Grenton Shtëpi Inteligjente | Shtëpi e Automatizuar | Grenton

Web Name: Grenton Shtëpi Inteligjente | Shtëpi e Automatizuar | Grenton

WebSite: http://www.grenton.al

ID:277268

Keywords:

Sht,Grenton,pi,Automatizuar

Description:


better home technology

Shtëpi InteligjenteNdriçimiNgrohjaQepenatMjedisi i shtëpisëAudio-videoPërmbledhjePse të zgjedhim GrentonFunksionetKontroliNje shtëpi full e automatizuarPërmbajtja TeknikeProdukteBlogKomfortSi të kursesh energji elektrikeSiguriTeknologjiTë Rejat e funditMbështetjeManuale dhe ShkarkimePyetjePërmbajtja MultimediaPrivacy PolicyGrenton Portali për InstalatorëtBashkëpunimiInstalarorët ProfesionistSipërmarrës të NdërtimeveArkitektëTrainimetKontaktKontakt Distributor dhe Shitës të Autorizuar PL EN AL CH DE ES HU IT LT RO SE SK UK

Grenton
means more
savings,
comfort and
safety

More

Shtëpi
Inteligjente

Paneli Smart me prekje elegant me ekran OLED dhe ndërfaqe pa prekje. më shumë

Sistem
Cmime

Një shtëpi inteligjente nuk ka pse të jetë e shtrenjtë. Përdorni kalkulatorin Grenton dhe zbuloni se si ta ktheni shtëpinë tuaj në Shtëpinë e zgjuar. më shumë

Aplikacioni
Smartfonë

Të gjithë kanë nevoja të ndryshme, gjithësecili mund të ketë një aplikim të ndryshëm të Grenton më shumë

Aplikacioni
Smartfonë

Të gjithë kanë nevoja të ndryshme, gjithësecili mund të ketë një aplikim të ndryshëm të Grenton më shumë Grenton sistemi shtëpi inteligjente kontrollon të gjitha pajisjet dhe sistemet në shtëpinë tuaj

Ndriçimi

Ngrohje

Grila

Alarm

Garazhi

Rekuperator ajri

AC Kondicionimi

TV

Kabllor
dhe pa tel

Grenton sistemi shtëpi inteligjente ( SMART HOME ) kombinon të gjitha në sistemin kabllor dhe pa tel (wireless).
Ju nuk jeni i kufizuar në një zgjedhje. më shumë

Integrimi

Grenton Shtëpia Inteligjente është e hapur për shumë standarde.
Integroni të gjitha pajisjet dhe sistemet e shtëpisë tuaj në një sistem Smart Home. më shumë

Të koduar në mënyrë të sigurt

Grenton sistemi inteligjent është e sigurt falë algoritmit të kriptimit AES 128, e njëjtë si në transaksionet bankare. më shumë

Kontrolloni çmimin e Grenton

Grenton Shtëpi Inteligjente sistemi është i disponueshëm për të gjithë.
Kontrolloni çmimin me një kalkulator të thjeshtë. më shumë Të Rejat e fundit

2022/03/28

Design of the Future. Best SunRoof Project 2021: results of the international competition for architects

Design of the Future. Best SunRoof Project 2021: results of the international competition for architects Lexo më shumë

2022/03/10

Grenton and Osec start cooperation on the Dutch market

Grenton is announcing a new distributor partnership in the Netherlands with Osec B.V. Lexo më shumë

2022/02/03

Grenton Smart Home System is starting distribution in the Norwegian market

Grenton Smart Home System is starting distribution in the Norwegian market Lexo më shumë

Ju ftojmë në bashkëpunim

Instalatoret profesionistë, elektriçista, arkitektët, ndertuesit.

më shumë X Grenton kalkulator HAPI 1/4 Sa dhoma ka në shtëpinë tuaj? Informacioni për numrin e dhomave ka një ndikim vendimtar në kostot e sistemit.
Numëroni çdo dhomë që dëshironi të kontrolloni në shtëpi / apartament.Informacioni për numrin e dhomave ka një ndikim vendimtar në kostot e sistemit.
Numëroni çdo dhomë që dëshironi të kontrolloni në shtëpi / apartament.


