Překlady – překladatelský servis

Specializujeme se na odborné, vysoce kvalifikované překlady z němčiny a angličtiny. Zajišťujeme i překlady běžných textů z češtiny do němčiny a turečtiny. Překladatelský servis poskytujeme zejména v následujících oblastech:

Technické překlady

Překlady technických textů od jednoduchých až po vysoce odborné jsou základem našich služeb. Zajišťujeme technické překlady z oblasti strojírenství, elektrotechniky a polygrafie, stejně jako odborné překlady se zvláštním know-how. Jako standardní technický překlad, a tedy bez příplatku za odbornost, překládáme například návody na obsluhu strojů a zařízení, servisní příručky, katalogy náhradních dílů nebo manuály bezpečnosti práce.

Obchodní a ekonomické překlady

Máme rozsáhlé zkušenosti i s překlady obchodních a ekonomických textů. Překládáme zejména texty smluv, výroční zprávy, rozsáhlejší obchodní korespondenci, účetní a ekonomické výkazy.

Právní překlady
Překládáme veškeré právní texty z němčiny a v případech, kdy není nutné soudní ověření i do němčiny. Právní překlady do ostatních jazyků zajišťujeme pomocí externího překladatele a po předchozí dohodě.

Překlady webových stránek

Spolupracujeme s řadou společností zabývajících se tvorbou webových stránek a internetovým marketingem. Pro jejich klienty zajišťujeme překlady a lokalizace firemních prezentací do angličtiny a němčiny.

Zajímáte se o překlady, ale ještě studujete? Láká Vás kariéra překladatele do češtiny? Můžete začít třeba zde: Český-jazyk.cz