Poradenský web

Web Name: Poradenský web

WebSite: http://www.poradenskyweb.cz

ID:263223

Keywords:

Poradensk,web

Description:


Skip to contentinfo@poradenskyweb.cz | +420 607 963 703

Na míru finančně poradenským firmám!

Chcete mít web bez starostí, co dobře vypadá, nabízí zajímavý a aktuální obsah, pomáhá Vám sbírat kontakty a budovat věrnost Vašich klientů?

Vyzkoušet zdarma

VYZKOUŠEJTE SI VÝHODY VLASTNÍHO WEBU!

Vyzkoušejte, jak jednoduché a efektivní je vytvořit vlastní web!

ZALOŽIT VLASTNÍ WEB

CO ZÍSKÁTE VLASTNÍM WEBEM OD NÁS

Není to jen vizitka, která Vás bude skvěle reprezentovat. Vždyť moderní stránky toho dokáží tak moc! Mějte svůj profesionální web během chvilky, aniž byste museli investovat čas a nemalé peníze do jeho navržení a naprogramování specializovanou firmou, včetně následné údržby. Nevyznáte se v online a přemýšleli jste o využití některé z dostupných univerzálních šablon? Naše řešení finančním poradcům na míru pro Vás udělá víc!

AKTUÁLNÍ OBSAH

Není to jen vizitka, která Vás bude skvěle reprezentovat. Vždyť moderní stránky toho dokáží tak moc! Mějte svůj profesionální web během chvilky, aniž byste museli investovat čas a nemalé peníze do jeho navržení a naprogramování specializovanou firmou, včetně následné údržby. 

NEWSLETTERY

Žádný poradce nemá čas být v kontaktu se svými klienty tak často, jak by chtěl. Řešením pro udržení vztahu jsou pravidelně zasílané zajímavé a relevantní newslettery. Můžete je nechat pracovat automaticky nebo mít plně pod kontrolou.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI NEBO MINUTOVÉ ŘEŠENÍ

Svůj web včetně všech textů můžete mít hotový již za minutu. Vyzkoušejte nás! Pokud však budete chtít dát Vašim stránkám vlastní otisk, máte takřka nekonečné možnosti, jak vytvořit jedinečný originál.

REPREZENTATIVNÍ VZHLED

Všechny šablony obsahují moderní grafiku podle nejnovějších trendů webového designu. Můžete si být jisti, že Vaše firma bude působit profesionálně, ať už Vás klienti navštíví z počítače, mobilu nebo tabletu.

TECHNOLOGICKÁ ŠPIČKA

Nejde zdaleka jen o to, jak Váš web vypadá. Rychlost načítání, spolehlivost hostingu, možnosti SEO optimalizace, integrace sociálních sítí, práce s videem a obrázky, to všechno musí být na nejvyšší úrovni.

INTEGROVANÁ ANALYTIKA

Mějte pod kontrolou, kolik klientů Váš web navštěvuje a na co se nejčastěji dívají. Spolu s dalšími statistikami tak budete mít absolutní přehled o tom, jak se Vám v online světě daří.

NEVÍTE SI S NĚČÍM RADY?
MÁME PRO VÁS NÁPOVĚDU.

Přestože máte řadu možností, jak vlastní stránky upravit, je vše zábavné a jednoduché. I když si s počítačem zrovna dvakrát netykáte, propracovaný editor Vás rychle navede. K dispozici je kontextová nápověda.

A pokud by Vám něco nešlo, rádi Vám poradíme.

Napište nám Jdi na nápovědu

VYBERTE SI, JAK BUDE
VÁŠ NOVÝ WEB VYPADAT

Vytvořte web, vyberte si některou z šablon jako základ Vašeho webu. Barvy, fonty, rozložení atd. samozřemě budete moci kdykoli později změnit.

JEDNODUCHÝ EDITOR
PRO SPOUSTU MOŽNOSTÍ

Vlastní originální web, přitom jednoduše? To byla pro naše programátory pořádná výzva. Neomezujeme Vás možností upravit si jen pár textů nebo obrázků. Každý web může být zcela jiný a je jen na Vaší chuti a fantazii, co s editorem dokážete.

