Hlavní stránka - Tvorba www stránek, internetový obchod, SEO, webdesign

Web Name: Hlavní stránka - Tvorba www stránek, internetový obchod, SEO, webdesign

WebSite: http://www.xostudio.cz

ID:319873

Keywords:

Tvorba,www,nka,Hlavn

Description:


Hlavní stránka Reference Proč my? Co děláme? Technologie Kontakt info//xostudio/cz +420 608 764 660 Archív referencí

Proč my?

Individuální přístup Rychlá realizace Nízka cena za profesionální služby Líbivý a moderní grafický návrh SEO optimalizace zdarma Přizpůsobujeme se potřebám zákazníka Dlouholeté zkušenosti z praxe Naší prioritou je spokojený zákazník Nejmodernější technologie Naše práce je našim koníčkem!

Co děláme?

"Již od roku 2006 se snažíme našim klientům poskytnout kvalitní služby, o čemž se přesvědčil už nejeden náš zákazník"

To nejdůležitější je, že se vždy snažíme co nejvíce vyhovět právě Vašim potřebám a požadavkům. Velký důraz klademe na přístupnost, ale i použitelnost webu pro návštěvníky. Při tvorbě stránek dodržujeme standardy a využíváme nejnovější postupy a technologie. Každý náš web má při svém dokončení bohaté prvky SEO optimalizace, které se ukazují později na pozicích ve vyhledávačích.

Při využívaní našeho know how, které jsme za ty roky získali, se můžeme pochlubit vysokou spolehlivostí našich služeb a řádně dodržovanými termíny, které si s našimi zákazníky dohodneme. Zády se nestavíme ani k zákazníkům, kteří jsou u nás několik let bez toho, aby od nás potřebovali jakoukoliv další službu či úpravu. Pro nás jsou totiž důležité všechny, i drobné úkoly, které by Vám mohli z Vašeho pohledu pomoci.

Při práci využívame námi vytvořený redakční systém (tzv. CMS), který je koncipován s ohledem na znovupoužitelnost, modulárnost a maximálni jednoduchost při nasazovaní webu do reálného prostředí internetu. Celý systém je navržen tak, aby nám nejenom maximálně ulehčil práci, ale hlavně tak, aby Vám co nejvíce snížil náklady na vytvoření informačního systému, internetového obchodu nebo webových stránek.

Pro představu, s čím už máme zkušenosti

Internetové obchody

Máme za sebou už nejeden internetový obchod. Mezi nejlepší a největší patří e-shop pro firmy Arcabox s.r.o. a Chrome Galaxy s.r.o.

Webové stránky

Tvoříme webové stránky různého zaměření, stačí si jenom vybrat a kontaktovat nás.

Firemní prezentace

Máte firmu a nemáte internetové stránky? To jako by jste v dnešní době neexistovali. Kontaktujte nás a poptejte se, co nabízíme.

Facebook aplikace

Chcete si rozšířit stránky o Facebook aplikaci? Můžete udělat např. soutěž, nebo výběr zajímavých informací z Vašich stránek.

Propojení s ostatními informačními systémy

Navrhneme Vám stránky, které můžeme propojit z různými informačnými systémy např. Pohoda, Twitter, Facebook, SMS, Banky a pod.

Informační systémy pro malé firmy

Potřebujete web na kontrolu zaměstnanců, na tvorbu smluv, nebo na vytváření cenových nabídek? Tak nás neváhejte kontaktovat.

Slevové systémy

Udělali jsme už pár slevových systémů i napojení na většinu slevových agregátů. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

Rezervační systémy

Jestli potřebujete rezervační systém pro jakoukoli svou aktivitu(např. rezervace tenisových kurtů), tak jste tady správně.

Subdodávky pro větší firmy

Dělali jsme subdodávky pro větší firmy, např. pro Raynet s.r.o., kde s našimi službami byli velice spokojeni. Potřebujete pomoci? Neváhejte nás kontaktovat.

a pro další nás naváhejte kontaktovat!

Klidně použijte náš kontaktní formulář a zeptejte se na to, co Vás zajíma ohledně Vašich nových, nebo stávajících stránek.

Technologie

PHP5.3+

MySQL5.1+
MariaDB5.5+
Yii framework

HTML5

CSS3

jQuery
jQueryUI
Bootstrap

Apache

AJAX

JSON

Kontakt

Ing. Štefan Bartoš

Výškovická 2557/88

700 30, Ostrava-Zábřeh

+420 608 764 660

IČ: 87533936
Bankovní spojení: 2200327090 / 2010

Nejsem plátce DPH.

Nebo nás kontaktujte tady

Created by XO Studio 2013 - 2022

Co na to naši klienti?

Ďakujem firme XO Studio za spoluprácu na internetovom obchode pre novú Slovenskú streetwear značku Madman. Všetky funkcie internetového obchodu a pridané hodnoty sú v súlade s požiadavkami, ktoré boli rozdielne s klasickým e-shopom.

Ing.Jozef Chlebek, E-Shop Madman

S XO Studio spolupracujeme už více než 4 roky a rádi přiznáváme, že to není náhoda. Máme za sebou více než desítku realizací webových stránek, portálů a CMS, které XO Studio realizovalo pro naše klienty a partnery. Vždy jsme se přitom mohli opřít o plnění termínů, absolutní jistotu v plnění dohodnutých podmínek a v neposlední řadě o výbornou kvalitu práce XO Studia. Přeji agentuře to nejlepší a všem novým zákazníkům ji rád doporučuji.

Martin Bazala, CEO ve společnosti RAYNET s.r.o.

TAGS:Tvorba www nka Hlavn

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Úvodní stránka | FajnyWEB.cz

  FajnyWEB.cz necháme Vás vyniknout... FajnySHOP FajneSTRAN

www.diapharm.com: Diapharm GmbH

  

Strony www i sklepy internetowe

  Strony www i sklepy internetowe oraz obsługa social media - MIMO agencja interaktywna00Brak produktów Do ustaleniaWysyłka0,00 zł RazemRealizuj zam

Projektowanie stron internetowyc

  StartOfertaTworzenie stron wwwBudowa sklepów internetowychAktualizacja strony internetowejProjektowanie logotypówAntywirus EsetRejestracja domenReal

www.eurocampus-zagreb.org

  

www.headintheweb.com

  Witaj na stronie www.headintheweb.com! Aby zmienić wyświetlaną stronę, wgraj swoje pliki do folderu /home/headin/domains/headintheweb.com/p

Drottning Blankas Gymnasieskola

   Välj stadBoråsFalkenbergFalunGävleGöteborg CentrumGöteborg GårdaHalmstadHelsingborgJakobsbergJönköpingKarlstadKristianstadKungsbackaLinköp

https://www.weandwaste.site/pl/

  

Projektowanie stron www Lublin :

  efektywne rozwiązania internetowe O firmieUsługiStrony internetoweSklepy on-lineDedykowane aplikacjePozycjonowanieIdentyfikacja wizualna firmyGrafi

STUDIOH Tworzenie strony www, pr

  Rozwiń nawigacjęStrona głównaO nasStudio H - kilka słów o nasPolityka prywatnościOfertaStrony internetoweProjektowanie stron internetowychTworz

ads

Hot Websites