos norite išmokti spręsti.

Tik kartu galime pakeisti požiūrį į nepalankias aplinkybes, kurios turi įtakos mūsų sveikatai.

Dažniausiai sutinkami mitai apie koronavirusą ir COVID-19 vakcinas bei jų neteisingumą įrodantys faktai.

Plačiau – pranešime čia…

2021 m. liepos 19 d.

COVID-19 liga persirgę gyventojai galės būti skiepijami dviem vakcinos dozėmis

Persirgus COVID-19 liga imunitetui palaikyti pakanka vienos vakcinos dozės, tačiau gyventojui pageidaujant yra sudaryta galimybė pasiskiepyti dviem „Comirnaty“, „Spikevax“ arba „Vaxzevria“ vakcinos dozėmis.

COVID-19 liga persirgę gyventojai gali registruotis vakcinacijai ne anksčiau nei 150 dienų po ligos nustatymo. Jeigu diagnozė buvo patvirtinta PGR tyrimu, gyventojas gali registruotis pirmai „Comirnaty“, „Spikevax“ arba „Vaxzevria“ vakcinos dozei, arba vienai „Janssen“ vakcinos dozei. Norėdamas užsiregistruoti antrai „Comirnaty“, „Spikevax“ arba „Vaxzevria“ vakcinos dozei, gyventojas turės pakartotinai užsiregistruoti internetu www.koronastop.lt arba trumpuoju numeriu 1808.

Atnaujinta tvarka yra patvirtinta sveikatos apsaugos ministro įsakymu, kurį rasite ČIA.

Primename, kad „Comirnaty“, „Spikevax“ ir „Vaxzevria“ vakcinų skiepijimo schemą sudaro dvi dozės, „Janssen“ vakcinos – viena dozė.

SAM Spaudos tarnyba-daugiau

Prailginamas laikas užsiregistruoti gydytojo specialisto konsultacijai

Daugiau naujienų

Gydymosi užsienyje galimybės skiriasi

 Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) savo darbo praktikoje pastebi, kad pacientams gydymo įstaigose suteikiama ne visai teisinga informacija apie galimybes gauti planines sveikatos priežiūros paslaugas kitose Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės šalyse ar Šveicarijoje (toliau – EEE). Neretai pacientai iš medikų sako išgirstantys, kad tarpvalstybinė sveikatos priežiūra tolygi sveikatos priežiūrai, teikiamai turint dokumentą S2, kuris leidžia gauti planines gydymo paslaugas kitoje EEE šalyje. Taip nėra, tad pateikiame informacijos, kuo skiriasi šios dvi gydymosi galimybės.

Plačiau – pranešime čia…

Atnaujinta į gydymo įstaigas vykstančių asmenų testavimo dėl COVID-19 tvarka

Skaityti daugiau…

 VšĮ Ignalinos rajono poliklinikoje pradedamas gyventojų skiepijimas nuo COVID – 19 ligos.

  Skiepijimas bus vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020-12-23 įsakymo Nr. V-3006 „Dėl skiepijimo valstybės biudžeto lėšomis įsigyjama covid-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina prioritetinių gyventojų grupių nustatymo“ nuostatomis. Planuojama, kad kiekvieną antradienį gausime tam tikrą vakcinų nuo koronoviruso infekcijos kiekį. Nežinome, koks vakcinos dozių skaičius kiekvieną kartą bus gautas, todėl, siekiant užtikrinti prioritetinių grupių eiliškumo tvarką, kviečiame skiepijimui registruotis (susisiekti su savo šeimos gydytoju ar slaugytoja) VšĮ Ignalinos rajono poliklinikos pacientus nuo 65 m. ir vyresnius.

Vaikų dantų silantavimas – ankstyvesnis

 Nuo 2021 metų sausio 1 dienos įsigaliojo kai kurie Vaikų krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto tvarkos aprašo pakeitimai. Svarbiausia naujiena yra ta, kad nuo šiol dantų silantavimas PSDF lėšomis vaikams gali būti atliekamas nebe nuo 6 metų, kaip buvo anksčiau, bet nuo pirmojo nuolatinio krūminio danties išdygimo.

Plačiau – pranešime.

                  „Norime pasidžiaugti, kad Ignalinos rajono poliklinika gavo Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto raštą, kuriuo patvirtinta, kad Vilniaus universiteto rezidentūros bazių vertinimo ir atrankos komisijos posėdyje buvo patvirtinta VšĮ Ignalinos rajono poliklinika Vilniaus universiteto rezidentūros baze, kurioje galėtų būti vykdomi Šeimos medicinos rezidentūros studijų programos ciklai:  praktiniai šeimos gydytojo įgūdžiai ir visapusė šeimos gydytojo praktika.