EDITOR OBRÁZKŮ

Jednoduchá práce s obrázky i bez znalosti nástrojů na úpravu grafiky. Otočit, oříznout, zvětšit, zmenšit, přidat filtr. To vše máte k dispozici přímo v Editoru.

ZVLÁDNE VIDEO

Vkládejte do svých stránek videa z populárních video serverů jako jsou YouTube, Vimeo, Dailymotion nebo Stream.

SPOLEHLIVÝ HOSTING

Neříkají Vám nic pojmy jako PHP, MySQL, Linux atp.? Nevadí. Nemusíte řešit výběr toho správného hostingu. Víme přesně, co Váš web potřebuje a dáme mu to.

VLASTNÍ DOMÉNA

Cena všech programů automaticky obasahuje vlastní doménu. Adresu Vašeho webu si snadno vyberete vprůběhu objednávky.

NÁHLED WEBU

Nemáte po ruce tablet a mobil, ale chcete vidět, jak Vaše úpravy na webové stránce vypadají? Editor Vám zobrazí stránku v požadovaném formátu. Stačí jedno kliknutí.

PRÉMIOVÉ FUNKCE

Práce s kontakty, aktualizované newslettery, články nebo ebooky. Vše může fungovat automaticky a ušetří Vám spoustu času. Zároveň to máte díky Editoru plně pod kontrolou.

KOLIK MĚ BUDE VLASTNÍ WEB STÁT?

Nenabízíme zajíce v pytli. Založte si web, vyzkoušejte všechny funkce, naplňte web Vaším obsahem. Teprve, když se Vám bude web od nás líbit, vyberete si ze dvou cenových modelů.

BASIC

299,- Kč / měsíc bez DPH

Pokročilý editor Práce s obrázky a videi Vlastní texty Výběr z několika šablon Mobilní varianta webu Integrace sociálních sítí Kontaktní formuláře Technická podpora Nasměrování na vlastní doménu

STANDARD

690,- Kč
499,- Kč / měsíc bez DPH

Pokročilý editor Práce s obrázky a videi Vlastní texty Výběr z několika šablon Mobilní varianta webu Integrace sociálních sítí Kontaktní formuláře Technická podpora Nasměrování na vlastní doménu Knihovna automatických článků Elektronický zpravodaj Premiové šablony Telefonická technická podpora / Skype

VYZKOUŠEJTE SI VÝHODY VLASTNÍHO WEBU!

Vyzkoušejte, jak jednoduché a efektivní je vytvořit vlastní web!

ZALOŽIT VLASTNÍ WEB
© 2022 Poradenský web | Powered by poradenskyweb.cz | Obchodní podmínky

Vše připraveno?

Zvolte adresu webu

Vytvořit novou stránku / aktualitu / portfolio


Vyplňte údaje níže a klikněte na tlačítko!

To je vše co musíte udělat pro vytvoření Vašeho nového webu!


VýhodyUkázkové webyKontaktOnline KalkulačkyVytvořit web

TAGS:Poradensk web

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
JakNaWeb.com - tvorba webových

  Jít na: navigaci stránek | obsahHlavní stránka Aktuální diskuse Odp. Téma 27 Přihlášení na email na seznamu 8 Insert 13 r

Webkomplet

   To

Tvorba webových stránek - TUDY

  

| MioWeb

  MENUSLUŽBYE-book zdarmaBlogSFKONTAKTStanislava Formánková
průvodkyně nacestě vitálního zdravíOdhalte své 3 zranitelnosti podle čínské ast

MEETPOINT | moderní webová pla

   Návštěvou této stránky souhlasíte s používáním souborů cookie. Soubory cookie lze spravovat v prohl

Oficiální web

   MenuVyhledáváníMěstoAktualityMěstský úřadÚřední deskaStruktura úřaduFormulářeCzechPOINTProjekty městaRegistr oznámeníRozpočet m

Lukáš Holý - web developer a

   Lukáš Holý

LATUS pro rodinu &#8211; Oficiá

  K 29. 11. 2021 evidujeme 79 DohodPřepnout navigaciO organizaci O organizaciLidé v organizaciProjektyPartnerství a spoluprácePodporují násFotogal

ProDoktor.cz - Softwarová, Webo

   DomůIT podporaeReceptCeníkKontakty Technická podpora pro lékaře
   
 
     

Volnočasový web Červený Kos

   Volnočasový port

ads

Hot Websites