Laserplastic.cz

Web Name: Laserplastic.cz

WebSite: http://www.laserplastic.cz

ID:332505

Keywords:

Laserplastic,cz

Description:


Přeskočit na obsah

Laserplastic.cz

InstagramFacebookYoutube 724 860 082

 laserplastic@laserplastic.cz

Platnéřská 11, Praha 1

Plastická chirurgieZákroky v oblasti hlavyPlastika očních víčekPlastika nosu, RhinoplastikaFacelift – plastika obličeje a krkuPlastika uší – OtoplastikaBullhorn lip lift – zvětšení horního rtuPlastika rtů, rozšíření úzkého rtuOdstranění váčků a kruhů pod očimaRuce a nohyKřečové žíly (Varixy) – odstraněníLiposukce stehen a pažíPlastická operace valů paží, stehen a zadPrsaPlastika prsou, zvětšení prsouZmenšení, modelace prsouZmenšení prsou u mužů – GynekomastieZmenšení prsních dvorcůBřichoPlastika břichaTransfer tukuTransfer tukuZádaPlastická operace valů paží, stehen a zadIntimní zákrokyPlastika stydkých pyskůPlastika genitálů mužůLéčba inkontinenceEmsella – léčba inkontinenceDermatologieLaserová dermatologieOmlazení – EnerjetOmlazení – Skin Resurfacing – invazivníOmlazení – Photo Rejuvenace – neinvazivníOdstranění kožních výrůstků, znamének a pigmentacíOdstranění tetováníHemangiom, oheň, žilky odstranění laseremBiostimulační laserBiostimulační laser MEDELISOLOdstranění jizevBiostimulační laser 5000 – laserová sprchaPlazma Portrait a frakční laser CO2Křečové žíly (Varixy) – odstraněníOmnilux – omlazení pokožkyMikrojehličková radiofrekvence – ScarLetLaserová léčba aknéEstetická dermatologieEmsculpt NEO -30% tuku +25 svalůEmtone Unison – léčba celulitidyVyhlazení vrásek, aplikace botulotoxinuNadměrné poceníInjekční kožní implantátyInno FacialChemický peelingMezovlákna aplikace vstřebatelných nitíMezoterapie – hydratacePlazmaterapieDermaPenVyšetření znamének – DermogeniusPiercing rollerová mezoterapieRadiofrekvence – omlazení pleti, obličejeNechirurgický 3D ArtliftingLymfodrenážPřístrojová lymfodrenážUltrazvukUltraformer IIIUlthera – Lifting obličeje bez skalpeluChrápáníSpánkový monitoring . chrápáníOperační léčba chrápáníLéčba inkontinenceEmsella – léčba inkontinenceLiposukceLiposukceLaserová liposukceTumescentní vibrační liposukceTransfer tukuLiposukce bez skalpeluBTL Emtone UnisonLiposukce zmražením – KryolipolýzaInjekční lipolýzaAkustická rázová vlna – léčba celulitidy, vyhlazení obličejePřístrojová lymfodrenážLaserová epilaceORLOperační léčba chrápáníSpánkový monitoring . chrápáníCeníkNaši lékařiVideoKontaktMédiaKariéra
OBJEDNAT KONZULTACI

Oblíbené zákroky

Emsculpt NEO

Lepší postava už za jeden měsíc bez cvičení a diet. Emsculpt NEO je jediný přístroj na světě, který zároveň buduje svaly a spaluje tuk.

Emsella

BTL EMSELLA je skvělou volbou pro ženy jakéhokoli věku, které hledají řešení problému s únikem moči a chtějí zlepšit kvalitu svého života.

Omlazení pleti

Omlazení pleti a obličeje, vyhlazení vrásek a vypnutí pokožky od renomovaných odborníků na klinice LaserPlastic.

Liposukce břicha

Bezbolestné a efektivní liposukce – odstranění přebytečného tuku z oblastí břicha. Profesionálně na klinice LaserPlastic.

Vrásky

Vyhlazení vrásek – na čele, kolem očí a úst. Postará se o Vás zkušený tým doktorů plastické chirurgie a estetické dermatologie.

Plastika víček

Projevy stárnutí pleti jsou velmi brzy viditelné zejména u očních víček. Tato část obličeje je funkčně velmi namáhaná, proto se zde vrásky objevují nejdříve.

Liposukce stehen a paží

Bezbolestné a efektivní liposukce – odstranění přebytečného tuku z oblastí vnitřních stehen nebo paží. Profesionálně na klinice LaserPlastic.

Celulitida

Preventivní léčba a odstranění celulitidy od renomovaných odborníků na klinice LaserPlastic. Objednejte se na konzultaci ještě dnes.

