DDD Soňa Ritterová, Most - Deratizace, dezinsekce, dezinfekce a asanace

Web Name: DDD Soňa Ritterová, Most - Deratizace, dezinsekce, dezinfekce a asanace

WebSite: http://www.dddritterova.cz

ID:333206

Keywords:

Ritterov,Most,DDD,So

Description:


DDD Soňa Ritterová, Most - deratizace, dezinsekce, desinfekce a asanace

Úvodní stranaO společnostiKontaktyDeratizaceDezinsekceDezinfekceAsanace Úvodní stranaO společnostiKontaktySpecialisté v oblasti
deratizace, dezinsekce,
dezinfekce a asanace.DeratizaceDezinsekceDezinfekceAsanace

O společnosti

Bezpečnostní listy

GDPR

GDPR- Politika ochrany osobních údajůACTELLIC® 50 ECBIOTOLLBOFIXBrocum G_2018CIMETROL_2017CIMEX-OUT_2015CYTROL FORTE_2015Delicia-Gastoxin_2015DOBOL Fumigator_2017DOSANIN D_CLPEKOLEX - ekologická lepová past_DPDEKOVET - ekologická lepová past_DPDFENDONA 6 SC_2017FICAM 80 WP_3.1.2017GOLIATH GEL_2017Hubex L_2018Chirox_2015CHLORAMIN T_2015Imidasect Ants_2014IMIDASECT_2015Karakill 10 MC_2014K-Othrine SC 25_2017MAXFORCE PRIME_4.1.2017MAXFORCE QUANTUM_2.1.2017MYTHIC 10 SC_2017PATENRAT PELLET_2015Peststop Combi 8 CS_2017PESTSTOP PERM 25 CS_2013Prohlášení VETOX scanPROTECT ® Sewer Block ®_2018PROTECT®- NÁSTRAHA NA HUBENÍ MRAVENCŮ FARAÓNŮ_2017Protect-extrudovaná kostka s ochranou bitrex 20 50g_2017RATIMOR granule_2017Ratimor měkká návnada_2017RATIMOR PARAFÍNOVÉ BLOKY_2017Roundup® Biaktiv_2017Roundup® Flex_2014Roundup® Klasik Pro_2017SAVO_2017STORM_SECURE 2018

Naše odborná firma nabízí své služby v oblasti deratizace, dezinsekce, dezinfekce a asanace travních porostů.

Tyto služby jsou naší hlavní činností již více než 20 let, od roku 1992 se majitelkou firmy stala paní Soňa Ritterová. Zaměřujeme se na prevenci a likvidaci škůdců v obytných domech, hotelech, nemocnicích, restauracích, školách, ubytovnách, továrnách apod. Jsme členové Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce a deratizace České republiky a Evropského sdružení CEPA (Confederation of European Pest Control Associations). Od roku 2014, z důvodu vážné nemoci majitelky, postupně přechází vedení firmy na dceru Lenku Kučerovou.

Všichni naši zaměstnanci jsou odborně školeni a splňují nařízení zákona č. 258/2000 Sb.

Nabízíme

Efektivitu prováděných služeb (používáme nejmodernější zahraniční a tuzemské přípravky, technologické postupy schválené Hlavním hygienikem České republiky, dle metodik vypracovaných našimi předními odborníky.

Pružnost a všestrannost práce - obhospodařujeme několik větších objektů současně, používáme moderní aplikační techniku. Vycházíme a jsme v souladu s požadavky systému HACCP (93/43/EEC).

Profesionalita - vhodný postup projednáváme se zákazníkem. Přípravky volíme a obměňujeme tak, abychom zabránili možné rezistenci (odolnosti určité skupiny populace škůdců přežívat dávky používaných přípravků, který za běžných podmínek způsobí úhyn většiny jedinců normální populace) a současně měly dlouhou dobu působení. Naši zaměstnanci, s dlouholetou praxí, systematicky prohlubují své odborné vzdělání.

Zastáváme názor racionálního environmentalismu.

Naši klienti

Chemopetrol Litvínov, a.s.
Česká Rafinérská, a.s.
SBD Krušnohor Most
BUT Litvínov
MUS a.s.
MUS-Uniservis
Statutární město Most
United Energy, a.s.
Sandvik Chomutov
Precision Tubes
QUICK Obrnice
EUROEX
Autodrom Most
a mnoho dalších...

Nahoru

Deratizace

Deratizace je souborem prací a opatření směřujících k hubení nebo omezování výskytu obecně škodlivých a epidemiologicky významných hlodavců (potkani, krysy, myši), včetně zamezení jejich pronikání do objektu. Provádíme hubení škodlivých hlodavců od preventivních lokálních pokládek až po plošné a akutní deratizace.

Postup při deratizaci

Deratizaci provádíme pokládkou nástrah. Tyto nástrahy se pokládají samotné nebo se míchají s kousky potravin, aby se tím zvýšila atraktivnost požerových nástrah pro hlodavce. Nástrahy se pokládají do nástrahových staniček. Tím se znepřístupní nástraha pro domácí zvířata, příp. děti. Staničky mají různé vstupní otvory podle předpokládaného druhu hlodavce.

Při provádění deratizace je třeba také prohlédnout prostory, kde dochází k výskytu hlodavců a zjistit, kudy vedou jejich přístupové cesty. Bez jejich uzavření může docházet k opětovnému vnikání hlodavců do objektu.

