Luboš Kudláček - informace a profesní i osobní blog

Web Name: Luboš Kudláček - informace a profesní i osobní blog

WebSite: http://www.luboskudlacek.cz

ID:308125

Keywords:

ek,Kudl,Lubo,informace

Description:


Dalšíweby: NETzin.czFinancee22.czEncyklopedieČeskoNovinyJihočeskéhokrajemarketingwebsi.cz titulkaosobní blogprofesní blogzajímavostiDigitální marketingDigitální marketingdefinice pojmůMoje webyMoje média – webyMožnost publikování PR článkuo mněkontakt
Luboš Kudláček

Český Krumlov bez turistů [fotoblog]

Turisty nejnavštěvovanější centrum města v Jihočeském kraji zeje prázdnotou. Někdo je nadšen, Krumlov je totiž vnímán jako turisticky přetížený. Je ukázkou místa, kde je cestovní ruch už za hranou, symbolem toho, jak by to vypadat nemělo. Pro jiné je ale centrum Krumlova zdrojem obživy.

Jak na účinnou letákovou kampaň ve spojení s online marketingem a jak by měl vypadat reklamní leták

Venkovní a další offline reklama má rozhodně své místo i v době internetu a digitálního marketingu. Jednou z těch levnějších a zajímavých je roznos letáků do poštovních schránek domácností i firem.

Co sdílet na firemní stránce Facebooku

Základní rada zní: Sdílejte to, co zajímá vaši cílovou skupinu. Veškerý projevený zájem (komentáře, kliky, konverze) definuje vaše publikum a vaše publikum se musí skládat z vašich zákazníků či potencionálních zákazníků. Ne z lidí, kteří se chtějí bavit, nadávat nebo kritizovat.

Tip na výlet: Dziwnów u Baltského moře

Dziwnów je město v Polsku u Baltského moře, kousek od hranic s Německem. Na tento čtyřdenní výlet jsme tedy cestovali po Německé dálnici.

Malé tipy na výlety s dětmi v okolí lipenské přehrady

Mám rád Lipno a turistiku, rád chodím v přírodě. Když ale máte děti, prostě některé věci podnikat nemůžete a musíte si najít jiné cíle, vhodné i pro menší členy rodiny. Zde jsou tipy na místa, které jsme toto a minulé léto navštívili v okolí lipenské přehrady.

Typy reklamních sdělení pomohou při vytváření funkčních kampaní s ohledem na lidské emoce a instinkty

Přináším opět trochu teorie (s příklady), která může pomoci rozvinout celkovou strategii online reklamních kampaní. Každý druh reklamy může zaujmout jiný typ lidí v jednom běžném publiku.

Kupní role a rozhodovací kupní proces v marketingu

Při kupním chování se učebnicově identifikuje 5 odlišných kupních rolí a každá z nich nějak zasahuje do kupního procesu. Při návrhu marketingových kampaní a celkové strategie marketingu se může hodit tyto základy znát.

Bruggy – nejromantičtější město Belgie [fotoblog]

Bruggy mají pověst nejromantičtějšího nebo také vůbec nejhezčího města Belgie. Leží přibližně 90 km od Bruselu a jsou správním a historickým centrem provincie Západní Flandry.

Tipy na úspěšné inzeráty v Google Ads

Do výsledků online marketingových kampaní vstupuje několik základních faktorů, mezi něž patří kromě podoby a funkčnosti konverzní stránky, zvolené strategie a cílení, také text inzerátů. Některé z následujících tipů platí rovněž pro další reklamní systémy včetně těch na sociálních sítích.

Na exkurzi v Evropském parlamentu [fotoblog]

Když už byly ty volby do Evropského parlamentu, došlo mi, že jsem tam nedávno byl. A tak trochu zapomněl dopsat články o cestě po Belgii. Takže tady přikládám fotky a pár poznámek.

Sedm tipů a doporučení, když tvoříte nové webové stránky

Tento článek s tipy budu zřejmě časem rozvíjet a doplňovat. Rozhodně nezahrnuje vše, na co je potřeba při tvorbě nového webu myslet, ale věřím, že může být inspirací a může někomu pomoci vyvarovat se chyb, které při návrzích a tvorbě komerčních webů vznikají.

Brusel 2019: Centrum Evropy, Atomium a Čurající chlapeček

(21. – 24. 3. 2019) Povídání o cestě do Bruselu a na pobřeží s malou odbočkou do francouzského Dunkerku rozdělím na 3 články. První bude o samotném Bruselu, druhý o návštěvě Evropského parlamentu a třetí o údajně nejhezčím městě Belgie (a jednom z nejromantičtějších měst světa) Bruggách.

Android aplikace pro osobní time management (řízení času) a zvyšování produktivity

Sám jsem postupem času dospěl při řízení svého času a osobní produktivity k jakési zjednodušené verzi metody GTD. Ta říká, stručně řečeno, že je dobré si věci odkládat z vlastního myšlení jinam, do nějakého nástroje či do kombinace nějakých nástrojů. Tam je potom potřeba s jednotlivými myšlenkami dále pracovat, třídit je, dávat jim prioritu dle

Digidějovice 2019 – stručné poznámky

Jsem vděčný všem pořadatelům, že podobnou konferenci „dotáhli“ i sem k nám, do historicky zemědělských jižních Čech.

TAGS:ek Kudl Lubo informace

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
TRANSLATIO | Preklady a tlmočen

  English|
O násPrekladyReferencieSpoluprácaKontakt
Kvalitné prekladyNeúradné aj úradné preklady dokumentov každého druhu za bezkonkurenčnú c

ASP Architekten AG - ASP Archite

   ProjekteBüroTeamStellenKontakt

HMS Architekten AG - HMS Archite

   ProjekteBüroTeamStellenKontakt

Raumfroum Thun, Atelier für Arc

  Diese Webseite verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nu

Kostüme Breuer - festlich gekle

  Zum Inhalt springenBitte vereinbaren Sie einen TerminÖffnungszeiten Montag – Freitag von 10.30 -19.00Samstag momentan geschlossen

Projektmono

   0 Skip to Content

Rats-Apotheke Lichtenfels – Hom

   (0 95 71) 25 44 Innere Bamberger Str. 6 – 8 | 96215 Lichtenfels

Econeers | Crowdinvesting-Plattf

  INVESTMENTCHANCENFÜR INVESTORENFÜR UNTERNEHMENNACHHALTIGKEITÜBER UNSBLOGINVESTMENTCHANCENFÜR INVESTORENFÜR UNTERNEHMENNACHHALTIGKEITÜBER UNSBLOG

Svensk Elektronik i världsklass

  KontaktSitemapEnglishSökLogga in OmVår styrelseSektionerICT EnergyElektronikt

Akari - Hekta på... Markedsfør

  MarkedsføringNettsideDesignVideoFotoOm AkariBli inspirertJobb hos AkariWebsupportKontakt oss Menu Menu /*! elementor - v3.7.4 - 31-08-2022 */.e

ads

Hot Websites