DokonalýEshop.cz

Web Name: DokonalýEshop.cz

WebSite: http://www.dokonalyeshop.cz

ID:316900

Keywords:

Dokonal,Eshop,cz

Description:


Proč e-shop od násReferenceCeníkKontakt773 579 229info@dokonalyeshop.czDokonalý eshop:
moderní grafický design na míruvlastní logoSEO ready eshopSEO optimalizaceInbound marketingjednoduchá, efektivní administraceskladová evidencecenové hladiny, služby velkoobchoduautomatická tvorba fakturstavy objednávekonline platby, online převodyonline platby kartoustatistiky, analýzy návštěvnostiE-commerce Tracking - Google Analyticsakční zbožínejprodávanější zbožídiskuze - komentáře u produktůblog, články - podpora prodejespráva slevových kódůregistrace zákazníkůspráva zákazníků, slevybonusový program pro zákazníkyhromadný import produktů (XML, CSV...)hromadný export produktů (XML, CSV...)exportní feedy pro porovnávače cenimplementace Ověřeno zákazníkynewsletterdetailní analýza návštěvnostisdílení zboží na sociálních sítíchspráva a podpora na Facebookusdílení nákupu na Facebookutechnická podporapropagace, marketingProč si vybrat e-shop od nás

Nabízíme nejen profesionální e-shopy na míru, které jsou flexibilní a plně se přizpůsobí vašim požadavkům, ale také veškerou technickou a zákaznickou podporu a poradenství v oblasti internetového podnikání. Právě individuální přístup nás odlišuje od levných krabicových e-shopů, které se zaměřují převážně na kvantitu a nenechají váš e-shop v široké konkurenci vyniknout.

Naše e-shopy jsou moderní, technicky dokonalé a graficky jedinečně zpracované, zkrátka koncipované tak, aby upoutaly pozornost cílové skupiny zákazníků.

Tweet
Největší výhody našeho e-shopu

E-shop na míru – vy sami si zvolíte, jaké parametry a funkce bude váš dokonalý e-shop obsahovat a jak bude graficky zpracován. S nejvhodnějším řešením vám samozřejmě rádi poradíme a doporučíme konkrétní postupy na základě našich dlouholetých zkušeností.

Plná, rychlá a 24 hodinová technická a zákaznická podpora – nebojte se na nás obrátit s jakýmkoli problémem ohledně vašeho e-shopu, jsme vám plně k dispozici! V ceně jsou rovněž pravidelné aktualizace.

Poradenství a konzultace – nevíte si rady s čímkoli ohledně e-shopu a internetového podnikání? Se vším vám rádi poradíme.

Jednoduché ovládání – nemusíte se bát nepřehledného a složitého ovládání, naše e-shopy jsou vytvořeny tak, aby Vám k jejich obsluze stačily základní dovednosti užívání PC.

Uživatelsky přívětivé ovládání a zobrazení – vaši zákazníci ocení „user-friendly“ vlastnosti a responsive design pro zobrazování na mobilních zařízeních.

Online platební kanály – nabízíme širokou škálu online platebních metod – např. implementace GoPay, PayU, GP WebPay, platba kartou, ekonto, Paysec, PayPal
SEO optimalizace – součástí e-shopu na míru je také propracovaná SEO optimalizace pro vyhledávače, která zviditelní váš e-shop a lépe zacílí na cílovou skupinu zákazníků.

Automatické importy, exporty – např. XML feedy do porovnávačů cen - heureka.cz, zbozi.cz, google nákupy atd.

Detailní statistiky návštěvnosti – díky nim budete mít dokonalý přehled o jednotlivých návštěvách, zobrazeních, nákupech i objednávkách.

Napojení e-shopu na sociální sítě – nabízíme možnost propojení vašeho e-shopu se sociálními sítěmi jako Facebook, Twitter, Google+, Foursquare atd. Díky tomu se o Vašem e-shopu dozví více lidí.

