INF.02 INF.03 EE.08 EE.09 Testy i arkusze praktyczne - Technik informatyk

Web Name: INF.02 INF.03 EE.08 EE.09 Testy i arkusze praktyczne - Technik informatyk

WebSite: http://www.egzamin-informatyk.pl

ID:279917

Keywords:

EE,INF,Technik,informatyk

Description:


StartLosuj 40 pytańEE.08 / INF.02EE.09 / INF.03 / E.14Sprzęt komputerowySystemy operacyjneSieci komputeroweBazy danych i SQLLosuj 1 pytanieEE.08 / INF.02EE.09 / INF.03 / E.14Sprzęt komputerowySystemy operacyjneSieci komputeroweBazy danych i SQLArkuszeEE.08 / INF.02EE.09 / INF.03 / E.14E.13 (sieci komputerowe)E.12 (sprzęt i systemy)Kursy videoSieci komputeroweProgramowanie weboweHTML: Tworzenie stronArkusze stylów CSSFront-end: JavaScriptBack-end: PHPBazy danych: MySQLInformatyka, komputeryShorty: Krótkie tutorialeProgramowanie w C++Podejście obiektoweUczenie się, matematykaRozwój osobistyPytania Widzów: Q&ATechnikalia, YouTubeWywiady, rozmowyWitrynyPasja informatykiEgzamin-E13.plBlog informatycznyForum dyskusyjneWitryna podcastowaKanał YouTubeFanpage FacebookProfil PatroniteDonate

Książki i ebooki do -50%

W wydawnictwie Helion trwa aktualnie promocja - od 08.08 do 17.08 otrzymujemy w promocji zniżkę nawet do 50% na wybrane tak książki papierowe jak i ebooki. Regulamin i lista dostępnych tytułów:

Zobacz promocję

Egzamin z teorii
(test 40 pytań)

Oferujemy tutaj całkowicie darmowy dostęp do ogromnej bazy pytań z informatycznych egzaminów zawodowych! Pytania pochodzą wprost z arkuszy z lat ubiegłych. Wybierz poniżej swoją kwalifikację i zacznij zdobywać wiedzę:

EE.08 / INF.02 (sprzęt, systemy i sieci komputerowe)

EE.09 / INF.03 / E.14 (programowanie i bazy danych)

Albo wykonaj test z wybranych zagadnień (czyli z konkretnej partii materiału):

Sprzęt komputerowy

Systemy operacyjne

Sieci komputerowe

Bazy danych i SQL

Egzamin praktyczny
(arkusz z zadaniem)

Zaliczenie testu nie wszystko - na egzaminie przyjdzie Ci także rozwiązać zadanie praktyczne na stanowisku. Przepracuj dotychczasowe arkusze, które pojawiły się w latach ubiegłych. Poniżej wybierz kwalifikację:

EE.08 / INF.02

EE.09 / INF.03 / E.14

E.13 (sieci komputerowe)

E.12 (sprzęt i systemy)

Materiały dydaktyczne do nauki

W witrynie pasja-informatyki.pl udostępniliśmy dopracowane tutoriale video, artykuły i wykłady, dedykowane uczniom przygotowującym się do egzaminu zawodowego (wszystko dostępne bez żadnej opłaty dostępowej):

Sieci komputerowe: EE.08 / INF.02 / E.13

Programowanie webowe: EE.09 / INF.03 / E.14

Serie dedykowanych tutoriali video

Dodatkowo, na kanale w YouTube oraz w blogu informatycznym znajdziesz kursy video dedykowane indywidualnym technologiom z branży IT, jak również produkcje filmowe, artykuły tekstowe i podcasty opowiadające o skutecznych metodach nauki, rozwoju osobistym, filozofii, psychologii i matematyce.

Programowanie w C++

Podejście obiektowe

HTML: Tworzenie stron

Arkusze stylów CSS

Front-end: JavaScript

Back-end: PHP

Bazy danych: MySQL

Kurs Bootstrapa

Seria hakerska CTF

Informatyka ogólna

Uczenie się, matematyka

Shorty - krótkie tutoriale

Kurs Linuxa

Wyprawa do wnętrza ego

Wyprawa do wnętrza ego

Przemyślenia, felietony

Filozofia Mr. Robot

Technikalia, YouTube

Pytania Widzów - Q&A

Wywiady, rozmowy

Wartościowe książki

To często zadawane pytanie: w jakie książki warto zainwestować? Poniżej przedstawiamy subiektywną listę wartych przepracowania publikacji znanego wydawnictwa Helion.