Plastika obličeje

Facelift je plastická operace obličeje, která nyní patří mezi nejvyhledávanější zákroky pro muže i ženy. Lifting obličeje se zaměřuje především na pokles jemných povolených svalů v obličeji a povolené kůže. Svěřte se do profesionální péče odborníků plastické chirurgie.

Zakladatelka kliniky LaserPlastic

MUDr. Marta Moidlová

Vystudovala jsem Fakultu všeobecného lékařství University Karlovy v Praze. Poté pracovala deset let na Dermatologické klinice pro doškolování lékařů a farmaceutů v nemocnici Na Bulovce v Praze. Pak jsem se plně začala věnovat estetické medicíně.

Od roku 1999 vedu Kliniku LaserPlastic v Praze 1. Absolvovala jsem řadu stáží a kongresů například v Rakousku, ve Francii, v USA, Brazílii, Itálii, Monaku atd. Jsem jedním z prvních školitelů pro aplikaci botulotoxinu, implantátů a laserů.

MUDr. Marta Moidlová

Primářka kliniky LaserPlastic

Chci darovat voucher

Naše klinika

Naši prestižní soukromou kliniku LaserPlastic zaměřující se na plastickou chirurgii, estetickou a laserovou dermatologii najdete cestou ze Staroměstského náměstí podél Klementina na Karlův most.

Otevírací doba

Pondělí – Pátek 8:00 – 19:00

Na Vaši návštěvu v romantickém prostředí historického centra staré Prahy se těší primářka MUDr. Marta Moidlová a celý tým kliniky LaserPlastic.

Kontakt

Email: laserplastic@laserplastic.cz
Tel: 724 860 082, 224 210 224

Již více než 22 let se stará o Vaši krásu tým kliniky LaserPlastic na adrese Platnéřská 11, Praha 1 – Staré Město

Akreditace a certifikace

PředchozíDalší

Reference

Drahá paní primářko, ráda bych Vám poděkovala za vše, co pro mě celá ta dlouhá léta děláte. Nesmírně si Vás vážím a jsem vděčná za to, že jsem Vás mohla poznat. Děkuji za Vaši navýsost profesionální péči, které se mi od Vás již řadu let dostává, ve které se snoubí nejen nejvyšší možná odbornost, ale i srdečný, empatický a laskavý přístup, se kterým ke mně i všem svým klientkám přistupujete. Nedělajíc mezi nimi rozdíl tak, že si každá z nás připadá „ jako bohyně“, které je věnovaná veškerá Vaše pozornost, starost a čas. Jak ojedinělé, výjimečné a občerstvující nejen ve Vaší profesi, ale napříč celým spektrem společnosti vůbec. Kdykoliv k Vám jdu, je to velký svátek. Každou návštěvu si moc užívám, je to jako by člověk vstupoval do samotného Ráje, ze kterého sálá hřejivé teplo a upřímná starostlivost. To vše pak ještě korunováno zkrášlením jako takovým způsobuje, že od Vás člověk odchází jak znovuzrozený.


Ráda bych touto cestou poděkovala za péči u vás na klinice, kde jsem byla včera na laserové liposukci. Pan doktor a hlavně sestřičky, slečna na recepci, anestezioložka…. byli moc milí a nápomocní (i když jsem prosila ze zdravotních důvodu o změnu termínu poté, co jsem již na původní termín měla zaplacenou zálohu a bylo mi vyhověno, čehož si vážím obzvlášť). Měla jsem ze zákroku obrovský strach, ale díky skvělému týmu se to vše mnohem lépe snášelo a i s úsměvem. LaserPlastic mi byla doporučena kamarádkou a já už teď aktivně doporučuji kde můžu dál.


Milá paní primářko! Moc děkuji za poslední “píchnutí”. Efekt je dokonalý! Vzpomínám na Vás při každém pohledu do zrcadla!!! Jste kouzelnice.


