VVÚ | Vojenský výzkumný ústav. s. p.

Web Name: VVÚ | Vojenský výzkumný ústav. s. p.

WebSite: http://www.vvubrno.cz

ID:261792

Keywords:

Vojensk,VV,stav,zkumn

Description:


O NÁSHistorieSoučasnostProfilMiseVýroční zprávy VVÚStrukturaKariéraGDPRProtikorupční programReferenceSChBROSSEMSMISTŘEDISKO ZKOUŠENÍKE STAŽENÍVýroční zpráva VVÚCertifikátyNárodní autorityProfil VVÚPropagační letákyFotogalerieVýzkum a vývojSazebník úhrad za poskytnuté informace (pdf)KONTAKTY

Vojenský výzkumný ústav, s. p.

Sekce chemická, biologická a radiační ochrana – SChBRO

Hlavním posláním sekce chemické, biologické a radiační ochrany (SChBRO) je výzkum, vývoj, testování a expertní činnost v oblastech:

detekce a identifikace vysoce toxických a radioaktivních látek a průmyslových škodlivinochrany osob, techniky a materiálů proti účinkům chemických, radioaktivních, bakteriologických látek, průmyslových škodlivin a ionizujícího zářeníprostředků dekontaminace techniky, materiálů, objektů, komunikací, terénu a osobanalýzy neznámých vysoce toxických a radioaktivních vzorkůlaboratorního a polygonního testování detekčních, ochranných a dekontaminačních prostředkůspeciálních experimentů s použitím reálných vysoce toxických chemických látekvýcviku specialistů s použitím reálných vysoce toxických chemických látek.

Aktivity sekce jsou směřovány do všech oblastí OPZHN (CBRN), vzhledem ke speciálnímu vybavení sekce a jejímu odbornému zázemí je její zaměření orientováno především na oblast vojenské chemie s důrazem na bojové chemické látky, významné průmyslové škodliviny a toxiny.

Více informací

volná místa

Sekce speciální elektronika a maskování - SSEM

Hlavním posláním sekce speciální elektroniky a maskování (SSEM) je výzkum, vývoj, testování a expertní činnost v oblastech:

radioelektronické pasivní systémy a prostředky elektronického bojevýzkum, vývoj a zakázková výroba elektronických obvodových řešení v oblasti příjmu a zpracování signálů a biomedicínytvorba aplikačního programového vybavení, programování hradlových políprototypová realizace konstrukcí pro elektroniku a desek tištěných spojůzjišťování IEDmaskování osob, techniky a bojové činnosti, klamání bojové činnosti.

Sekce se vzhledem k vysoce specializovanému zaměření nosných oborů na vojenskou problematiku orientuje především:

na výzkum a vývoj ve prospěch AČR formou projektů obranného VaVIna zapojování se do řešení mezinárodních projektů VaV v rámci NATO i EUna spoluřešení projektů obranného VaVI s civilními institucemi, podniky obranného průmyslu ČR a vysokými školamina poskytování služeb vojenským útvarům a realizace dodávek pro AČRna poskytování služeb a zakázek do civilního sektoru.

Více informací

volná místa

Sekce materiálové inženýrství - SMI

Hlavním posláním sekce materiálového inženýrství (SMI) je výzkum, vývoj, testování a expertní činnost v oblasti materiálů a technologií potřebných pro zabezpečení obrany a bezpečnosti České republiky a plnění závazků vyplývajících z členství České republiky v NATO a EU.

Nejvýznamnější profilovou oblastí sekce jsou progresivní materiálová a technologická řešení pancéřové ochrany vojenské techniky. Sekce se zaměřuje na zajištění a zvyšování odolnosti vojenské techniky proti střelám, střepinám a výbuchu na základě současných a budoucích potřeb AČR a NATO. Mnoho vyvinutých řešení je zavedeno do výzbroje AČR.

Nejdůležitější oblasti činnosti SMI se týkají:

pokročilých materiálů a technologií jejich zpracování a aplikací,zkoušení materiálů, protikorozní ochrany a expertizních činností,kovových, keramických a kompozitních pancéřových materiálů,pasivních, reaktivních a aktivních systémů balistické ochrany,ochrany vozidel a objektů proti účinkům výbuchu,výkonu činnosti Národní Autority pro STANAG 4569, 4686, 2920, 4630, 4370

Více informací

Kontakt

Vojenský výzkumný ústav. s. p.
Veslařská 230, 637 00 Brno
zobrazit na mapě

Tel.: +420 543 562 111
Tel.: +420 543 562 107
Fax: +420 543 562 100

E-mail: vvu@vvubrno.cz
Datová schránka: n62kuhr

IČ: 29372259
DIČ: CZ29372259

Kontaktní formulář

Veřejné zakázky

Informace o zadávání veřejných zakázek malého rozsahu jsou zveřejňovány na profilu zadavatele.