TechnikumSieciC++HTMLCSSRWDJSPHP, SQLJavaC#Inne

Odwiedź inne nasze witryny

Odwiedź też koniecznie poniższe witryny w sieci - serwis pasja-informatyki.pl z kursami video, blog poświęcony sieciom komputerowym, blog informatyczny oraz naszą witrynę podcastową:

Pasja-Informatyki.pl

Blog informatyczny

Egzamin-E13.pl

Witryna podcastowa

Forum dyskusyjne

Masz pytania związane z programowaniem, informatyką, egzaminami, pracą, samorozwojem? Chcesz poznać innych komputerowych pasjonatów? Odwiedź koniecznie nasze forum dyskusyjne!

Otwórz forum

Trening

Sukces nie jest osiągany w magiczny sposób, nie jest też zasługą talentu. To kwestia regularnego treningu z pozytywnym nastawieniem. Pracuj z własnymi i cudzymi pytaniami na forum - to świetna zaprawa.

Rozmowa

Forum to miejsce, gdzie pracujemy nie tylko nad umiejętnościami czysto zawodowymi, ale także nad sposobem wypowiadania się, znacząco rozwijając tzw. umiejętności miękkie.

Inspiracja

Kontakt z innymi pasjonatami pozwala zyskać świeże spojrzenie, wykrzesać twórczą iskrę, dostrzec odmienny punkt widzenia. To doświadczenie nie dające się zastąpić w samotnej pracy.

Wsparcie kanału i witryn

Jeżeli masz ochotę zobaczyć więcej filmów, artykułów i podcastów w coraz lepszej jakości, to możesz wesprzeć kanał i prowadzone przez nas witryny drobną kwotą. To dzięki Wam niemałe wydatki czasowe, sprzętowe i hostingowe mogą zostać choć częściowo pokryte. Dziękujemy!

Donate

Kim jesteśmy?

Mirosław Zelent i Damian Stelmach - zmieniamy naukę informatyki na bardziej przystępną. Wierzymy w nauczanie, które rozpala pasję, a nie takie, które wynika z przymusu. Darmowa edukacja online dla każdego, dopracowane tutoriale i artykuły dostępne za darmo - realizować to w polskim internecie to nasza pasja "po godzinach". Naszym celem jest osiągać wielokrotnie zadziwiający stopień przyswajalności materiału. Taki, który pozwoli każdemu, kto tylko zechce popracować, stawać się o mały krok lepszym w tym co robi. Temat po temacie, film po filmie, wykład po wykładzie.

Motto

Nie porównuj siebie do innych - jedyną osobą od której powinieneś być lepszy jesteś ty sam z dnia wczorajszego

Losuj 40 pytań

Arkusze praktyczne

Polecane linki

Pasja informatyki Blog informatyczny Egzamin-E13.pl Forum dyskusyjne Fanpage Facebook Kanał YouTube Profil Patronite Wsparcie pracy Witryna podcastowa Podcast w iTunes Podcast w Spotify

2013 - 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone.

KontaktRegulaminPolityka prywatnościDonate
Bądź na bieżąco
Pasja informatyki

TAGS:EE INF Technik informatyk

<<< Thank you for your visit >>>

Websites to related :
The Psychedelic: Going Deep on t

  Skip to contentMenuMenuHomeBlogResourcesContactMenuHomeBlogResourcesContactThe Psychedelic NewsAllPatrick RadiganAug 5, 2022States Start to Regulate K

Asmodee Digital

  

Home - BCF Career

   For employersLogin candidatesFor candidatesLogin employersHomeCareer orientationCompany profilesCareer articlesCareer

SMS-info.eu

  SMS-info Menu Sender

Skincare voor een gezonde huid |

   The store will not work correctly in the case when cookies are disabled. JavaScript lij

eLearning Plattform Wissensdaten

   Startseite Über uns Services Kostenlos Ideenbörse Ideenübersicht

FreePhotoGallery : Photography D

  
Abstract Photography
Actor Headshots Photography
Advertising Photography
Aerial Photography
Architectural Photography

MyFreeBacklinks

  ul { list-style-type: none; margin: 0; padding: 0; overflow: hidden; background-color: #f3f3f3;}li { float: left;}li a { display:

Brutal Foot Domination : Pornsta

   Welcome to Brutalfootdomination.com! You must be at least 18 years old to enter this website and view its contents. Anyone below 18 years of age is

Ballbusting POV - Ballbusting Tu

  This Website contains sexually explicit content that includes visual images of adults engaging in sexual acts.
You must be at least 18 years of age or

ads

Hot Websites