Pralnie Panda – Witamy na stronie Pralni Panda

Web Name: Pralnie Panda – Witamy na stronie Pralni Panda

WebSite: http://www.pralniepanda.pl

ID:363038

Keywords:

Panda,Pralnie,Witamy,Pralni

Description:


Franczyza

Franczyza

Dlaczego warto wybrać program franczyzowy Panda?


Jako ogólnopolska i nowoczesna sieć pralnicza możemy zapewnić partnerom franczyzowym wiele atrakcyjnych rozwiązań. Należą do nich:
doradztwo, finansowanie, wsparcie w uruchamianiu pralni we własnych wybranych przez klienta lokalizacjach na terenie całej Polski.lokalizacje w najlepszych centrach handlowychnajniższe na rynku ceny maszyn i środków chemicznychbieżąca dostawa środków chemicznych i akcesoriów do pralniopieka serwisowa i wsparcie specjalistów doświadczenie w zakresie usług pralniczych - ponad 150 w pełni wyposażonych pralni chemicznych i wodnych.

Kogo poszukujemy?


Zapraszamy ludzi przedsiębiorczych i myślących pozytywnie o przyszłości swojej i swojej rodziny, a w szczególności osoby, które chcą pracować na własny rachunek. Oznacza to samodzielne wyznaczanie sobie celów i osiąganie satysfakcji z ich realizacji.Zapraszamy do współpracy osoby, które dysponują odpowiednimi środkami finansowymi, chcą podjąć nowe wyzwanie zawodowe i szukają ciekawych doświadczeń biznesowych. 

Co oferujemy?


Dla komfortu franczyzobiorcy PANDA opracowała podręcznik operacyjny, w którym w przystępny sposób zostały przedstawione zasady prowadzenia pralni. Podręcznik zawiera wszystkie wiadomości i wskazówki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania punktu pralniczego, wypracowane przez lata doświadczenia firmy – jej kompleksowe know-how.

Franczyzobiorca może także liczyć na pomoc podczas rekrutacji pracowników do nowej placówki. Każdy z pracowników przejdzie darmowe szkolenie wstępne, tak aby mógł od razu podjąć pracę w punkcie pralniczym, nawet nie mając wcześniej doświadczenia w tej gałęzi usług.

Franczyzodawca zapewnia również wsparcie w przygotowaniu strategii marketingowej dostosowanej do realiów rynkowych na terenie działania franczyzobiorcy. W celu umożliwienia identyfikacji wizualnej z marką Panda, firma zapewnia materiały graficzne, wzory ulotek i wizytówek.

Biuro Ekspansji i Franczyzy


Kontakt:
tel. 501 05 00 04
e-mail: franczyza@pralniepanda.pl

O nas

Pralnie Panda to sieć najnowocześniejszych pralni chemicznych, zlokalizowanych w kilkudziesięciu centrach handlowych na terenie całej Polski.

Nasza misja

Jesteśmy po to, by dać naszym klientom wolny czas i komfort lepszego życia.

Odnośniki

Usługi podstawowe Usługi dodatkowe Karty klienta Suknie ślubne Nasza technologia Ważne informacje

Napisz do nas

Kontakt Reklamacje Franczyza © Copyright Grupa Pralnie Panda 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie: SupportIT Poznań.

TAGS:Panda Pralnie Witamy Pralni

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Pralnia Bielik

  Złóż zamówienie: 790 20 40 50|

Witamy na stronie MGBP w Siewier

   BibliotekaKonkursyGodziny otwarciaPracownicyDotacja ministerialnaKontaktNowości książkoweKATALOG ON-LINENagrody, wyróżnienia i podziękow

Inicio - Canal Panda Portugal

  

vidpanda.co - Registered at Na

  

Witamy w Shell

   Przejdź do treści głównej Strona główna - Witam

Witamy - Pierrot

   Franczyza sieci PierrotPraca w PierrotKontakt z siecią dystrybucji .big-bottle h3{font-size:18px}.big-bottle .uk-panel-box{padding:15

Panda Design - De webspecialist

  Panda DesignFreelancer - Webspecialist - Grafische vormgever - Maketeer - ...+32 (0)474 53 35 95
Email:info@pandadesign.bePanda DesignDriesstraat 4, 2

Katolicy Powroccie Do Domu | Wit

   Powrót do domu PYTANIA Spowiedź Eva

Witamy na stronie Knoppers Polsk

   Start Knoppers wafle

KlimaWerkstatt Spandau

  TermineRegionalAktuellesGärten verwurzeln im FFZusammen.Wachsen.Lassen!UmweltsiegelEnergieStrommessgeräte leihenZuHaus in Berlin &#8211; SpandauStat

ads

Hot Websites