Akce

Okořeňte si nákup

Získáte plně vybavený kufr s nářadím za 1 Kč*Kód: KUFR22* Akce platí při nákupu nad 15.000 Kč bez DPH. Nabídka platí od 22. 8. do 4. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob. Akci můžete uplatnit pouze jednou a nemůžete ji kombinovat s jinými slevami, akcemi a speciálními podmínkami.Zahrazovací sloupek s popruhem, bal.j. 2 ks7.070,- KčDopravní kužel z PVC1.590,- KčEUROKRAFTbasic – Paletový zdvižný vozík22.590,- KčNaše služby pro VásZáruka a právo na vrácení – u nás jsou součástí služeb

Equipped for tomorrow.

Buďte stále dobře vybaveni. Ať se děje cokoliv.

Produkty pro kancelář

Objevte nyní

Výrobky vlastní značky

Objevte nyní

Udržitelné produkty

Objevte nyní

Produkty pro domácí kancelář

Objevte nyní

Produkty pro kancelář

Objevte nyní

Výrobky vlastní značky

Objevte nyní

Udržitelné produkty

Objevte nyní

Produkty pro domácí kancelář

Objevte nyní

Produkty pro kancelář

Objevte nyní

Výrobky vlastní značky

Objevte nyní

Udržitelné produkty

Objevte nyní

Produkty pro domácí kancelář

Objevte nyní

Produkty pro kancelář

Objevte nyní

Silné značky – spolehlivé služby

Nejprodávanější výrobkyEUROKRAFTbasic – Uzamykatelný boxv x š x h 350 x 250 x 450 mmbez DPH1.610,- KčSlevaEUROKRAFTbasic – Pojízdný kontejner, ocel1 miska na psací potřeby, 3 zásuvky na materiál5.710,- Kčbez DPHod4.910,- KčSlevaEUROKRAFTpro – Pojízdný pult pro práci vestojesestává z nástrojové skříně, psacího pultu a podvozku9.290,- Kčbez DPH8.070,- KčEUROKRAFTpro – Plošinový vozíktrubková manipulační rukojeť, pneumatikybez DPHod9.210,- KčEUROKRAFTbasic – Roční plánovač, neutrálnís rozdělením na 365 dníbez DPHod2.240,- KčChybí vám pohon? Tady je něco pro vás!E-modul EUROKRAFTpro NEOPRODUKTY, KTERÉ MOHOU BÝT ZÍTRA U VÁSVýběr nejžádanějších produktů, které máme připravené skladem a mohou být u Vás do 48 hodin.VŠE PRO HOME OFFICENajděte to správné vybavení pro práci z domova.HYGIENA V PRÁCIHygienické pomůcky a čistící prostředky.Nápad přichází od Vás. Vybavení od nás.Dobře vybaveni pro každý projekt. Dnes: WILO

KAISER+KRAFT – EQUIPPED FOR TOMORROW

Chcete být vždy správně vybaveni a vždy dobře připraveni, aby vše bylo tam, kde to v danou chvíli potřebujete? Zůstaňte s námi! Protože s námi jste „equipped for tomorrow“! A bez ohledu na to, co se právě děje – u nás najdete kompletní vybavení pro Vaši firmu:

Důvěřujte profesionálům, protože ne nadarmo jsme přední B2B zásilková společnost v oblasti transportu, skladování, provozu, životního prostředí a kanceláře:

Dopravní přístroje, zvedací a zdvihací zařízení a příslušenství, jako jsou kola a kolečka

Skladovací zařízení, žebříky a lešení

Produkty pro manipulaci s nebezpečnými látkami a likvidace uniklých látek

Elektrické a ruční nářadí

Skříně, stoly a židle v široké škále provedení pro dílny, laboratoře, kanceláře nebo společenské prostory

Ergonomický a praktický kancelářský nábytek

Kancelářské stroje, skartovačky a archivační systémy

Náš závazek vůči Vám však správnými produkty zdaleka nekončí! Nechte se překvapit…


Vše pro Vaši firmu: více než 80.000 produktů renomovaných značek


Neříkáme „nemáme“. Protože my u KAISER+KRAFT Česká republika bereme slova „velký výběr“ velmi vážně a neustále pro Vás rozšiřujeme náš sortiment. V současné době máme na skladě celkem více než 80.000 produktů.