Profil zadavatele je provozován na adrese www.vhodne-uverejneni.cz, kde je umožněn neomezený a přímý dálkový přístup k zadávací dokumentaci.

Vojenský výzkumný ústav je zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně pod spisovou značkou A25718. Datum zápisu je 27.9.2012.

Aktuality

Osobní přínos a angažovanost pracovníků VVÚ v panelu NATO/STO/CSO/SCI

Poděkování ředitele NATO Science & Technology Organization’s (STO) Collaboration Support Office (CSO) Dr. Jiřímu Plachému za dlouholetou práci v panelu NATO STO/CSO/SCI.Pozici českého zástupce v Panelu SCI místo Dr. Plachého převzal po schválení českým národním koordinátorem pracovník VVÚ pan Mgr. Adam Jobánek.

VVÚ aktivity v Evropské obranné agentuře (EDA)

VVÚ se aktivně podílí na směřování evropského výzkumu v rámci Evropské obranné agentury (EDA).

Vojenský výzkumný ústav, s. p. uctil památku hrdiny druhého odboje

Dne 19.6.2022 se ředitel Vojenského výzkumného ústavu, s. p. zúčastnil pietního aktu v Jaroměřicích u Jevíčka u příležitosti 80. výročí hrdinské smrti plk. gšt. Františka Kopuletého, který byl popraven v Kounicových kolejích v Brně jako člen odbojové organizace Obrana národa.

Návštěva EUROSATORY 2022

V minulém týdnu (13.6.2022 – 17.6.2022) navštívil ředitel Vojenského výzkumného ústavu, s. p. výstavu EUROSATORY 2022 v Paříži.

Video

© 2019 Vojenský výzkumný ústav. s. p.Keloc NET, spol. s r.o.

TAGS:Vojensk VV stav zkumn

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Úbislavice - Oficiální strán

  Přeskočit k obsahuÚbislaviceOficiální stránky obcí Stav, Úbislavice, Česká Proseč, Štěpanice, Zboží, Chloumek@media screen and (min-wid

Startseite VVRP

  Startseite VVRP

Stavebniny | Baushop

  POZOR ZMĚNA! Zrušení osobního odběru na vybraných pobočkách naleznete zdehttps://www.baushop.cz/oznameni.ZavřítPřejít k obsahu|Přejít k

VVS-R&ouml;r AB, V&auml;ster&ari

  ----S�k- VerksamhetUppdragTj&auml;nsterKvalitet/Milj�KontaktArbeta hos ossL&auml;nkarPersonalaktiviteter Samarbetspart

Stavební firma Radek Juřínek

   ÚvodO násAktualitySlužbyReferenceCeníkyKontakt #jmslideshow-97{width:980px}#jmslideshow-97 img{width:100%;height:auto;max-height:980px} div.jms

PMGSTAV SK - Komplexná revitali

  MenuKto smeHistóriaPostup pri realizáciiFinancovanieKomerčné úveryŠtátny fond rozvoja bývaniaŠtátne dotácieCertifikátyNaše službyPoraden

BBC DOMY - Staviame domy a bytov

  Prejsť na obsahBBC DOMYStaviame domy a bytové domy v okolí Senca a BratislavyMenuZavrieťBBC DOMYO násReferencieNovinkyKontaktOdovzdávali sme dom

WWW.ECCB.INFO | Bezplatná a nek

  ONLINE PORADNATelefon: +420 387 312 580      Email: eccb@eccb.czMENUPRO ŠKOLYPRO MĚSTA A OBCEPRO VEŘEJNOSTAKCEO NÁSKE STAŽENÍDEUTSCHVytápě

Stavebniny Litovel | První lito

   Menu MenuZavřít ÚvodAkční nabídkaVýprodejSortimentSlužbyPoptávkový formulářO

Stavby Mostov Slovakia

   Toggle navigation

ads

Hot Websites