Půdní schody JAP - Eshop | nízkoenergetické i protipožární | Pudni-schody.cz

Web Name: Půdní schody JAP - Eshop | nízkoenergetické i protipožární | Pudni-schody.cz

WebSite: http://www.pudni-schody.cz

ID:281651

Keywords:

JAP,Eshop,dn,schody

Description:


Úvod O společnosti Naše produkty Montážní videa Ke stažení Kontakt

půdní schody jap

Snadný a pohodlný přístup do půdních prostor vám zaručí stahovací schody JAP. Představují jednoduché a současně komfortní řešení do rodinných domů i průmyslových objektů. Rychlá manipulace a bezpečný přístup na půdu – to jsou půdní schody JAP. Vyberte si z naší nabídky jednoduchých schodů až po varianty s protipožárním a zatepleným uzávěrem. Překvapí vás důmyslná, ale jednoduchá konstrukce, která se snadno a bezpečně roztáhne, přitom zabere jen málo místa. Půdní schody JAP si můžete prohlédnout i vyzkoušet v našem designovém centru v Mladé Boleslavi. Uvidíte i naše další produkty, například stavební pouzdra, dveřní systémy, posuvné dveře a na 150 dekorů podlah. Těšíme se na Vaši návštěvu.

ARISTO PP NÍZKOENERGETICKÉ

Pohodlným řešením půdních stahovacích schodů JAP je model ARISTO s protipožární a zateplovací úpravou. Skládací schody se pomocí stahovací tyče snadno a bezpečně roztáhnou. Dvojice vík se synchronním otvíráním chrání před požárem i únikem tepla.

více informací

KOMBO PP NÍZKOENERGETICKÉ

Protipožární stahovací schody KOMBO jsou komplexním řešením vstupu do podkroví včetně zateplení a protipožární ochrany. Tepelně izolují od prostředí podkroví a součinitel prostupu tepla splňuje náročné požadavky pro pasivní domy.

více informací

LUSSO

Stahovací schody LUSSO zajišťují pohodlný přístup do půdních prostor. Skládací konstrukce je na principu harmoniky a snadno se ovládá. Jednoduché dřevotřískové víko se uplatní tam, kde nejsou náročné požadavky na protipožární a tepelnou ochranu.

více informací

LUSSO PP

Nadstandardní provedení stahovacích schodů LUSSO PP, kde je víko zateplené a vybavené protipožární a protihlukovou izolací. Tyto půdní schody splňují náročné požadavky luxusního bydlení. Větší víka sendvičového typu mají brzdicí mechanismus.

více informací

LUSSO ZP

Jednodušší varianta stahovacích schodů LUSSO ZP, která posiluje zateplovací funkci uzavíratelného víka, ale neklade si velké nároky na protipožární ochranu. Schody jsou vhodné i pro atypické stavební otvory. Výhodná tepelná izolace obytného prostoru.

více informací

VERTICALE

Stahovací schody VERTICALE jsou řešením pro atypický vertikální vstup do podkrovních či skladovacích prostor. Z prostoru vstupu je viditelné jen víko, schody jsou složené v sousedním prostoru. Jejich ovládání je snadné a pohodlné.

více informací

UZÁVĚR PP

Pro vstup do podkroví, kdy není nutné použít stahovací schody, je určen UZÁVĚR PP. Je zateplen a vybaven navíc protipožární a protihlukovou izolací. Sendvičové víko delší než jeden metr disponuje brzdou proti prudkému otevření.

více informací

UZÁVĚR ZP

Pro uzavření podkrovních či manipulačních prostor, které jsou tepelně odděleny od obytného prostoru, slouží UZÁVĚR ZP. Oplechované sendvičové víko díky teplené izolaci zabraňuje úniku tepla nebo naopak zajišťuje udržení požadované teploty.

více informací

STAVEBNÍ POUZDRA

Chytrým řešením posuvných dveří jsou stavební pouzdra. Jsou určeny pro dřevěné i skleněné dveře v rekonstruovaných bytech či kancelářích. Jejich výhodou je, že se dveře na rozdíl od jiných posuvných systémů zasouvají přímo do zdi.

více informací

DVEŘNÍ SYSTÉMY

Vyberte si nejvhodnější dveřní systémy pro váš interiér. Jejich součástí jsou dveře SAPELI, dveře PORTA DOORS, posuvné systémy, celoskleněné stěny a dveře či sklo s grafikou nebo důmyslná stavební pouzdra pro stylové posuvné dveře.

více informací NAŠE DALŠÍ PRODUKTY: Profil
společnosti Designové
centrum Dveře
SAPELI Dveře
PORTA DOORS Stavební
pouzdra JAP Dveřní
systémy.cz Dřevěné
podlahy KÄHRS VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz mapa webu | Facebook | YouTube

TAGS:JAP Eshop dn schody

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Půjčka pro podnikatele

  

Žádám půjčku - Online půj

  Domů Výhody PodmínkyDotazyReferenceKontakt Online žádost Půjčíme vám snadno
přes internet
a telefonSnadné kroky k vyplnění žádost

Úřední deska | Centrální ú

  Přejít k hlavnímu obsahu Oficiální centrální úřední deska Exekutorské komory České republiky

Tvoříme profesionální weby,

  Skip to contentPatří do skupiny+420 772 727 746info@wpdistro.czWordPress webyKorporátní web na míruKatalogový systémZpravodajský portálFiremn

Podhalaňský ovčák - Chovatel

   Úvodní s

ASW Systems - Pokladní systém

   Supremo English Čestina Slovenčina About us News Sponzoring Partnership References Restaurants Canteens Solutions Solution for Resta

SOF Stavebniny - všetko na jedn

   Dnes 06:30 - 16:30hod

Úvod - Spodní prádlo ZiKA Ben

  Obchod ZiKA, Malé náměstí 1700, Benešovdámské a pánské spodní prádlo, noční prádlo, plavkytelefon +420 315 550 154ÚvodKontaktO násSort

Oficiální stránky - Město Vi

  DomůKontaktyProfil zadavatele 584 435 185 584 435 131 podatelna@vidnava.czMěsto VidnavaMěsto VidnavaZastupitelstvo městaUsnesení ZMPozvánka a pr

Informační a zábavní portál

   Vše pro účetní

ads

Hot Websites