Nejčastější příklady deratizačního zásahu

1) monitoring výskytu hlodavců
2) deratizace sklepních prostor rodinných a "činžovních" domů
3) deratizace technických prostor, podzemních garáží apod.
4) deratizace ve volném prostoru

Přípravky

RATIMOR PELLETS, RATIMOR FRESH BAIT, RATIMOR WAX BLOCKS, BRODITOP, PROTECT, DETEX, HUBEX

Nahoru

Dezinsekce

Dezinsekce je souborem prací a opatření směřující k zničení škodlivého hmyzu. Jedná se především o tento hmyz: roztoči (Acarina), brouci (Coleoptera), motýli (Lepidoptera), mravenci, švábi, rusi, štěnice atd.

Nejrozšířenější metody provádění jsou chemické, zabíjející hmyz dotykově, nebo požerově.

Postup při dezinsekci

Při provádění dezinsekčních zásahů je třeba, aby zadavatel provedl, nebo zajistil taková technická opatření, kdy bude dosaženo co největšího efektu vlastního zásahu (zpřístupnění všech bytových jednotek, nebo částí objektu, provedení nezbytného odstranění technických a hygienických nedostatků).

Dále pak dodržovat pokyny o vhodném způsobu úklidu po aplikaci přípravků.

Vše, co přijde do styku s potravinami, jakož i potraviny samotné je nutno před zákrokem uschovat. Přípravky jsou voleny tak, že nezapáchají, účinnost bývá dotyková, neodpařují se, tudíž odpadá po aplikaci nebezpečí vdechnutí výparů.

Používané prostředky

PESTSTOP COMBI 8 CS, PESTSTOP PERM 25 CS, AQUA K-OTHRINE, BIOTOLL 25EC, MAXFORCE GEL PRIME, MAXFORCE GEL QUANTUM, ATAK

Tyto přípravky jsou bez zápachu a nenechávají skvrny.
Používají se v bytech, kancelářích, zdravotnictví, živočišné výrobě, hospodářských objektech proti veškerému lezoucímu a létajícímu hmyzu (mravenci, švábi, blechy, rybenky, mouchy, komáři atd.).

Nejčastěji se setkáváme s následujícími druhy škodlivého, obtížného hmyzu či roztočů:

rus domácí, šváb obecný, štěnice, klíšťáci, mravenci faraoni, potemníci, lesáci, červotoči, zrnokazi, moli, zavíječi, mouchy, komáři, ovádi a další.

Nejčastější příklady dezinsekčního zásahu

dezinsekce obytných domů proti štěnicím,švábovitému hmyzu a mravencůmdezinsekce v potravinářských provozechdezinsekce půdních prostor při vyklízení holubího trusu hubení much, komárů, rybenek
Nahoru

Dezinfekce

Dezinfekce je souborem prací a opatření směřující k zneškodnění (usmrcení, inaktivaci a odstranění) původců infekce (mikroorganismů, plísní) v prostředí tak, aby nemohly způsobit šíření nákazy lidí a zvířat.

Používané prostředky

VIRUCIDAL

Dezinfekce ohnisková

skládá se ze dvou částí:

průběžné závěrečné

Dezinfekce ochranná

Má za cíl zabránit vzniku nákazy, zlepšit hygienické a pracovní prostředí a hlavně vzniku tzv. "stájové únavy".

Nahoru

Asanace

Asanace je souborem prací a opatření směřující k likvidace škodlivých a nežádoucích porostů.

Postup při asanaci

Po prověření místa a zjištění druhu plevelů, provádíme vlastní postřiky. K přípravě vlastní kapaliny používáme prostředky, které jsou určeny k likvidaci různých plevelů v polních a lesních kulturách a jsou v současné době považovány za ekologicky nejčistší a nejšetrnější z hlediska ochrany životního prostředí.

Rostliny je přijímají výhradně zelenými listy a asimilačním prouděním je přípravkem zasažena celá rostlina, která během 10ti dnů hyne. Postřiky se provádějí tak, aby bylo zaručeno podchycení vegetačních období různých plevelů.

Používané prostředky

ROUNDUP, TOUCHDOUN, BOFIX

Nahoru

Kontakty

Soňa Ritterová
J. Š. Baara 1814
434 01 Most
Česká republika

Zobrazit na mapě

Telefon 1: +420 602 467 077
Telefon 2: +420 773 210 210

E-mail: info@dddritterova.cz

DDD Soňa Ritterová - deratizace, asanace, dezinsekce, dezinfekce
vytvořila společnosti NEXU s.r.o.

TAGS:Ritterov Most DDD So

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Coming Soon - NeuroArt

  Skip to contentComing soon...NeuroArt NewsletterIf you wish to receive news & updates about NeuroArt please subscribe to our newsletter!You will recei

Ferreteria Reca 953 50 69 73 Pr

   InicioProductosServiciosOfertasContacto

Mould Accessories Manufacturers

  Skip to contentMain MenuHomeProductMenu ToggleMold Date InsertsMenu ToggleDate Inserts A02(Threeup)Date Inserts A03(Misumi)Date Inserts A05(DT..)Date Insert

Intech – Metal 3D Printers, AM

  

AssayCloud software for laborato

  

Crivello Carlson S.C. | Attorney

   Skip to main content

Ender - Software de gestión par

   Ir al contenido +34 91 730 16 66 info@ender.es Manual Atenea Soporte Desarrollo en WordPressBlogContacto MenúDesarrollo en Wor

SelfEvents.ro - marturii nunta,

  

einicia: conectando proyectos e

  

DMCSEE, Drought Management Centr

  HomeDrought monitorEventsLinksMembers sectionDriDanubeTCP project NewsContactsSQBGHRMKHUROSITRSREN Drought Management Centre for Southeastern Europe

ads

Hot Websites