Kvantita není vše? My si to myslíme také. Proto výrobky, které najdete v našem obchodě, pocházejí od kvalitních značek. Nebo přímo od nás samotných – znáte už naše vlastní značky? A protože jsme si jisti kvalitou našich produktů, poskytujeme Vám také minimální záruku 3 roky. To zní jako perfektní nákup, nebo ne?

Nemáme však jen mnoho vysoce kvalitních produktů, máme pro Vás také ten správný balíček bezstarostné péče: náš servis!


Víc než jen produkty – jsme tu vždy pro Vás


U KAISER+KRAFT Česká republika Vám chceme být vždy k dispozici – vždy, když nás budete potřebovat. A proto naše služby nekončí ani po Vaší objednávce. Kromě bezplatné dopravy, záruky a práva na vrácení zboží se postaráme i o Vaše přání, jako je výroba na zakázku nebo oprava opotřebovaného nářadí.

Stačí kliknout na odkazy v dolní části seznamu a dozvíte se vše, co chcete vědět o našich službách, nebo si s námi můžete popovídat.

Poradíme Vám osobně – kdykoli si budete přát.

Postaráme se o Vaše projektové a 3D plánování.

Umožníme Vám výrobu na zakázku nebo výrobu přímo u nás.

Chcete e-procurementové řešení? Žádný problém!

Kromě toho zajišťujeme také prohlídky a údržbu a nákup náhradních dílů a opravy.

A když už mluvíme o nás: znáte už naše vlastní značky?


Naše vlastní značky: prémiová kvalita vyrobená v Německu

Za 75 let jsme si u KAISER+KRAFT Česká republika vypěstovali obrovský cit pro vysoce kvalitní výrobky a samozřejmě i know-how pro jejich plánování a výrobu. Takže jsme se do toho pustili a dnes Vám s hrdostí představujeme naše dvě vlastní značky:

EUROKRAFTbasic Vám nabízíme produkty, které Vám usnadní rozhodování, protože získáte vysokou kvalitu za příznivou cenu. Protože víme, jak dobré naše výrobky jsou, poskytujeme Vám tříletou záruku.
→ Zjistěte více

Dobré pro Vás není dost dobré? Pak se rozhodněte pro prémiovou třídu EUROKRAFTpro. Nabízíme Vám jistotu prostřednictvím výrobků s dlouhou životností – a poskytujeme velkorysou desetiletou záruku.
→ Zjistěte více

A abychom mohli být všichni náležitě vybaveni také zítra nebo v blízké budoucnosti, děláme maximum i v oblasti udržitelnosti – čtěte dále!


Udržitelnost ze zodpovědnosti

Mnozí mluví o udržitelnosti. My raději používáme slovo zodpovědnost. Ale lepší než o tom mluvit, je zodpovědně jednat. A to děláme každý den: od ledna 2018 je například KAISER+KRAFT Německo klimaticky neutrální. To znamená, že námi vyrobenou i nakoupenou energii kompenzujeme nákupem certifikátů CO2. Kromě toho používáme klimaticky neutrální tištěné reklamní materiály, internetové obchody a dopravu. V naší nabídce najdete dokonce i klimaticky neutrální výrobky.

Zajímavé!

Chcete se dozvědět více o tom, jak přebíráme odpovědnost za lidi, přírodu a životní prostředí? Zjistěte to nyní na našich stránkách.

→ Na stránku o udržitelnosti


Dobře vybaveni a informováni díky KAISER+KRAFT Česká republika

Informační portál

Zdravé sezení, správné balení nebo úspěšný úklid kanceláře – na našem informačním portálu naleznete stále více návodů, kterými Vám předáváme naše znalosti. Prakticky a zaručeně zdarma.
→ K informačnímu portálu

Informace v souvislosti s koronavirem

Vaše zdraví nám leží na srdci, a proto Vám poskytujeme cenné rady pro Váš obor a nabízíme produkty, které Vás ochrání před koronavirem.
→ K informacím v souvislosti s koronavirem