Eshopy na protokolu HTTPS pro bezpečné nakupování, nutné pro integraci google nákupy, rychlost eshopu zajišťuje nejnovější protokol HTTP/2

Díky všem těmto vlastnostem bude váš e-shop vynikat mezi konkurencí a vy budete moci efektivně, rychle a bez problémů prodávat zboží na Internetu a vaše investice do dokonalého e-shopu se Vám mnohonásobně zúročí.

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme ohledně vytvoření e-shopu na míru podle vašich představ.


ReferenceMáme rozsáhlé a dlouholeté zkušenosti (více než 15let) s tvorbou malých i velkých úspěšných eshopů na míru, jejich správou a propagací.

Příklady některých eshopů:
www.ceskeprikryvky.cz
eshop.vetanimal.cz
www.taocajovna.cz
www.igeosvet.cz
www.biooo.cz
www.vcelarskeveci.cz
shop.jedinecnost.cz
www.cukrovinkylevne.cz
www.kvetinkanaruzku.cz
eshop.raspishop.czDalší informace a reference naleznete na www.obsah.info/reference.html
Ceník


Ceny jsou stanoveny na základě individuální domluvy. Kontaktní formulář umístěný níže slouží pro konkretizaci Vašich představ a požadavků. Po jeho odeslání vám vyhotovíme nezávaznou cenovou nabídku.

Naše ceny vždy odpovídají kvalitě a práci do e-shopu vložené. V případě e-shopů již dávno neplatí, že špičkový e-shop na míru lze pořídit jen za velmi vysoké ceny a ještě za jejich provoz platit přehnaný měsíční paušál. Kvůli podobným obavám provozovatelé internetových obchodů mnohdy raději volí pro ně levnější, ale pro jejich byznys jistě mnohem nevýhodnější řešení – krabicový e-shop. Ten ale není flexibilní, nedokáže se přizpůsobit vám, ani Vašim klientům a samozřejmě neobsahuje ani žádné nadstandardní funkce. Chybí mu tedy ty parametry, které dělají e-shop jedinečným a dovolují mu v široké konkurenci vyniknout a tím i přilákat pozornost zákazníků.

Orientační ceník naleznete na www.obsah.info/cenik.html


Kontakt

Neváhejte a kontaktujte nás.

Email: info@dokonalyeshop.cz

Tel: 773 579 229

Facebook: www.facebook.com/obsah.info

Twitter: www.twitter.com/ucinnyweb

Kontaktní formulář:

Další informace, nabídky naleznete také na našich hlavních stránkách - www.obsah.info
Copyright© Obsah.info, 2012 - 2022
Komplexní IT řešení na míru

TAGS:Dokonal Eshop cz

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
Skrzynie transportowe, aluminiow

  DZIĘKUJEMY ZA WYSŁANIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w najbliższym czasie

Oferta Doświadczenie Profesiona

   StartHurtowniaCertyfikatyGaleriaKontakt 0 Zaloguj x &#10005;Zapytaj o produkt Wolbud Szczegóły Zapytaj o cenę PromocjeNowości KLEJ d

Kongres Technologii Miejskich &#

  PartnerzyAgendaPrelegenciUczestnictwoPoprzednia edycjaKontakt21 kwietnia2022III Kongres
Technologii
MiejskichREJESTRACJA ZAKOŃCZONACentrum Konferenc

war-Remedium - Producent domiesz

   (22) 789-01-43 / (22)789-06-37 sekretariat@war-remedium.pl    Odwiedź nasz SKLEP

Robert Pysiak IT Usługi doradzt

   Robert Pysiak IT Robert Pysiak IT. Usługi

Czołowy producent uszczelnień

  

Nowoczesne kominki z płaszczem

  

MySolid - Aplikacja do zarządza

   InstrukcjaKontaktFAQRodo Jesteś klientem Solid Security? Zaloguj się Aplikacja MySolidczuj się bezpiecznie, niezależnie, gdzie jesteśNowe funkc

Oznaczniki, Akcesoria kablowe |

  

KANCELARIA &ndash; Hady Kancelar

  KANCELARIASPECJALIZACJAPUBLIKACJEKONTAKTZaznacz stronę Kilkunastoletnie doświadczenie praktyczneReprezentacja w kilkuset sprawach sądowychWięcej

ads

Hot Websites