Vážená a milá paní primářko, služeb Vaší kliniky využívám již několik let. V poslední době jsem u Vás absolvovala dva zásadnější zákroky a opětovně jsem si potvrdila, jak skvělé služby svým klientům/pacientům poskytujete. Velmi ráda bych proto vzdala hold Vaší práci i práci Vašich kolegů, neboť přístup, který u Vás při každé návštěvě zažívám, pokládám za vzor, jak by se měli lidé působící ve zdravotnictví ideálně chovat. Již vstup do prostor Vaší kliniky je vždy zpříjemněn milým uvítáním Vašich kolegyň na recepci. Úsměv, trpělivost a ochota zodpovědět jakýkoli dotaz jsou pro ně dle mé zkušenosti samozřejmostí. Tento přístup hned na úvod pomůže s uvolněním od obav, které se chtě nechtě před každým zákrokem objevují. Stejně tak oba lékaři, kteří výše zmiňované výkony v mém případě realizovali, pan profesor Sukop a pan doktor Tománek, mají můj obdiv a velkou vděčnost. Nejen, že oba zákroky provedli esteticky dokonale a k mé velké spokojenosti, ale navíc jejich hluboká lidskost, soucit, laskavost a podporující přístup mi umožnili cítit se v celém procesu důstojně a partnersky. Tento jejich přístup je skvěle doplněn i laskavostí a optimismem asistujících sestřiček obou lékařů, Maruškou a Kateřinkou. Stejné kvality vnímám i u Vás osobně a Vaší sestřičky Zuzanky. Děkuji Vám proto za to, že jste dokázala vytvořit a dlouhodobě udržet takové podmínky, které podporují dobrou pracovní atmosféru, v které pak mohou působit tak skvělí lidé. Je mnoho zaměstnanců ve zdravotnictví (státním i soukromém), ale jen někteří dokáží žít vytrvale svůj ideál z mládí, kvůli kterému se, jak věřím, pro práci ve zdravotnictví rozhodli. Ideál smysluplné pomoci lidem nejen prostřednictvím své odbornosti, ale také své lidskosti a laskavosti.


Milá a úžasná paní doktorko, mám potřebu ještě jednou poděkovat za Vaší dnešní pomoc k získaní světlejšího pohledu na svět!


Zdravím Vás paní doktorko Dřevínková, ještě jednou jsem Vám chtěla moc poděkovat za péči a milý profesionální přístup. Díky za lidský přístup, ochotu a profesionalitu. Velmi si cením Vaší práce, která je velice náročná. Snaha sesterského týmu o mou spokojenost byla skvělá.


Vřele doporučuji pana doktora Tománka. Je to profesionál a příjemný člověk. Celý zákrok byl bez problémů a i když ještě není vše zahojené, tak už vidím veliké výsledky. Naprosto vyslyšel má přání. S klinikou jsem také spokojena, sestřičky pozorné a usměvavé.


Byla jsem na slim lipo břicha a boků u Mudr. Martina Tománka v laserplastic. Jsem nadšená. Modřiny pouze z kompresního prádla na bocích, na břiše vůbec nic. K panu doktorovi mám velkou důvěru.


Buongiorno ho fatto due liposuzioni alcuni anni fa con Dott Tomanek. Mi sono trovata molto bene, adesso vorrei rifare l’intervento. Gradirei ricevere preventivo e disponibilità di data. Sono di Milano, Italia.


Jsem velmi spokojená s výsledkem zákroku „úprava horních a dolních víček“ a přístupem zdravotních sestřiček a paní MUDr. Dřevínkové.


Jsem velmi spokojená za operaci prsou a chtěla bych poděkovat nejen paní MUDr.Evi Dřevínkove, ale i celému týmu, všichni byli skvělí a usměvaví. Děkuji.


I had upper eyelid surgery and am VERY satisfied with the results – Dr. Eva Drevinkova is an artist! The pre-operative consultation and post-operative care were excellent. Highly recommended, great service, great value!


Služby vaší kliniky jsem využila na doporučení od známého. Podstoupila jsem úpravu horních a dolních víček a jsem velmi spokojená s výsledkem zákroku a přístupem zdravotních sestřiček a paní MUDr. Dřevínkové.


Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr Dřevínkové za perfektní výkon.V měsíci září jsem prodělala abdominoplastiku – plastika břicha- a výsledek je až neskutečný. Jsem neskonale štastná a stále tomu nemohu uvěřit jak“ skvěle“ má postava vypadá. Nikdy jsem nebyla štíhlá, ale po třech porodech velkých dětí se to na mé postavě podepsalo. Jak se říká po 30ti letech manželství 30 kg nahoru.Nyní ve věku 55 let jsem se rozhodla s tím něco udělat a výsledek je naprosto úžasný. Paní doktorka a celý tým odvedli neskutečně krásnou práci a jsem jim za to velmi, velmi vděčná.Káždé ženě bych přála zažít tak neskutečnou proměnu s pocitem že nikdy není pozdě se sebou něco udělat a cítit se tak neskutečně dobře.Ještě jedenou vřelé díky!!!!!!!!!