                  Sveikatos apsaugos ministerijai parengus trišalę sutartį tarp Sveikatos apsaugos ministerijos, Vilniaus universiteto ir VšĮ Ignalinos rajono poliklinikos ir ją pasirašius, VšĮ Ignalinos rajono poliklinikoje bus sudarytos teisinės sąlygos šeimos gydytojams rezidentams mokytis ir dirbti pagal Šeimos medicinos rezidentūros studijų programos ciklus“.

 

                                                                                   VšĮ Ignalinos rajono poliklinikos administracija

ATMINTINĖ APIE TEIKIAMĄ PIRMINĘ TEISINĘ PAGALBĄ IGNALINOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOJE

Daugiau informacijos rasite čia:…

ATKREIPKITE DĖMESĮ

VšĮ Ignalinos rajono poliklinika aptarnauja pacientus laikantis
rekomendacijų dėl COVID 19 (koronoviruso) prevencijos.
   Siekdami užtikrinti Jūsų ir mūsų darbuotojų saugumą, prašome
laikytis taisyklių, kurios nurodytos žemiau:
         • Prieš atvykdami į konsultaciją, užsiregistruokite iš anksto
            telefonu (8 386) 52 439;
          • Atvykę į VšĮ Ignalinos rajono polikliniką dėvėkite veido kaukę
             ar kitą apsauginę priemonę;
          • Prieš eidami pas gydytoją, privalote pasimatuoti kūno
             temperatūrą registratūroje;
          • Laikykitės saugaus, ne mažesnio nei 1 metro atstumo;
          • Dezinfekuokite rankas, laikykitės kosėjimo, čiaudėjimo, slogos
             etiketo;
          • Jei jaučiate koronoviruso simptomus (čiaudite, kosėjat,
            sloguojat, karščiuojate) į polikliniką nevykite. Tokiu atveju
            skambinkite į koronoviruso karštąją liniją 1808 arba šeimos
            gydytojui;
   Jei nėra būtinybės į gydytoją galima kreiptis telefonu ir gauti
nuotolinę paslaugą.

DĖKOJAME UŽ PARAMĄ

IGNALINOS RAJONO SAVIVALDYBEI

TV3 “IŠSIPILDYMO AKCIJAI”

LAISVĖS TV

AB “IMEDA”

LIUTAURUI ŽEMAIČIUI

ALGIRDUI PUIŠIUI

VYTAUTUI BUČELIUI

JEI NORITE IR GALITE PAREMTI,

SUSISIEKITE TEL.8 686 60620

EN LT RU UK
APSILANKĖ
Viso: 622839

Greitoji medicinos pagalba

Bendrasis pagalbos numeris – 112
Rekvizitai

Viešoji įstaiga Ignalinos rajono poliklinika
Ligoninės g. 13, LT-30112 Ignalina
Juridinių asmenų registras, kodas 195550162
tel. +370 386 52175, faks. +370 386 52126
el. paštas info@ignalinospoliklinika.lt

Panevėžio TLK informacija. Plačiau...
E. Receptas. Plačiau...
Pasitikrinkite savo draustumą. Plačiau...
Pagalba čia...

© 2020 Ignalinos rajono poliklinika

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.Gerai

TAGS:ignalinospoliklinika lt

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Risultati della ricerca:

  Menu principaleMenu di servizioContenuto della paginaRicercaStrumenti accessibilitàMinistero della SaluteContattiServizi onlineFAQAppMinistro e Minis

kedainiuligonine.lt

  

Republic Wealth Management - Rep

   HomeProducts and ServicesColumns OneMutual FundsCaribbean Equity FundMoney Market FundUS$ Fixed Income SecuritiesRetirement PlanningColumns Tw

Karten Geschenke Textilien gesta

  Zum Inhalt springenKarten online gestalten & bestellenDanksagungskarten, Einladungskarten, Personalisierte Geschenke, Textildruck, Geburtstagseinladun

Patientenkommunikation und Patie

   iie-ShopÜber iieÜber iieDigitale Neupatienten JourneyVeröffentlichungenSupportSupportVerfahrenFortbildungLeitbildLeitbildChangeSicherheitBasis-

Partena Expats, your health insu

  Welcome to Belgium Menu Home About Us Health insurance in Belg

Agence de communication pour ass

  

Home - Subbacultcha Belgium

   Having javascript enabled is recommended for using this site. Skip to content UPCOMI

Autoconsommation photovoltaïque

  

Benny Fadlun and the MazalTovBan

   Toggle navigation Menu BENNY FADLUN E MAZAL TOV BAND About News Video Eventi Foto Sposarsi in Italia Benny Band Artisti Contatti

ads

Hot Websites