Vzdělávací centrum akreditované MŠMT | Power Yoga Akademie

Web Name: Vzdělávací centrum akreditované MŠMT | Power Yoga Akademie

WebSite: http://www.poweryoga.cz

ID:262782

Keywords:

centrum,akreditovan,Vzd,vac

Description:


Jógové vzdělávací centrum

Akreditované MŠMT a YOGA ALLIANCE

Power Yoga Akademie je společností zabývající se zdravým životním stylem a jógou a současně akreditovaným vzdělávacím zařízením MŠMT a YOGA ALLIANCE (RYT200), které vychovává nové Instruktory jógy/ YOGA TEACHER. Základní kurzy “Instruktor jógy 150 hodin/yoga teacher 200 hodin” umožňují absolventům kvalifikované uplatnění ve vedení jógových lekcí v Česku i celém světě.

Akreditace MŠMT-30758/2021-4, platná do 3.2.2025

Základní kurzy

Základní kurzy jsou určené všem, kteří se chtějí stát kvalifikovaným instruktorem jógy (yoga teacher). Kurzy 150 hodin jsou akreditované MŠMT ČR a 200 hodin YOGA ALLIANCE.

Semináře a workshopy

Nadstavbové vzdělávací programy, které dále rozšiřují vzdělání a kvalifikaci v oboru. Semináře jsou určené pro instruktory jógy a workshopy pro širokou veřejnost.

On-line vzdělávání

V rámci online vysílání (ZOOM - EnergyLIVE) nebo offline vysílání (TV Jóga Virtual) jsme pro vás připravili možnost absolvovat specializované workshopy, semináře, hospitační lekce i základní odborné přednášky.


Novinky

Instruktorské kurzy jógy aneb Komplexní přístup k józe

Jóga ve své kráse a tradici přenesena do dnešní doby, včetně technik umění učit jógu - to jsou základní akreditované vzdělávací kurzy INSTRUKTOR JÓGY v Power Yoga Akademii.

více informací

Seminář: Jóga po porodu

Jóga po porodu napomáhá k dobrému zvládnutí nové mateřské role a úspěšnému návratu zpět do kondice. Poporodní jóga je zaměřená na specifické změny celého organismu, které s porodem souvisí.

více informací

Jóga pro zdravá záda - nadstavbový program

Po delší době otevíráme oblíbený vzdělávací nadstavbový seminář Jóga pro zdravá záda s lektorkou MUDr. Anetou Sládkovou Královou. Seminář proběhne kombinovaně ve třech výukových blocích od ledna 2023.

více informací

Workshop: Sebeprezentace + tvorba vlastní značky

Právě jste dokončili svůj lektorský kurz instruktora jógy nebo již učíte dlouho, ale cítíte, že byste se chtěli posunout dál v oblasti svého podnikání.

více informací

Pro velký zájem přidáváme seminář - Relaxační a meditační techniky I.

Oblíbený seminář Relaxační a meditační techniky I. s Alenou Vejříkovou proběhne i v létě. Termín 30.-31.7.2022. Přihlaste se včas. 

více informací

Partneři

 

Novinky e-mailem
Kontakt

skoleni@poweryoga.cz

Důležité informace

Všeobecné podmínky Platební podmínky Storno podmínky Místa konání

TAGS:centrum akreditovan Vzd vac

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Vzdelanie nie je samozrejmosť.

  TehličkaO TehličkeRegistráciaZapojme saBrožúraHryDuchovné materiályFoto výstavaDolepovací plagátDarujmeSAVIOVzdelanie nie je samozrejmosť.

Hotel Rezervace - přehled hotel

   Dnes je: 24. 1. 2017

Koučovacie karty | Inšpiratív

   Vrátiť sa
späť do obchodu

Hudební nahrávací studio CITR

  Citron StudioLegend&aacute;rn&iacute; Česk&eacute; nahr&aacute;vac&iacute; studio.O násRežieStudioVybaveníZázemíReferenceFoto Kontakt

V&iac

Den ve vzduchu s Plzeňským kra

  Den ve vzduchu s Plzeňským krajemmenuHlavní stranaNovinkyProgramPrůvodceVstupenkyPartneřiGalerieKontaktyFacebookInstagramYouTubemenuDatum30/04&nd

JAKUB Group / e-centrum.cz -

  Společnost E-centrumhledatSortimentKatalog produktůKatalog dodavatelůNové produktyO firměProfil společnostiHistorieSponzoringKalendářeGalerie

Rezervační systém, CRM a pokl

  

Petřík Brokers &#8211; pojiš

  Petřík Brokers, a.s., Kněžskodvorská 2277/26, 370 04 České Budějovice +420 725 757 466 petrik@petrikbrokers.cz

Základní škola a mateřská

   Skip to content +420 734 768 488reditelka@zsblizejov.cz Základní škola a mat

Autocentrum Znojmo - točíme se

  AutoservisOsobní vozidlaDodávková vozidlaNákladní vozidlaOvěření tachografůPlnění klimatizacíOdtahová a asistenční službaOn-line objed

ads

Hot Websites