Vítejte na stránkách Smart Construct Technologies

Jsme výhradním distributorem Geosystémů PRESTO

a produktů značky Soiltec pro Českou republiku a Slovensko

Více

Naše řešení

Nabízíme širokou nabídku produktů pro chytré stavební řešení, které je šetrné k životnímu prostředí

ORGANICKÉ KOBERCE

Společnost SOILTEC vyvinula nejucelenější řadu produktů a systémů, které bojují s různorodými problémy v oblasti erozní kontroly.

Více
ZELENÉ STŘECHY

S naší produktovou řadou zelených střech jsme plně odhodláni k rozsáhlému ozelenění střešních ploch, které v létě sníží teplotu a zadrží srážky a v zimě fungují jako izolace.

Více
VODĚPROPUSTNÉ POVRCHY

FilterPave je velmi odolný, vodopropustný a porézní povrchový materiál vyrobený ze strukturálně odolných krystalů. Je dostupný v několika barevných kombinacích.

Více
STABILIZACE PŮDY

Systém GEOWEB® je chytré stavební řešení, které se používá pro stabilizaci podloží a navíc je šetrné k životnímu prostředí.

Více

GEOBUŇKY

Systém Geobuněk stabilizuje půdu.

Presto Geosystems vynalezl geobuňky koncem 70. let a od té doby je lídrem v oblasti geocelulárních technologií s důležitými technologickými vylepšeními a konstrukčním příslušenstvím pro vyšší výkon a rychlejší instalaci.

Systém GEOWEB® společnosti Presto je nejucelenějším systémem geobuněk v oboru, navrženým s plně vyvinutými komponenty, které vydrží nejnáročnější problémy na staveništi. Je vyroben z polyethylenu vysoké hustoty (HDPE) a nabízí nejvyšší a nejdelší výkon jakéhokoliv systému geobuněk v civilním použití.

Více

Ekologické a moderní řešení při stavbě střechy

S naší produktovou řadou zelených střech jsme plně odhodláni k rozsáhlému ozelenění střešních ploch, které v létě sníží teplotu a zadrží srážky a v zimě fungují jako izolace. Údržba kazetových zelených střech je nenáročná (např. není potřeba zavlažovací zařízení) a jsou také vhodné pro střechy s nízkou nosností.

Více

Příliš informací? Žádný problém! Domluvte si osobní schůzku s naším odborníkem.

Není nic lepšího, než osobní setkání s naším kvalifikovaným pracovníkem, který rozumí vaším potřebám. Stačí vyplnit kontaktní formulář a zanechat na sebe kontakt. Kolegové se s vámi spojí, co nejdříve to bude možné.

Formulář