Vážená paní doktorko Moidlová, velice Vás zdravím a chtěla bych Vám touto cestou vyjádřit díky za lidský přístup, který mi byl na Vaší klinice poskytnut. Celkem jsem u Vás absolvovala 3 laserové liposukce, které byly absolutně bez problémů. Moje velké díky patří panu doktoru Tománkovi, který mě svým přístupem již na první konzultaci přesvědčil, že jsem na správném místě a nezklamal mě. Také bych ráda poděkovala všem anesteziologům a hlavně všem sestřičkám, které se o mě následně staraly. Nebyl to jen jejich profesionální přistup, ale pro mě velice důležitý smysl pro humor, se kterým, jak všichni víme, jde vše – a nejen rekonvalescence, lépe. Je skvělé vědět, že nemusíte být „celebrita“, abyste mohli zažít takový přístup. Opravdu moc děkuji a přeji Vám do budoucna hodně dalších spokojených klientek a klientů.


Chtěla bych moc poděkovat MUDr. Martinu Tománku za odvedení skvělé práce. Všem doporučuji. Pan MUDr. Tománek měl velmi profesionální a příjemné chování. Se zákrokem i přístupem pana doktora jsem moc spokojená… Pan doktor Tománek-profesionál, který odvádí svoji práci velice dobře (všechno proběhlo bez komplikací, na to, že jsem měla odstraněno velké množství tuku – podpaží, boky, břicho) už je měsíc po operaci, a já se cítím skvěle a mladší. Byla jsem velmi spokojená i s chováním celého personálu kliniky, všichni na této klinice jsou velmi příjemní a ochotní lidé… kliniku Laserplastic mohu všem jedině doporučit (obzvlášť chci poděkovat sestričce Daniele za milý přistup).


Vážení přátelé. S paní doktorkou Moidlovou jsem se seznámil při odstraňování tetování, kdy pracovala ještě pro jinou společnost. Ve společnosti LaserPlastic jsem absolvoval operaci očních víček u pana doktora Sukopa k absolutní spokojenosti . Profesionální přístup jak pana doktora tak všeho obsluhujícího personálu. Proto jsem doporučil tuto kliniku i své přítelkyni Daniele, která již podstoupila několik zákroků s úplně stejným výsledkem. Mohu říci, že byla úplně nadšená z přístupu sester a zvláště pak z jednání pana doktora Tománka. To, že vypadá ještě lépe, než jsem si dokázal představit mě přesvědčilo o napsání této recenze a zároveň bych chtěl všechny ujistit, že já i moje přítelkyně budeme vždy Vaší kliniku doporučovat svým známým, neboť máme záruku, že odejdou tak spokojeni jako jsme my. Ještě chci všem moc poděkovat za Váš příkladný přístup.


U pana doktora Tománka jsem byla na liposukci vnitřních stehen loni na jaře a můžu ho jen doporučit. Byl velmi příjemný, vstřícný, ač jsem při vyšetření měla 100+1 dotaz

TAGS:Laserplastic cz

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Magazín o zdravém životním s

  SpolupráceRedakceZásady ochrany osobních údajů MenuČeskoZdravě.czDomůZdravíVitamínyMinerályRady a tipyPrevenceJídloKrásaBabské radyNemo

bfbeer.cz &#8211; Společnost od

  Přejít k obsahubfbeer.czMenuZavřítPIVOVARYKONTAKTNAKUPOVATNa stránkách se usilovně pracuje&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#82

ABRATECH CZ - 3M respirátory, p

  Přeskočit na obsah Při nákupu nad 2000 Kč získáte DOPRAVU ZDARMA! +420 371 103 868ÚvodE-shopNaše produktyBrusivaLepidlaLepící páskyOchrann

Bochenek i Wspólnicy - Pomoc Fr

  

Dome hotel pieczvaigžņu viesn

  Mūsu stāstsGalerijaIstabasRestorānsSPAĪpašie piedāvājumiKonferences un pasākumiKāzasChange languageEnglishLatviešuРусскийRezervētGar

Meble Wanat: meble do salonu, ze

  Menu &times;OfertaO firmie WanatAktualnościOpinieSalonyDo pobraniaFAQKontaktSklep internetowy facebookMeble do salonu i zestawy wypoczynkowe: nowocze

SKLEPRENTIERA.PL SP脫艁KA Z OGRA

  Strona korzysta z plik贸w cookies w celu realizacji us艂ug i zgodnie z Polityk膮 Plik贸w Cookies. Mo偶esz okre艣li膰 warunki przechowywania lub dost臋

Nowoczesne duże donice zewnętr

   Filtruj...FirmaProduktyMateriałAkcesoriaDla ArchitektaKontaktSklep SITO | TABLO | GRANDERodzina Donic XXL Gianto Sito | URBANODesignerska

Donice Tim &#8211; Donice na wym

  Przejdź do treściMenuPoznaj nasOczka wodneDonice ozdobneRealizacjeCennikBlogKontaktDonice na wymiar | do ogrodu | na prezent
tworzone z pasją_Uczy

Klorane czech

  

ads

Hot Websites