Shkoni në hapin tjetër X Grenton kalkulator HAPI2/4 Cilat sisteme doni të kontrolloni? Ndriçim Krijoni skema frymëzuese ndriçuese. Fikni të gjitha dritat
me një buton të vetëm kur jeni duke shkuar në shtrat ose duke dalë nga shtëpia. Ngrohje Menaxhim efektiv i ngrohjes, gjithashtu nga aplikacionet Smartphone dhe Tableta (iOS & Android).
Kontroll i saktë i temperaturës në secilën dhomë veç e veç.
Kursim i energjis - p.sh. fikje automatike e temperaturës pas armatimit të alarmit te shtëpise ose butonit po largohem. Grilat e Jashtme Dëshiron që grilat të hapen minutën që zgjohesh? Grenton e bën shumë të lehtë. Grilat e Brendshme (perde) Rregulloni lartësinë e grilave ose perdeve në preferencat dhe nevojat tuaja. Prizat elektrike Kurseni energji kur dilni nga shtëpia juaj. Mos u shqetësoni nëse lini hekurin të ndezur. Stacioni i motit Lejoni që shtëpia juaj të reagojë për ju. Shi, erë, befas ndërrimet e temperaturës - shtëpia juaj do të jetë e gatshme për gjithçka. Kontrolloni shtëpin duke përdorur panelin prekës të Grenton Shkëmbeni çelsat tradicionale te dritave me panelet moderne me prekje . Shfrytëzoni fuqinë e plotë të Sistemit Grenton.
Shkoni në hapin tjetër X Grenton kalkulator Hapi 3/4 Karakteristikat shtesë të sistemit dhe integrimit Porta e Hyrjes Pasi të hapet porta, ndricimi i rrugës do të ndizet dhe kopshti juaj dhe do t'ju përshëndes me ndriçim që ju e keni programuar. Ndoshta ju doni të hapni dhe grilat me të njëjtën komand? Porta e Garazhid A doni që të gjithë shtëpia juaj të ndizen dritat
kur hap derën e garazhit? A doni të dëgjoni muzikë që vjen nga dhoma juaj e ndenjes? Tani është e mundur. Ventilimi Qendror Integroni sistemin tuaj të qarkullimit të ajrit me Grenton. Krijo evente
sipas nevojes suaj, duke e lënë shtëpinë me intensitetin e dëshiruar të qarkullimit të ajrit. Air-conditioning Siguroni ngrohtësi dhe rehati në shtëpinë tuaj. Tani Grenton ka mundësi
kontrolloni kondicionerin për t'ju ofruar temperaturën e saktë që ju pëlqen. Sistemi Alarmit Përdorni sensorë lëvizjeje për të kontrolluar shtëpinë tuaj. Kur zgjoheni në mëngjes, nuk keni nevojëpër të gjetur celsin. Sistemi do ta bëjë atë për ju. Komunikim i pavarur GSM Siguria e siguruar nga komunikimi me dy drejtime SMS. Jep urdhranë shtëpinë tuaj dhe jini të vetëdijshëm se çfarë po ndodh kur nuk jeni aty. Video intercom Ka ardhur postjeri te dera dhe ju nuk jeni në shtëpi? Tani mundeshbisedoni me ta edhe kur jeni ne shtepi.
Shkoni në hapin tjetër X Grenton kalkulator Hapi 4/4 Vlera e Buxhetit: Shuma neto: EUR (net)

Një kosto e vlerësuar e sistemit Grenton Smart Home
për një shtëpi standarde në përputhje me parametrat
specifikuar në seksionet 1-3 është:
EUR (net) .

Kjo kosto llogaritet bazuar në çmimin e individit
Grenton modulet: EUR (net)
Instalimi dhe konfigurimi i pajisjes:
EUR (net) .

Kërkesa përfshin elementët e mëposhtëm: Numri i çelsave tradicionale: 2 Numri i qarkut te ndriçimit (on/off): 2 Numri i qarkut te ndriçimit me dimer: 2 Numri i qarkut te ndriçimit me ngjyra RGB LED: 2 Numri i qarkut te ngroheses elektrike: 2 Numri i grilave të jashtëme: 2 Numri i grilave të brendshme (perde): 2 Prizat elektrike të kontrollueshme: yes Stacion i motit: yes Numri i Panelit me prekje Grenton: tak Porta e hyrjes e kontrollueshme: yes Porta e garazhid e kontrollueshme: yes Kontrolli i sitemit qendror te ventilimit: yes Kontrolli i Kondicionerit: yes Sistemi i alarmit i integruar: yes Komunikim i pavarur GSM: yes Video intercom: yes

Për të marrë një ofertë të saktë, ju lutemi na kontaktoni në
numer telefoni +48 12 2002 998 ose e-mail grenton@grenton.com.


Redakto Printo Dërgo me email Kurse
me GrentonJeto
me GrentonNa Vizitoni better home technology Copyright © 2022 Grenton. All rights reserved. Grenton Sp.z o.o. Na Wierzchowinach 3
30-222 Krakow
Sales: +48 12 2002 998
Support: +48 12 2002 606
email: grenton@grenton.com Më të shikuarat: GRENTON functionalities Savings Kontrolli i shtëpisë së zgjuar Cmime Sistemi Të jetosh në shtëpië të zgjuar Manuale dhe Shkarkime

TAGS:Sht Grenton pi Automatizuar

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Strona główna - Pałac Piorun

   REZERWUJ ONLINE PL Wyjątkowy Pałac Zapr

Physeducation &#8211; Training f

  Toggle NavigationHomeAbout usActive courses Osteopathic Spinal Manipulation Level 1Osteopathic Spinal Manipulation Level 2Cranio mandibular therapeuti

REJOICE! Musical Soul Food | | U

   Urban GospelChartsREJOICE! AIR FORCETeam MembersMIKE CHANDLER &#038; FRIENDS SHOWTRACY MORGAN SHOWCedric BaileyMUSIC CHANNELSTRADITIONAL GOSPELHIP H

ExpoHabitation d&#39;automne d

   RECEVEZ LES NOUVEAUT&#201;S DU SALON ET LES OFFRES SUR LES BILLETS

Forside - Lynge Papir & Kontor

   Log ind Ny kunde

Fermaten er det regionale spille

  Koncerter &#038; EventsDrikkekortInformationFAQBilletsalg &#038; GarderobeBLIV MEDLEMTech. infoBookingUdlejningOm FermatenMedarbejdereBestyrelsenNyhed

Home - GPI Holding - IT solution

   HomeServicesPortfolioAboutTestimonialsQUOTEContact Follow us

Welcome to the Great River Road

  EnglishJapanese@media screen and (max-width: 960px) and (min-width: 769px) {.main-navigation .nav-menu { width: 800px;}}@media screen and (max-widt

Sarah LaPierre

   Home

The Jake Owen Foundation | Helpi

   Skip to content

ads

Hot Websites